پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴:۱۱ قبل از ظهر

شهرداری بافق بعد از ظهر ها تعطیل نیست

کد خبر: 36165
تعداد بازدیدکننده: 111
تاریخ: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲

مدیر روابط عمومی شهرداری بافق از فعال شدن شیفت کاری کارکنان این نهاد در بعد از ظهر خبر داد.

علی اصغر موفق گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از معوق ماندن کارها ، برای نخستین بار این شیفت در شهرداری بافق دایر شده است.

مدیر روابط عمومی شهرداری بافق شیفت بعد از ظهر را از ساعت ۱۶ الی ۱۸ اعلام کرد و گفت: در این شیفت  همه واحد ها فعال بوده و  همانند وقت اداری صبح پاسخگوی نیاز شهروندان خواهند بود.

وی با بیان این که شیفت عصر از۲۶ بهمن ماه ۹۲ آغاز شده است، یادآور شد: این شیفت تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

موفق در ادامه گفت: افزایش حجم درخواست های شهروندان و شروع پروژه های عمرانی و خدماتی دلیل برقراری شیفت کاری عصر در شهرداری می باشد.

لازم به ذکر است امور مربوط به تشکیل پرونده ساختمانی فقط در وقت اداری صبح انجام می شود.

۳ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    آقای موفق چرا نمی گویید بخشنامه سازمانی شده است و مجبوریم طبق بخشنامه بعاز ظهر ها نیروی کشیک داشته باشیم..

  2. علي می‌گه:

    اگر بخشنامه ویا هر چیز دیگری هست کار خوبی هست حداقل حسن اون شاهد حضور همین اقای موفق در شهرداری هستیم در زمان شهردار قبلی ایشون کلاس کارشون از شهردار هم بیشتر بود و هیچ وقت در شهرداری نبودند وقتی هم سوال میشد کجا هستند کارکنان شهرداری با لبخند می گفتند اگر شما اونو دیدید ما هم دیدیم؟؟؟؟؟؟؟

  3. عیسی محمدی می‌گه:

    جناب آقای موفق پیشنهاد میدهم یک فراخوان بدهید تا از سراسر ایران و شاید هم از سراسر جهان کارشناسان بیایند و در مورد شاهکاری بنام پارکینگ تجاری خیابان مهدیه و چیدمان مغازه های داخل آن که خنده دار تر از همه آن مغازه آخری سمت چپ میباشد چیزها بیاموزند شاید در جای جای این کره خاکی مورد استفاده قرار گیرد و طراح آنرا در مجامع بین المللی تشویق نمایند