دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴:۵۷ قبل از ظهر

توزیع بیش از ۳۴ هزار مرسوله پستی در بافق

کد خبر: 36312
تعداد بازدیدکننده: 170
تاریخ: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲

ز ابتدای امسال تا کنون انجام شد

توزیع بیش از ۳۴ هزار مرسوله پستی در بافق

رئیس پست بافق: بیش از ۳۴ هزار مرسوله در بخش های عادی، سفارشی، پیشتاز و امانت  از ابتدای امسال تا کنون در شهرستان بافق توزیع شد.
IMG_10004243
عباس زارع بیدکی اظهار کرد: امسال بیش از ۱۴ هزار و ۴۶۳ مرسوله عادی و نزدیک به ۱۷ هزار مرسوله پیشتاز توزیع گردیده است.
رئیس پست بافق با بیان این مطلب که امانت پستی به محموله های بالای ۲ کیلو اطلاق می شود، افزود: توزیع بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ مرسوله سفارشی و نزدیک به ۳۰۰ امانت پستی از دیگر خدمات پست بافق است.
وی ادامه داد: از ابتدای امسال تا کنون ۸۸ هزار و ۳۳۷ قبض تلفن و بیش از ۴ هزار و پانصد خرید اینترنتی و ۲ هزار و ۲۰۰ آگهی تبلیغاتی نیز در سطح شهر توزیع گردیده است.
زارع بیدکی، با اشاره به رونمایی تمبر اختصاصی کمال الدین محمد وحشی بافقی در گنگره این شاعر نامی، بیان کرد: تعداد یکصد برگ از این تمبر اختصاصی چاپ گردیده است.
وی خاطرنشان کرد: توافق نامه هایی نیز برای چاپ تمبر با یکی از تیم های ورزشی و یکی از ادارت شهرستان در دستورکار قرار دارد.
وی به برشمردن برخی خدمات و سرویس های پستی، خاطرنشان کرد: فروش ۲ هزار گذرنامه و یک هزار و ۶۴۹ خدمات خودرویی و ۶۵۰ اظهارنامه از دیگر خدمات ارائه شده است.
رئیس پست بافق با اشاره به این مطلب که دامنه فعالیت ها و سرویس های پستی اکنون بسیار متنوع شده است، عنوان کرد: توزیع کیسه های پست بانک، پلمپ دفاتر، تهیه پلاک کدپستی، اسناد تک برگی ثبت اسناد و غیره از برخی این خدمات و فعالیت ها است.