جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶:۵۵ بعد از ظهر

مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد بهاباد برگزار شد

کد خبر: 35503
تعداد بازدیدکننده: 396
تاریخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲

image_gallery (45)

جشن بزرگ انقلاب و فارغ التحصیلی ۱۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و تجلیل از پیشگامان بومی مبارزه رژیم پهلوی در شهرستان بهاباد بر گزار شد

به گزارش خبرنگار بافق فردا  از  بهاباد؛ به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر مراسم جشن انقلاب و فارغ التحصیلی ۱۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد بهاباد با حضور امام جمعه، فرماندار، جمعی از مسئولان، دانشجویان و اساتید در محل سالن مجتمع فرهنگی و هنری ملا عبد الله بهابادی برگزار شد.

image_gallery (49)

امام جمعه بهاباد در این مراسم یکی از دستاوردهای این نظام را دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و افزود: با اینکه دانشگاه هدیه نامیمون شرق و غرب به ایران بوده است ولی به قدری ملت ایران دارای درک و فهم بودند که این هدیه نامیمون را تبدیل به هدیه و هبه الهی کردند.

“حجت الاسلام سیف الله دهقانی” گفت: در زمان گذشته تعداد دانشجویان کمتر از ۲۰۰ هزار نفر بود ولی امروزه بیش از ۴ میلیون دانشجو در دانشگاه های کشور در حال تحصیل و فراگیری علم هستند و باید به پیشرفت کشور خود در زمینه علم و دانش افتخار کنیم.

image_gallery (48)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد هم در این مراسم گفت: یادآوری یوم الله ۲۲ بهمن یعنی یادآوری رشادت ها، فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی که با ایثار خون خود ثابت کردند خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.

“محمدرضا خادمی” با تبریک به دانش آموختگان و خانواده های آنها گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از مهمترین افتخارات و دستاوردهای مهم پس از انقلاب است که سهم بسزایی در عرصه های علمی، آموزشی، فرهنگی و پ‍‍ژوهشی داشته است.

image_gallery (46)

وی افزود: دانشجویان باید با کسب علم و مهارت و به کارگیری آن در زندگی برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی تلاش کنند.

خادمی بیان داشت: این دانشگاه از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون ۱۷ رشته مختلف در این دانشگاه فعال است و در حال حاضر بیش از ۶۳۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول فرا گیری علم و دانش هستند.

image_gallery (50)

در این مراسم تعدادی از پیشگامان بومی مبارزات رژیم پهلوی در شهرستان به نام های: حجت الاسلام حاج سید محمد رضوی،حاج سید عبدالحسین رضوی، علی هوشمند، حسین بهرامی، محمود هوشمند، حاج حسین صالحی، محمد مهدی ترحمی و چند تن دیگر تجلیل شدند و خاطراتی را از دوران رژیم ستم شاهی بیان نمودند.

image_gallery (52)

همچنین از کتاب روز شمار انقلاب اسلامی بهاباد در سال های قبل از پیروزی به نویسندگی محمد رضا خادمی بهابادی رونمائی شد و به دانشجویان برتر نیز هدایایی اهداء گردید.

 image_gallery (51)

 

 

image_gallery (54)

 

حمید رضا اخوان بهابادی

۱ نظر

  1. ناشناس می‌گه:

    مگه بهاباد هم دانشگاه ازاد داره؟