سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶:۴۱ قبل از ظهر

توزیع نزدیک به ۳۵۰۰ سبد کالا در بافق

کد خبر: 35205
تعداد بازدیدکننده: 75
تاریخ: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق خبرداد:

 توزیع نزدیک به ۳۵۰۰ سبد کالا در بافق

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق: تا کنون نزدیک به ۳۵۰۰ سبد کالا توسط مراکز عرضه در بافق توزیع شده است.

IMG_2603-300x199

کاظم صادقیان، درباره روند توزیع سبد کالا در بافق، اظهار کرد: تا کنون نزدیک به ۳۵۰۰ مورد اقلام سبد کالا توسط مراکز عرضه کننده بین مردم توزیع گردیده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق، با اشاره به ۹ مرکز توزیع سبد کالا در  شهرستان، ادامه داد: ۷ مرکز توزیع شهری و ۲ مرکز توزیع در روستاهای شهرستان نسبت به انجام این کار اقدام می نمایند.

وی با اشاره به کیفیت مناسب اقلام توزیعی، افزود: ۱۰ کلیوگرم برنج، یک کیلو و ۸۰۰ گرم تخم مرغ، ۲ قوطی روغن، ۲ بسته پنیر، از جمله اقلام توزیعی هستند.

صادقیان با اشاره به بازدید های بازرسان این اداره از محل های توزیع، عنوان کرد: شهروندان برای دریافت سبد کالا بایستی کارت عابر بانک متصل به حساب یارانه و کد ملی را به همراه داشته باشند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق، عنوان کرد: سرپرست های خانوار ها از طریق تلفن همراه و سامانه پیامکی بدین نحوه که ستاره ۷۹۹ و مربع را وارد(کلیدسبززده) و سپس سامانه تقاضای کدملی نموده و وضعیت تخصیص سبد کالا یا عدم آن را مشخص می کند.

شرکت های تعاونی؛ دانشگاه آزاد، سنگ آهن، اتکا، فرهنگیان، معدن کوشک، رفاه، مصرف شبکه بهداشت بافق، و فروشگاه روستایی بساب، از جمله مراکز توزیع سبد کالا در شهرستان بافق هستند.

۱ نظر

  1. شوخ طبع می‌گه:

    عزیزم ما کالاش را نمیخوایم بی زحمت سبدش را به ما بدین بگذاریم روی سرمون تا کلاه گشاد تری سرمتن نره!