چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۲:۴۲ بعد از ظهر

برگزاری سومین دوره انتخابات شورای اجرایی جمعیت هلال احمر

کد خبر: 3550
تعداد بازدیدکننده: 133
تاریخ: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

رئیس جمعیت هلال احمر بافق خبرداد:  برگزاری سومین دوره انتخابات شورای اجرایی جمعیت هلال احمر
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق به خبرنگارما گفت: این جمعیت آماده برگزاری سومین دوره انتخابات شورای اجرایی جمعیت هلال احمردر روز جمعه بیست و دوم اردیبهشت می شود.
محمدرضافتاحی ادامه داد: شورای اجرایی بالاترین مرجع جمعیت شهرستان است و بسیاری از تصمیم گیری های آتی و اتخاذ خط و مشی فعالیت های جمعیت به تصمیمات این نهاد بستگی دارد. وی افزود: اعضای این شورا در آینده به عنوان نماینده شهرستان در هیئت مدیره جمعیت استان نیز فعالیت و تصمیم گیری خواهند کرد.
فتاحی بیان کرد: این انتخابات هر ۴ سال یکبار انجام می گیرد و ۴ نفر عضو اصلی و ۱نفر بازرس بر اساس رای انتخاب می شوند که اعضای اصلی دارای حق رای هستند. وی اضافه کرد: افراد بالای شانزده سال عضو جمعیت هلال احمر بافق برای دادن رای می توانند در این انتخابات شرکت نمایند
رئیس جمعیت هلال احمر بافق خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمربافق در  مجموع بیش از ۴ هزار نفر عضویت دارند که به سه شاخه ؛ جوانان با ۲۷۰۰ نفر عضو، دواطلبان ۸۲۰ و امدادگران ۶۱۵ نفر  تقسیم می شود.
فتاحی گفت: این دوره انتخابات در سه حوزه مجموعه ورزشی تختی بافق، مهدیه بافق و مسجدجامع بساب برگزار می شود.
رئیس جمعیت هلال احمر بافق یادآورشد: مشارکت هرچه بیشتر اعضای هلال احمر در این انتخابات می تواند پشتوانه قوی تری برای این شورا باشد.
شایان ذکر است؛ تعداد ۲۰ نفر که ۱۷ نفر نامزدهای شورای اجرایی و ۳ نفر نامزد بازرسی می باشند.