یکشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶:۲۱ بعد از ظهر

تبریک روز مهندس به مهندسین شهرستان بافق

کد خبر: 36195
تعداد بازدیدکننده: 157
تاریخ: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲

پنجم اسفند ماه روز بزرگداشت شخصیتی نمونه، سیاستمدار، نویسنده‌ مبتکر، حکیم منجم، ریاضی‌دان و پدر مهندسی ایران، خواجه نصیرالدین طوسی را گرامی داشته و این روز را که مزین به نام مهندس می باشد ، خدمت مهندسین، اساتید و به ویژه مهندسین بسیجی شهرستان بافق ، تبریک عرض می کنم.

تاریخ پرافتخار ایران به خود می بالد که مشحون ازدانشمندان و مهندسان فرهیخته‌ای است که پایه ‌گذار تمدن بزرگ اسلامی ایرانی برای این مرز و بوم بوده‌اند.

اگرچه فضیلت دانشمندان کشف و تدوین قانون های جهان محیط بر انسان و جوامع انسانی است، اما در نهایت این مهندسان هستند که با بکارگیری این قوانین برای تغییر و بهبود شرایط زیست و کار انسان ها تلاش مستمر انجام می دهند و این تلاش است که حرکت جوامع انسانی را به سوی تعالی میسر می سازد

 .
امید است با الهام ازفناوری های نوین وخلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی و اخلاق اسلامی و حرفه ای اندیشه، منویات مقام معظم رهبری  روش مهندسان ایرانی برای همگان همانند گذشته الگو قرار گیرد.

                                                                     محمد جواد فتوحی

                                                    مدیر کانون بسیج مهندسین شهرستان بافق

۲ نظر

  1. مهندس می‌گه:

    ای که به حق گفتی

  2. دانشجو برق می‌گه:

    بجاست این روز رابه اساتیدبزرگوار خودم اقای مهندس حجی محمدکارگران،اقای مهندس سید مجتبی حسینی ومهندس درویشی تبریک عرض نماییم.

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق