دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵:۲۷ قبل از ظهر

طرح بیمه آتش سوزی از سوی شهرداری اجرا شد

کد خبر: 35701
تعداد بازدیدکننده: 108
تاریخ: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲

1001-212x300

شهردار بافق اعلام کرد:

طرح بیمه آتش سوزی از سوی شهرداری اجرا شد

شهردار بافق گفت: طرح بیمه آتش سوزی رایگان برای نخستین بار در کشور در بافق اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق رحمت اله عفتی با اعلام خبر فوق افزود: در اجرای این طرح بیش از ۱۱ هزار خانوار بافقی به صورت رایگان از مزایای بیمه آتش سوزی منزل خود بهره مند می شوند.

وی با بیان اینکه حق بیمه منزل تا سقف ۷۰ میلیون ریال توسط شهرداری پرداخت می شود بیان کرد:مابقی خسارات منزل به ازای هر یک میلیون تومان،۲۰۰ تومان از سوی سرپرست خانوار پرداخت می شود.

شهردار بافق با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای برآورد قیمت منزل شهروندان وجود ندارد اظهار داشت: خسارت آتش سوزی بدون اتلاف وقت در بافق پرداخت خواهد شد.

عفتی یاد آور شد: این بیمه صرفا” به منازل اختصاص دارد و اصناف و محل کار اشخاص را شامل نمی شود.

وی بیمه تعاون را طرف قرارداد این طرح اعلام کرد و افزود:شهروندان تا پایان سالجاری فرصت دارند به این نهاد بیمه گر مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل کنند.

شایان ذکر است بیمه تعاون واقع در خیابان وحشی بافقی روبه روی بانک انصار با شماره تلفن ۴۲۲۳۵۸۲ آماده پاسخگویی و راهنمایی بیشتر شهروندان است.

۳ نظر

 1. ماشاالله شمس الدینی می‌گه:

  سلام
  ممنون جناب آقای عفتی مطمعن باشید کار نیک وزیبای شما از یاد وخاطره شهروندان قدرشناس بافقی بیرون نخواهد رفت ومردم کسانی که با عشق واخلاص برای شهر ودیارشون زحمت میکشن خوب میشناسند.

 2. محمود می‌گه:

  با سلام و تشکر از شهردار محترم امید واریم که این چنین طرح های همگانی ادامه داشته باشد و دعای خیر مردم این شهر بدرقه ی راحتان باشد . شهردار محترم اگر امکان دارد برای خانه ها بیمه ی زلزله هم در نظر بگیرید.

 3. شهید می‌گه:

  شهردارعزیز ودوست داشتنی دست مریزاد خسته نباشید خدابه شمااجر عنایت فرماید