شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸:۳۵ بعد از ظهر

ستاد تسهیلات مسافران نوروزی اردکان آغاز به کار کرد

کد خبر: 36287
تعداد بازدیدکننده: 115
تاریخ: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲

بیر ستاد تسهیلات نوروزی در اردکان:
ستاد تسهیلات مسافران نوروزی اردکان آغاز به کار کرد
خبرگزاری تسنیم: دبیر ستاد تسهیلات نوروزی در اردکان گفت: ستاد تسهیلات نوروزی اردکان با تشکیل ۷ کارگروه فعالیت خود را در راستای رفاه حال مسافران نوروزی آغاز کرد.

مصطفی پیشوایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اردکان با اشاره به تشکیل هفت کارگروه در ستاد تسهیلات مسافران نوروزی اردکان، اظهار کرد: این کمیته‌ها شامل اسکان، بهداشت‌، نظارت و کنترل بازار ‌، فرهنگی‌، انتظامی‌، حمل و نقل و گردشگری است.

وی اضافه کرد: مدیران و اعضای این کارگروه‌ها شهر را برای پذیرایی هر چه بهتر و اسکان مسافران نوروزی آماده و مهیا می‌کنند.

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی اردکان گفت: شرایط و امکانات لازم در راستای رونق صنعت گردشگری در شهر تاریخی و باستانی اردکان فراهم است و اقدامات مناسب برای بازدید مسافران نوروزی انجام شده است.

پیشوایی تصریح کرد: تعدادی از مدارس و امامزادگان سطح شهر با تجهیز امکانات لازم برای رفاه حال مسافران نوروزی آماده شده است.

وی با بیان اینکه اردکان دروازه ورودی استان یزد است اضافه کرد: ستاد تسهیلات نوروزی باید برای جذب مسافران و گردشگران و افزایش مدت اقامت آنان تلاش کنند تا مسافران نوروزی خاطره‌خوشی از حضور در شهرستان اردکان داشته باشند.

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی در اردکان تصریح کرد: بیش از هزار اثر تاریخی شناسایی شده و ۲۵۰ اثر ثبت شده میراث فرهنگی این شهرستان را یکی از بزرگترین شهرهای توریستی و گردشگری کشور کرده است.

وی گفت: در سال گذشته اردکان از لحاظ اسکان مسافر‌، رتبه برتر را در استان کسب کرد و احتمال داده شده  که امسال مسافران و گردشگران بیشتری به این شهرستان مسافرت کنند.

۱ نظر

  1. حسن می‌گه:

    در شهر ما نیز اصولا در نیمه ها و یا بعد از سپری شدن تعطیلات عید اقایون به فکر می افتند که پکیج اماده کنند همانند کاری که امسال شد.