پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵:۱۳ قبل از ظهر

از منابع درآمدی استان در تسریع انتقال آب به استان یزداستفاده شود

کد خبر: 36342
تعداد بازدیدکننده: 169
تاریخ: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “زارع پور” در جلسه شورای اسلامی استان، اظهار داشت: طبق مصوبات جلسات قبل مقرر شد مشکلات آب و فاضلاب و آبرسانی روستاها و شهرها در شورای های شهرستان بررسی شود و در صورت لزوم مدیر عامل سازمان آب و فاضلاب استان در شورای استان برای حل مشکل پیش رو دعوت گردد.
وی همچنینی با اشاره به مشکل موجود در خصوص کمبود آب و نحوه بهره برداری از معادن در استان نیز گفت: مباحثی در زمینه راهکارهای انتقال آب به استان یزد و نحوه تامین هزینه و همچنین بررسی کارشناسی در خصوص ابعاد مختلف بهره برداری از معادن استان صورت گرفت که پس از جمع بندی به مدیریت ارشد استان واگذار می گردد.
زارع پور در پایان خاطر نشان کرد: اعضای شورای اسلامی استان یزد نسبت به اینکه مدیران ارشد استان به قابلیت ها و پتانسیل های شورا که به عنوان نمایندگان مردم هستند بهایی نمی دهند، انتقاد دارند.
وی اظهار امیدواری کرد: مدیریت ارشد استان و سایر مسئولان، اعضای شورای اسلامی استان را به عنوان مشاور خود نگاه کنند تا با همراهی با همدیگر شاهد رشد و تعالی استان یزد باشیم.
نایب رییس شورای اسلامی استان نیز با اشاره به فرا رسیدن فصل بهار و تابستان و نیاز مردم سخت کوش استان به آب مورد نیاز، بر سرمایه گذاری و استفاده از منابع درآمدی استان در تسریع انتقال آب به استان یزد تاکید کرد.
حسن امیرزاده” در ادامه به مشکلات مربوط به شهرستان خود پرداخت.
ارتقا جایگاه شورای اسلامی استان، پوشش خبری مناسب از جلسات، تشکیل اتاق فکر شورا، احیای مقبره ابوالفضل رشیدالدین میبدی، ایجاد ارزش افزوده برای سنگ های معدنی، اجرای پروژه گاز رسانی به شهرستان بافق و رفع مشکل جاده و گازوئیل در این شهرستان از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.
در این جلسه اعضای شورای اسلامی استان مسائل و مشکلات شهرستان خود را مطرح کردند و بحث و تبادل نظر پیرامون آن صورت گرفت.

 

 

 

۲ نظر

  1. محمد می‌گه:

    راستی بگو ببینیم دی نوزده چی شد

  2. حق می‌گه:

    خدا را شکر فکر کنم عالیه اوضاع.