یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴:۳۳ بعد از ظهر

قول می دهم تا جایی که ممکن است از فرماندار بومی استفاده نمائیم

کد خبر: 36275
تعداد بازدیدکننده: 154
تاریخ: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲

قول می دهم تا جایی که ممکن است از فرماندار بومی استفاده نمائیم ؛

این مطلب را دیروز ۹۲/۱۲/۴ معاون سیاسی امنیتی استانداری ، دکتر طالبی در دیدار با اعضای شورای شهر بافق مطرح نمود.

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای شهر بافق ؛ اعضای شورای شهر بافق که به منظور پی گیری برخی از مسایل و مشکلات از جمله انتصاب مسئولین بومی ، ناتمامی پروژه جاده ، تکمیل هرچه سریعتر گازرسانی داخل شهر ، لزوم استمرار ۲ درصد فروش معادن بافق و … به استانداری مراجعه نموده بودند و در مورد به کارگیری افراد بومی نیز تاکید نمودند که وی گفت : پیگیر هستیم که حتی المقدور از افراد بومی شهرستان ها و به ویژه بافق استفاده نمائیم . گفتنی است که در همین زمینه ها با استاندار یزد، مهندس میر محمدی نیز گفت و گو گردید که وی نیز قول داد نسبت به خواسته ی مردم ، مسئولین و شورا و … بررسی های لازم را به عمل آورند.

در مورد کمبود سهم سوخت (گازوئیل) شهرستان نیز با مسئولین امر دیدار و گفت و گو گردید که مهندس خادمی در این زمینه قول داد با توجه به محرومیت مردم بافق از نعمت گاز ، نسبت به افزایش سهمیه گازوئیل شهرستان اقدام به عمل آی

۷ نظر

 1. محمد رضا برزگری می‌گه:

  ببینیم قول دولت تدبیر و امید چطوری است.

 2. رضا می‌گه:

  باتشکرازقول جناب دکتر طالبی ازاعضای محترم شورا تقاضا مندم بدور ازهرگونه تعلقات محله ای وگروهی وبا در نظر گرفتن خدا توانمندی هاوسوابق کاری افراد هفت ؛هشت نفری را به استانداری معرفی نمایید

 3. شوخ طبع می‌گه:

  قول را که خیلیها میدن!!!! مهم اینه که بهش عمل بشه!!!
  در ضمن آیا این آقایون در مورد D19 صحبتی کردن؟؟؟؟
  به نظر من از ۲ درصد و همه مسایل دیگه مهمتره چون آینده بافق تضمین میشه.

 4. رنجبر می‌گه:

  جناب دکتر طالبی سلام ودست مریزاد به جنابعالی .شما درد مردم بافق را خیلی بهتر از دیگران احساس ولمس نموده اید شاید شما کاری کنید کارستون وگرنه کار همیشه نیمه تمام است ……..

 5. سی می‌گه:

  از کی تا حالا شورای شهر فرماندار مشخص می کنه؟

 6. کاظم می‌گه:

  بومی وغیر بومی بودن مهم نیست بلکه ایمان ووجدان کاری مهمه اگر ایمان وتعهد ووجدان نباشه بومی هم کار نمیکنه

 7. شهروند می‌گه:

  جناب اقای دکتر طالبی شما دوست بافقید د ر انتصاب فرماندار غیر بومی و کلا پیشتاز بودن بافق برای تعویض فرماندار خیلی شتاب داشتید در حالی که فرماندار فعلی تازه وقت کارکردنش بود امیدوارم ادم خودتان باشید نه دیگران و امید وارم شعر من از دشمن نمیترسم ولی از ….. درست نباشد.