یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴:۵۱ بعد از ظهر

پسر۱۱ ساله براثر تصادف جان سپرد

کد خبر: 36306
تعداد بازدیدکننده: 258
تاریخ: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲

تصادف موتورسیکلت با پسربچه ۱۱ ساله دوچرخه سوار در بلوار انقلاب بافق  باعث  فوت این نوجوان شد.

سعیدملکزاده در گفت و گو با  «بافق فردا» گفت: حادثه تصادف پسر بچه ۱۱ ساله دوچرخه سوار با موتورسیکلت عصر امروز در بلوار انقلاب رخ داد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ بافق افزود: بلافاصله پس از تماس تلفنی شهروندان پرسنل این مرکز به محل حادثه اعزام و نسبت به انجام اقدامات درمانی اولیه و انتقال این نوجوان به بیمارستان بافق اقدام نمودند.

وی ادامه داد: متاسفانه با وجود اقدامات درمانی بدلیل مصدومیت های شدید داخلی این پسر بچه فوت کرد.

علی محمدافشاری؛ رئیس بیمارستان بافق، نیز در گفت و گو با خبرنگار «بافق فردا» با بیان این مطلب که درباره علت فوت اکنون نمی توان نظر قطعی داد، اظهارکرد: ضرباتی به سر، سینه و شکم این پسربچه وارد شده و دچار شکستگی دنده ها نیز شده بود و به احتمال قوی خونریزی داخلی یا ضربه مغزی باعث فوت شده است.

وی افزود: با وجود نبود علائم حیاتی عملیات احیا نیز انجام ولی متاسفانه جواب نداد.

۷ نظر

 1. محمد می‌گه:

  من برای خانواده این نوجوان تسلیت میگویم.واز این مردم بافق برای چه شهری که ادهای قوانین راهنمایی ورانندگی دارد بروند اول مشکل چهاراهای بدون چراغ میباشد ودوم به قبض جریمه که مردم میدهند این میشود حقوق شهروندی رعایت نشده واین پسر نوجوان سپر بلاهای مسولین میشود که دوچرخه وموتور سیکلت سوار شدن + با مرگ چرا……..

 2. ناشناس می‌گه:

  خدا بیامرزتش و صبری به خانواده محترمش دهد

 3. Ali می‌گه:

  خداوند به این خانواده صبر بدهد.چرا شهری با این همه امکانات نباید حقوق دوچرخه سواری یا پیاده روی رعایت بشود .چرا ما مردم بافق و مسولین فکر نمی کنیم که شاید فردا همین اتفاق برای فرزندان ما پیش بیاید.

 4. محسن می‌گه:

  از خداوند منان برای این خانوادطلب صبر و مغفرت میکنم.

 5. behrouz می‌گه:

  جای تاسف دارد ولی تا کی شاهد این اتفاقات باشیم خواهش میکنم مسولیت توجه داشته باشن که اگر این نوجوان زنده هم بود و نیاز فوری برای اعزام به مرکز استان داشت امبولانس موجود در بیمارستان با این وضعیت داغون از انجام این ماموریت بر میامد؟تا کی بی تفاوتی و بی توجهی

 6. Meisam می‌گه:

  سلام نام نوجوان چی بوده

 7. محمد مهدی فتوحی می‌گه:

  خدا صبری به خانواده فتوحی بدهد
  مقررات راهنمایی رانندگی بافق بستگی به سلیقه آقای زارع دارد ومختص صبح از ساعت هفت تا تمام شدن بسته قبض آن هم به حرم نبستن کمربند وسلام
  آقا ادعا داری به طور نامحسوس برو مرکز معاینه فنی بدون ماشین بهت برچسب میده فقط پولش را میخواهد فرمانده پلیس راه کشور که هروز توی رسانه ها ادعا میکنی بیا پاسخ بده مردم عقلشان به چشمه نه گوش