سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۳:۲۷ بعد از ظهر

جشن بزرگ انقلاب در بافق برگزار شد

کد خبر: 35251
تعداد بازدیدکننده: 79
تاریخ: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

جشن بزرگ انقلاب از سوی شهرداری در محل هتل نیکان بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق در این جشن که با حضور امام جمعه،فرماندار،مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق اعضای شورای اسلامی شهر ،تنی چند از مسئولان محلی و خانواده بزرگ شهرداری حضور داشتند ضمن گرامیداشت ایام ا… دهه فجر و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب،برنامه های شاد و متنوعی با هنرمندی هنرمندان سرشناس کشورمان به ویژه چهره نام آشنای رادیو و تلویزیون((منوچهر آذری)) به نمایش گذاشته شد.

DSC_0182

در این جشن شادی آفرین که گل رسان از صدا و سیمای مرکز یزد به عنوان مجری از ابتدا تا انتهای این جشن حضور داشت با اجرای خوب خود،تنوع و نشاط برنامه را دوچندان کرده بود.

شهردار بافق در این همایش در سخنان کوتاهی هدف از برگزاری این برنامه را رفع خستگی از چهره کارکنان سخت کوش و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در خانواده بزرگ شهرداری و گرامیداشت ایام ا… دهه فجر عنوان کرد.

DSC_0187

عفتی خطاب به خانواده کارکنان شهرداری ،صبوری آنها را ستود و گفت:از مدتها پیش تاکنون هرکس به خاطر بازنشستگی از مجموعه ما خارج شده است جایگزینی نداشته و وظایف و ماموریت های او بر عهده بقیه افراد شاغل گذاشته شده و این امر حجم کار همکاران را دو چندان کرده است.

وی با بیان اینکه کار در شهرداری تعطیل بردار نیست افزود: همکاران در تمام واحد ها می کوشند تا جای خالی افراد بازنشسته را پر کنند و نگذارند کوچکترین وقفه ای در خدمات رسانی به شهروندان عزیز ایجاد شود.

شهردار بافق در یک اقدام زیبا و مورد پسند، مدیران واحدهای شهری را به جایگاه دعوت و به صورت چهر به چهره به حضار معرفی و از آنها قدردانی کرد.

عفتی در پایان از همکاری شورای شهر با شهرداری برای پیشبرد برنامه ها و توسعه و آبادانی بافق تقدیر کرد.

DSC_0177

در پایان این برنامه از فرزندان ممتاز کارکنان شهرداری در مقاطع مختلف تحصیلی ، بازنشستگان سال جاری و کارکنانی که طی یکسال اخیر سنت حسنه ازدواج را بجای آورده بودند با لوح سپاس و اهداء جوایز تقدیر شد.

۴ نظر

 1. علی می‌گه:

  خوشابه حالشان

 2. همکار می‌گه:

  هدیه به ممتازان شهرداری خوب است.اما نمیدانیم چرا اینها به آب و آتش میزنند هتل نیکان را معرفی کنند.

 3. هوشيار می‌گه:

  اینجورکه میگفتن فقط تقدیرازممتازین نبودتشکرازشوراوتقدیم هدایابه خودشان هم بود.بالاخره…. خوبی بوده.

 4. شهید می‌گه:

  شهردار محترم خسته نباشید امادل یکی از مدیرت شماکه بعد۲۱ سال تلاش درشهرداری که تمام زحمات تاکسیرانی وتمام امور حمل ونقل همگانی راانجام داده وجایزه اورابه کس دیگری دادید ودرهمان جلسه دل همسروفرزندان اوشکسته شده ایا درست است بیشتر دراین اموردقت نمایید