چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳:۴۴ قبل از ظهر

چرا طرح موزیکال دریاچه آهنشهر افتتاح نشد؟

کد خبر: 35779
تعداد بازدیدکننده: 80
تاریخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

در خبرهای همین ماه ،خبری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی از زبان مدیر عامل  این شرکت  در خصوص افتتاح طرح موزیکال دریاچه آهنشهر در ۲۲ بهمن درج شد«افتتاح طرح موزیکال دریاچه آهنشهر ۲۲ بهمن امسال» اما این افتتاح انجام نشد. تماسها و نظرات زیادی ازخوانندگان عزیز در خصوص علت عدم این افتتاحیه به «بافق فردا» ارسال شده است لذا شایسته است روابط عمومی این شرکت معدنی برای آگاهی عموم مردم توضیحات لازم را اعلام دارد.

۴ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  شاید مسئولین دنبال برطرف کردن مشکلات مردم بودند و فرصتی برای افتتاح نداشتند
  شاید مثل شیخ شما کپسول به دست دنبال گاز بودندی
  شاید مثل شهردار دنبال پر کردن چاله ها بودند
  و………….

 2. تمبک می‌گه:

  بابا پیمانکاره دهن سنگ آهن و سرویس کرده.اینظور که من شنیدم ۶ ماه پیش قرار بوده راه بیافته ولی پیمانکاره با …. داشته و پول نقد گرفتند و بافقی ها و سرکار گذاشتند سنگ اهن میبایستی یه دهنی از اینا سرویس کنه که تا نام بافق و سنگ آهن را میشنوند لرزه بر اندامشان بیافته

 3. محمود می‌گه:

  از نماینده به اصطلاح سیاسی شهر یا همان فرماندار بپرسید چندتا طرح افتتاح شده؟؟؟؟؟؟؟جاده و گاز وفولاد و خیابانها و………دهها طرح واجبتر که به حیات و امنیت و اشتغال مردم مربوط است را هیچ کس پیگیری نمیکنه حالا آبشار موزیکال و پارک بیشه در و طرح های نیمه کاره سنگ آهن رو چسبیدید؟!!!!!!!!
  راستی اداره محترم فرهنگ و ارشاد دو سه سینما هم در شهر وجود دارد که به ورطه فراموشی سپردید و جوانها مجبورند به پاتوق ها روی آورند سازمانهای فرهنگی شهر کوتاهی در کار فرهنگی شدیداً در شهر مامحسوس است خواهشاً جوابگو باشید وگرنه در دنیای دیگر باید به حسابتان رسیدگی شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. رحمتي می‌گه:

  واقعا که با این همه پول چه بهانه دارید. جدا مدیران باید پاسخگو باشند شهرداری پول ندارد و سنگ آهن ۲ درصد را نمیدهد شما دیگه چرا؟