چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱:۴۳ بعد از ظهر

بافق فردا، افشا خواهد نمود

کد خبر: 35721
تعداد بازدیدکننده: 140
تاریخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

 

 

خبرهای محرمانه رسیده به« بافق فردا» حاکی کوتاهی بعضی از مسئولین نسبت به مسائل مهم  شهرستان است  و این پایگاه خبری – تحلیلی قصد دارد جهت آگاهی افکار عمومی اسامی آنها و موضوعات کم کاری شده را منتشر نماید مگر اینکه این دسته از مسؤلین به خود آمده و تا دیر نشده چاره اندیشی کنند برای مثال بد نیست بدانید:
۱-خبرهای رسیده حاکی از آن است که یکی از مسئولین طومار و نامه های نوشته شده درباره آنومالی های بلوک آهن بافق از قبیل d19  به وزارت کشور را در زمینه مالکیت این معادن به بافق تا کنون به بهانه های واهی امضا نکرده است و موجب شده پی گیری این موضوع راکد شود ولی طرف اردکانی در حال پیگیری موضوع است.
۲- از دیگرخبرهای بسیار ناراحت کننده  رسیده به بافق فردا اینکه  ۲ درصد از فروش سنگ معادن بافق با تنفیذ حضرت امام و عنایت مقام معظم رهبری به بافق در حال حذف شدن است و متاسفانه سکوت و شاید هم خدائی نکرده سیگنهاهای ارسال شده از طرف یکی دیگر از مسئولین بافق نسبت به حذف این عوارض بی تاثیر نبوده است.

 

۳۰ نظر

 1. همشهری می‌گه:

  مردم بافق آگاه باشید ،خواهش می کنم اسامی آنها رابه مردم بگویید مردم خودشان مسئله راحل می کنند مردم بافق همان مردم اردیبهشت ۹۰ می باشندمسئولین مواظب باشید

 2. admin می‌گه:

  بافق ویکیلیکس

 3. بافق می‌گه:

  همه سایت شما را به بهای ناچیزی خریدند افشا کنید مگه قرار چه اتفاقی بیافتد؟اطلاعات شما سوخته است و …

 4. همشهری 2 می‌گه:

  بافق فردای خط امام افشا کن افشا کن

 5. بافقی می‌گه:

  مردم مجدانه خواستار پیگیری حقوق خود از سوی مسئولین هستندو کوتاهی آنها قابل قبول نیست رسانه های شهرمون هم نباید کوتاهی کنندو بخاطر منافع و یا ترس سکوت نمایند.باید از همه ظرفیت های قانونی برای احقاق حق مردم استفاده نمایند.رسانه ها چه روزنامه چه سایت وظیفه اش فقط بیان گزارش فعالیت های مسئولین نیست باید در کنار آن به نقد بپردازند تا مطالبات مردم انباشته نشود

 6. بافقی می‌گه:

  واقعا اسم خودشون را گذاشتند مسئول اصلا کی اینها را مسئول میکنه …ی

 7. بافقی می‌گه:

  واقعا افشا میکنید

 8. رضایی می‌گه:

  ممنون از اطلاع رسانیتون.اما یادتون باشه وظیفه رسانه ها رو کردن دست خائنین هست.اگر شکی وجود ندارد به جهت آبروی مردم باید مردم بدانند.پس بگوئیدوافشاکنید

 9. مبارز می‌گه:

  بافق فردا. آفرین به این شهامتت
  تا اخر باهاتیم
  منتظریم………

 10. رضادهقانزاده بافقی(رخصت) می‌گه:

  سخنی با مسئولین محترم شهرستان بافق
  ابتداعا خبر ذیل را بخوانید:
  چین ۸/ ۱ میلیارد یورو برای طرح های فولاد استانی اعتبار تامین می کند
  به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مهدی کرباسیان با بیان این مطلب گفت: تاکنون، طرح های فولادی سپیددشت (چهارمحال و بختیاری) و قائنات (خراسان جنوبی) هر یک به ظرفیت ۸۰۰ هزار تن (با قابلیت افزایش ظرفیت به یک میلیون تن)، گشایش اعتبار شده و به زودی ۲ طرح دیگر فولادی وارد مرحله گشایش اعتبار خواهد شد. همچنین، در مورد طرح فولاد «نی‌ریز» اخیرا با شرکت سرمایه‌گذاری غدیر برای مشارکت به نسبت ۶۵ و ۳۵ درصد توافق نامه امضا کرده ایم.

  وی افزود: طبق توافقات صورت گرفته با طرف چینی و بانک عامل، پیش بینی می کنیم حداکثر تا پایان اسفند ماه جاری، ال‌سی همه طرح‌های فولادی استانی گشایش شود و از این رو، در چارچوب تحقق سند چشم انداز ۱۴۰۴ و ظرفیت سازی ۵۵ میلیون تن فولاد حرکت خواهیم کرد.
  رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: گشایش ال سی طرح ها قرار بود زودتر از این انجام شود اما تغییر بانک عامل طرح‌های فولادی باعث شد تا گشایش ال‌سی طرح‌ها سه ماه با تاخیر مواجه شود، در حالی که مشکلی از جانب ما و سرمایه گذار چینی وجود نداشت‌.
  وی ادامه داد: پس از پیگیری های سه ماهه، بانک عامل را تغییر دادیم و بانک صنعت و معدن به عنوان عامل اجرایی طرح های یاد شده در شانزدهم بهمن تعیین شد.
  ارزش ذخایر معدنی کشور
  رئیس هیات عامل ایمیدرو در ادامه با بیان اینکه اخیرا در این سازمان ۲۰۰ هزار کیلومتر مربع کار اکتشافی (۲ برابر کل اکتشافات صورت گرفته در ۱۰۰ سال گذشته کشور) تعریف کرده‌ایم، اظهار کرد:‌ اخیرا برای اکتشاف ۱۲ هزار کیلومتر مربع از اراضی سنگان با سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی قرارداد امضا کرده‌ایم و قرار است تا دو هفته آینده، قرارداد اکتشاف در ۳۰ هزار کیلومتر مربع از اراضی منطقه بلوچستان نهایی شود.
  کرباسیان با اشاره به اینکه ارزش فعلی ذخایر معدنی ایران حدود ۷۰۰ میلیارد دلار است، خاطرنشان کرد: با اجرای عملیات اکتشافی، پیش بینی می شود این رقم قابل افزایش به ۲ برابر یعنی حدود ۱۴۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید. ضمن اینکه تنوع مواد معدنی موجود در کشور نیز قابل افزایش به بیش از ۷۰ نوع ماده خواهد بود.

  حال سوالی اساسی از مسئولین شهر دارم: اساسا طرح فولاد بافق به چه دلیل به بخش خصوص واگذارشده است؟ اگر جواب این باشدکه بخش دولتی توان و بودجه ایی برای اتمام طرح ندارد خبر فوق ناقص ادعای شماست واگر دلیل دیگردارد خواهشمنداست دراسرع وقت توانایی بخش خصوصی که باعث رکود در اتمام طرح شده مورد بررسی قرارگیرد وضرب الاجلی برای اتمام طرح به خریدار فولاد بافق داده شود تا بیش از این در اجرای طرح تعلل بوجود نیاید. تا چه زمانی مردم باید منتظرباشند تا موانع ایجاد شده برای اجرای طرح بهانه ایی باشد تا بخش خصوصی ازاجرای به موقع تعهدات خود برای تکمیل این طرح سرباز بزند. امیدوارم خریدار فولاد خود رادرقبال انجام تعهد برعهده گرفته مسئول بداند ومطمئن باشد که مردم بادقت کافی مسائل را رصد مینمایند و چنانچه احساس کنند با سرنوشت آیندگانشان بازی میشود بی تفاوت نخواهند ماند.منتظر پاسخگویی مسئولین محترم و مجری طرح فولاد میمانیم
  تا بعد…رخصت

 11. دلداده می‌گه:

  با سلام کار پسندیده ای است که بدونیم مسئول ما کی کار می کنه و کی کار نمیکنه برا مثال منم یکی رو بگم یکی قبل اینکه کاره بشه قول مساعدت در تاسیس یه مکان را داد وقتی پست گرفت همین دیروز به من گفت اگه بخوای تنها نونشو بخوری نمیشه

 12. امیر می‌گه:

  مگر سایت بافق فردا کاری کنه تا این مسولین قدمی برای بافق بردارند

 13. مردی از مریخ می‌گه:

  حالا اومدیم افشا کردید اون موقع چه اتفاق خاصی میافته.حوادث ۹۰ بافق مردم بیچاره بافق وارد میدون شدند هیچ مسئولین از اون پست لامسب استعفا نداد قسم میخورم اگه چند نفر بافقی می مردند هیچ کس ککش نمی گزید فقط ننویسید پاشنه کفش بی صاحب را بکشید و دنبال حقتان باشید همه مسئولیم نگو من فقط کارمندم یکی سنگ آهن یکی فرمانداری یکی یه اداره دیگه فقط بافق فردا را بخوانید و حسرت بخورید بابا برخیزید آیندگان ما بافقی را به خاطر عملکرد الان سرزنش خواهند کرد آبروی و نیک نامی بزرگان قدیم بافق را حفظ کنید اگه مسئولید

 14. بافقی می‌گه:

  بروباباکله ات داغ شده وقتی هم که افشا کنید چه فرقی می کنه

 15. خوش غیرت می‌گه:

  این فرد را که اسمش را نمی گویید که مسئول نیست …..خائن است
  و همه می دانند سزای خیانتکار چیست!
  شما هم (بافق فردا)اگه بعد این تذکراون شخص تو راه نیومد و اصلاح نشد،اگه اطلاع رسانی نکنی و اسمش را به مردم نگی هم خائن به بافق و فرزندان آن هستی.
  این رسالت بزرگ گردن شماست………

 16. محمد می‌گه:

  اگر بافق فردا دروغ بنویسد شما چه کار می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 17. چغندر می‌گه:

  احمدی نژاد هم ۸ سال می گفت افشا می کنم آخرش نکرد

 18. علی می‌گه:

  ما برای زیر سنگ کردن سر این مسئولین خائن آماده ایم … لطفا افشا کنید …. اجرکم عندالله تعالی

 19. بابا پنجعلی می‌گه:

  الکی میگه!

 20. فتاحی می‌گه:

  در سالگرد اردیبهشت ۱۳۹۰ آماده ایم آماده آمادهتر از هر روز.

 21. خوش غیرت می‌گه:

  آقای رخصت دستت درد نکنه از این اطلاعاتت.
  آقایونی که نظر دادین خواهشا نظر آقای دهقانزاده را با دقت بخوانید………..اونوقت می فهمید که ما بافقیها چقدر بدبختیم که همیشه باید چوب یه عده خاص را بخوریم.

 22. ناشناس می‌گه:

  بافق فردا دستتان درد نکنداجرتان با خدا اسامی اعلام کنید تا مردم بافق خائنین رابشناسن اگر اعلام نکنید آن دنیا باید جواب بدهید چونکه برخی ازمسئولین شهربافق خیلی حق مردم بافق را پایمال کردن که این شهرستان پیش شهرهای دیگر دستش عقب است نه گاز داریم نه جاده داریم نه امکانات رفاهی برای جوانان در این شهر هست خدا لعنت کند کسی که زیر آب بافق را میزند تا این شهر آباد نشود ما چوب این را میخوریم که همه به فکر جیب خود ومقام خود هستن ( یک بافقی دلسوخته )

 23. افشاگر می‌گه:

  سلام بر دوستان بافقی افشاگر.
  اگر به هرمسئولی به دید یک خائن نگاه کنید پس چرا انتخاب کردید اینها را تا برای شهرشما کار کنند ضمنا آیا تاکنون کسی سوال کردکه این شورا و مسئولین بودند کهD19رازنده کردند و در برابر ناحق ایستادند البته شاید بعضی چیزها به دلیل تاکیتک و هنر اینکه تا الان چه کرده ایم نباید گفته شود ولی این حرفها به حق نیست چون هنوز ۶ ماه از عمر شورا گذشته است پس همه چیز را از بین نبریم و روحیه شورای بافقیمان را خراب نکنیم .ضمنا در امین خواندم هنوز سنگ آهن ۲ درصد را پرداخت نکرده علیرغم پیگیری ها پس چرا برای مدیر نمیینوسید و نمیگوئید . رسانه ای عزیز یک طرفه قضاوت نکن چون هن.ز زمان زیادی مانده است برای حرف زدن ولی باید با عمل ثابت کرد.

 24. محمود می‌گه:

  فکر کنم آخرین روزهای این سایت باشه اگر اسامی را اعلام کنید اگر هم اعلام نکنید پس شما هم با آن ….. هستید؟؟؟؟؟/

 25. بافقی می‌گه:

  بافق فردای عزیز برید از آقای عسکری بپرسید چرا ۱۰ میلیارد طلب شهرداری را پرداخت نمی کنند؟آیا شما واقعا بی طرفید؟

 26. امید می‌گه:

  به جای افشاگری بیائید صدای مردم را به گوش همه برسانید که دارن با انتصابهای غیر مدبرانه شهر را به نابودی میکشن مگه خبر ندادید که آقای عسکری کت وشلوار فروش شده رئیس اداره میراث؟؟؟!!!!!!!!!!! پس چرا همه به جای روشن کردن افکار عمومی که این فرد تنها یک فروشنده هستش !!!!!!!!! میان داخل سایت بهش تبریک میگن واقعاً بافقی جماعت همه خوابیم برای خودمون متاسفیم>>>>>>>>>>

 27. ساسان می‌گه:

  قابل توجه امید
  اقای عسکری مدیر قوی هست
  با سواد هم هست
  از غریبه ها بهتر هست

 28. ناشناس می‌گه:

  بخدا اگه جرات بکنند که بگن

 29. محمد می‌گه:

  بابا اقای عسکری رشته تخصصیش لیسانس ریاضی هسته چه ربطی داره به میراث فرهنگی