دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۲:۵۴ قبل از ظهر

افتخارآفرینی جوان بافقی در مسابقات قویترین مردان استان یزد

کد خبر: 35521
تعداد بازدیدکننده: 766
تاریخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲

IMG_0191

مسابقه قویترین مردان استان یزد به میزبانی شهرستان ابرکوه برگزار شد.
در این رقابت ها که ده ورزشکار از سراسر استان حضور داشتند، محمدرضا فتاحی تنها نماینده بافق در این مسابقه بود که در نهایت موفق به کسب مقام سوم گردید.
فتاحی در گفت و گو با بافق فردا ضمن گله مندی از عدم حمایت مسئولین شهرستان از وی و سایر ورزشکاران این رشته در بافق، از سطح بالای مسابقات و عدم تمرین و آمادگی کامل خود به دلیل برخی مصدومیت ها و مسائل دیگر گفت و خاطرنشان کرد: جوانان بافقی دارای پتانسیل ورزشی بالایی هستند که اگر این پتانسیل پرورش یافته و مورد حمایت قرار گیرد می تواند افتخارات والایی را برای شهرستان بافق به ارمغان آورد.

IMG_0198
نکته قابل ذکر این مسابقات رکوردشکنی محمدرضا فتاحی در آیتم آخر این رقابت بود که موفق شد در ۵ ثانیه وزنه ۵۰ کیلویی را با یک دست تا ارتفاع ۱٫۵ متر و گوی ۱۰۰ کیلویی را تا ارتفاع یک متر بالا برده و در جایگاه قرار دهد که این حرکت تعجب و تشویق تماشاگران و دیگر ورزشکاران را به همراه داشت.

IMG_0190

۳ نظر

 1. امیر حسین باقری می‌گه:

  با سلام اقا رضا از طرف بچه های مسجد جامع به شما تبریک میگم

 2. شهید می‌گه:

  ازطرف تمامی ورزشکاران زوزخانه مالک اشتر موفقیت شما راتبریک عرض مینماییم مرشد داود فتوحی

 3. خوش غیرت می‌گه:

  قابل توجه مسئولین بافق
  فکر کنم هنوز جوانان بافقی را خوب نشناختید و از پتانسیل آنها خبر ندارید.
  جوانان بافق در زمینه های باستانی -بدنسازی-موتور سواری-حتی رالی اتوموبیلرانی-فوتبال -هندبال- و اکثر رشته های دیگه که الآن حضور ذهن ندارم بسیار ماهرتر و جسورتر و بی باک تر از خیلی جوانان کشور هستند …..اما چه کنم که هیچکس حمایتشان نمیکند و واقعا جای تاسف دارد….
  از ما که گذشت لا اقل نونهالان را دریابید تا برای بافق عزیز افتخار کسب کنند.