یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶:۰۴ بعد از ظهر

بازتابی به نظرات خبر «رئیس ستاد روحانی در بافق رئیس اداره میراث فرهنگی این شهر می شود»

کد خبر: 35939
تعداد بازدیدکننده: 112
تاریخ: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲

باتوجه به انتقادات وایراداتی که برخی از همشهریان عزیز به خاطراحتمال انتصاب آقای محمد مهدی عسکری به عنوان مدیر اداره میراث فرهنگی بافق عنوان نموده اند بر خود لازم دانستم که یک واقعیت را برای همشهریان عزیز که دلشان برای پیشرفت شهرمان میسوزد بنویسم .

چند سال پیش که همراه چند تن از دوستان برای بازدید به خانه وحشی  بافقی مراجعه کردیم یکی از دوستان از مسوولین خانه وحشی بافقی دیوان این شاعر پرآوازه رادرخواست نمود تا شعر میراث وحشی را برای بازدید کنندگان بخواند اما دریغ از یک دیوان وحشی بافقی  درخانه وحشی بافقی. آن زمان  مدیر میراث وفرهنگی شهرستان بافق یک شخصیت غیربومی بود.

اکنون کمی بیندیشیم وبررسی کنیم که اگر که یک شخصیت جوان تحصیل کرده و توانا وپرجنب وجوش مدیریت این اداره مهم وحیاتی رابرعهده بگیرد که هم ازنظر فرهنگی فوق العاده مهم است وهم از نظر نظر اقتصادی باجذب مسافر دررونق اقتصادی شهرستان بسیار مفید می باشد به کام برخی همشهریان عزیز  تلخ آمده وهمه را به انتقاد وایراد واداشته است

حقیر به عنوان یک بافقی که سابقه سالها زندگی وتحصیل وکار در شهر هایی غیر از بافق رادارم از مدیریت یک جوان بافقی پرتلاش حمایت می کنم واز مسوولین محترم  استان وشهرستان میخواهم تا از جوانان پرشور وولایتمدار بافقی درمدیریت شهرستان بافق استفاده نمایند واین انتصاب را به آقای عسکری تبریکمی گویم واز مسوولین تشکر می نمایم.

شمع بی زبان.

۱۳ نظر

 1. خبرخوان می‌گه:

  جالبه چرا جدیدا نامه هاتون بی اسم شده؟؟؟
  ایشون که حمایت کردند چه شخصیتی هستند؟
  شمع بی زبان اسم کوچیکشونه یا فامیلیشون؟؟؟

  • علی محمد می‌گه:

   ببخشید آقا یا خانم محترم
   شما که انتقاد میکنید بگید ببینیم “خبرخوان” اسم کوچیک شماس یا فامیلتون که به “شمع بی زبان” گیر دادین؟
   رطب خورده اید چرا منع رطب میکنید؟؟

 2. امید می‌گه:

  سلام..اگه بجای یه فرد جوان که بخاطر ستاد انتخاباتی رئیس جمهور یا رفاقت با اقای شریعتی پست گرفته یه ادم کارکشته وسرشناس و باشه بهتره..

 3. لیسانس بیکار می‌گه:

  من اگر کل اشعار وحشی بافقی را حفظ کنم ایا پستی یا شغلی بهم میدهید؟

 4. حسین می‌گه:

  امید جان شما که انتقاد میکنید اگر گزینهای با مشخصاتی که گفتید دارید معرفی کنید قول میدم کل همشهریان حمایت کنند در غیر این صورت من بهعنوان یک بافقی یکجوان فعال بومی را گزینه مناسبی میدانم

 5. بافقی می‌گه:

  آقای محترم سوالی دارم.نیروهایی که برای اداره مالیات امتحان دادند و فبول شدند استخدام نکردند.خب آقای عسکری که هیچ ردیف بودجه برای حقوقشان تعریف نگردیده و در هیچ ارگان دولتی مشغول نمیباشند تا بگوییم مامور شود حالا چطور یکدفعه رئیس شود.خب دیگه دولت تدبیر و امیده.

 6. رضایی می‌گه:

  من موندم چرا قصاص قبل از جنایت میکنیم.بزارید یه جوون همشهریمون این پست رو بگیره وقتی یه جوون غیر بومی مسئول یکی از ادارات مهم شهرشدآقایان سکوت کردند حالا که همشهریمون رو انتخاب کردند همه برعلیه اون جبهه میگیرن واقعا ملت عجیبی هستیم

 7. علی می‌گه:

  من که سر کارم میخوام جابجا بشم میگن نمیشه بقول دوستمون چطور ایشون از راه نرسیده رئیس میراث فرهنگی جای تعجب داره درست بچه بافقه اما به چه قیمتی اگه مسئولین محترم میخوان گزینه بافقی هم بزارن لااقل یه کم فکر کنن جناح بازی پست ندن

 8. بومی می‌گه:

  من هم نفهمیدن چطور یهو این آقا شد رئیس؟؟؟!!!!! واقعاًاونهائی که امتحان استخدامی دادن و بعد از حدود ۲ سال هنوز بلاتکلیفن چطور یکدفعه این آقا میشوند رئیس میراث؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. امید می‌گه:

  اقای رضایی..کدوم جوون غیربومی این شکلی شده رئیس یکی(؟)از ادارات بافق که ما خبر نداریم ؟معرفی کن بشناسیم همه هم بدونن@

 10. بافقی می‌گه:

  آقای رضایی برادر مثل اینکه تو باغ نیستی.خودت را جای بچه های درس خودنده امتحان داده مردم بگذار.چه حالی بهت دست میده این خبر را میشنوی.اصلا فردا توی قسمت خودت یکی همینجوری با رابطه بیاد بالا سرتون .بازم میگی بومی بومی؟

 11. salim می‌گه:

  سلام
  متاسفم برای همشهریان و جوانان توانمند و بومی بافقی
  چرا برای یک جوان همشهری اینقدر حاضرید بر ضدش قلم بزنید ولی برای مسئولین غیر بومی هیچ نمیگویید و سکوت میکنید؟ چرا؟
  چون این همشهری را میشناسید ولی آن غریبه را اصلا نمیشناسید
  بنابراین ایجا هی ی ی انتقاد میکنید و آبروریزی
  ولی آنجا حتی یک حرف هم نمیزنید که مثلا این آقای غریبه چطور در اولین پستش به بافق امده و در این سن کم این مسئولیت مهم را گرفته؟
  شاید سوال کنید کجا را میگویم؟
  اداره صنعت معدن و تجارت بافق مسئولش کیست؟
  از کجا آمده؟
  دارای چه سوابق کاری دیگری است؟
  مگر در شهر بافق فردی با این شرایط یافت نمیشد؟
  اینها درد سینه ماست
  اینها فشار قلب ماست
  اینها باید پاسخش را یافت نه اینکه به یک همشهری بتازیم…

 12. رضايي می‌گه:

  امید عزیز وبافقی گلم.من موافق نیستم که کسی با پارتی و…سر کار بیادوالبته اگر یک نفر با تحصیلات مرتبط ودارای سابقه مفید بود حتما بهتر بود شکی هم ندارم اما اینکه ما به همشهریانمون حساسیت بیشتری داریم خیلی جالب نیست کامنت شماره یازده رو ببینید نمیدونم کی نوشته اما جواب من به امید عزیزه. اونروز که از طریق همین سایت اعلام شد مسئول اداره صنعت ومعدن بافق …..همه سکوت کردند ماباید بتونیم به هم اعتماد کنیم وبدونیم که همشهریانمون پشتوانه ما هستنداگر در شهری دیگر مثلا بهاباد این اتفاق افتاده بود کامنتها فقط تبریک وتشکر بود نه چیز دیگر