چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷:۰۰ بعد از ظهر

موجودیت انقلاب اسلامی مدیون فداکاریهای شهدا و خانواده های آنهاست

کد خبر: 3577
تعداد بازدیدکننده: 112
تاریخ: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

دیدار فرماندار با خانواده معظم شهدا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، همزمان با برگزاری یادواره ۲۸۰شهید شهرستان بافق صبح امروز فرماندار به همراه مسئولین شهرستان بصورت گروهی و به منظور تجلیل از خانواده های معظم شهدا ، از خانواده شهدا بازدید و تجلیل ودلجویی بعمل آورد.

فرماندار بافق در دیدار با خانواده شهدا با اشاره به رشادتها و دلاوریهای شهدا در ۸ سال دفاع مقدس بر ادامه راه امام و شهدا تاکید کرد .

حسین ندافیان افزود:موجودیت انقلاب اسلامی مدیون فداکاریهای شهدا و خانواده های آنهاست.

وی عاشورا را درس شهادت و هدیه‌ای برای تمام بشریت دانست و افزود: چه آنهایی که به اسلام اعتقاد دارند و چه تمام انسان‌های آزاده دنیا حرکت امام حسین (ع) را به گونه‌ای تحلیل می  ‎کنند که راه و رسم زندگی را به همه انسان‌ها می‏آموزد.

ندافیان خاطر نشان کرد: مکتب اسلام با قوتی که امام (ره) به آن داد و پیرو آن پشتیبانی مردم مخصوصا خانواده شهدا ، این مملکت به درجه و مقامی رسیده که هیچ ابرقدرتی نمی تواند فکر غلبه بر این خاک را داشته باشد و این مدیون خون شهدا است و افتخار می کنیم که در سایه این عزیزان راهشان را تا آخر ادامه دهیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق نیز در این دیدار با اشاره به سخن امام خمینی (ره) گفت: شهدا چشم و چراغ این کشورند و افتخار ما این است که خدمتگذار شهدا و خانواده های ایشان هستیم.

سرهنگ بمانعلی باقیان تصریح کرد : خانواده شهدا بزرگترین سرمایه این نظام هستند زیرا عزیزترین فرد خود ، پاره ای از وجود خود را در راه خدا بخشیدند.

در خاتمه به رسم یادبود هدایایی تقدیم خانواده ی شهدا شد.