یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰:۱۲ قبل از ظهر

پاسخگوی کمبود گازوئیل در مدارس بافق باشید

کد خبر: 36472
تعداد بازدیدکننده: 113
تاریخ: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

سالهاست که دراین شهر زمزمه گاز کشی زبانزد عام وخاص گردیده است اما افسوس که تا نهایی شدن این طرح خدا داند که ما زنده باشیم یا نه .

اما موضوعی که برای من وامثال شهروندان بافقی دردآور است این است که ما بافقیها به سوخت گازوئیل ۱۵۰ تومانی راضی بودیم اما بگویم دریغ ازکوتاهی چه کسانی .

ازاول اسفند جهت تهیه سوخت منزل ومدرسه به فرمانداری مراجعه نمودیم ولی مرتب امروزو فردا می کنند درست است که خدا لطف نموده وهوا نسبتا ملایم است ولی اگر یک دفعه هواسرد گردد چه باید کرد ، چه کسی پاسخگو است .

ازکلیه اعضای شورای شهر ،فرماندار وکسانیکه دراین زمینه مسئول میباشند خواستارپیگیری می باشم ضمنا ازطرف کلیه شهروندان بافقی ازاستاندارمحترم خواستارم که لطف ومرحمت خودنسبت به این شهر معدن خیزرا بیشتر نمایند .

باتشکر

۲ نظر

  1. شهروند می‌گه:

    مسئول محترم مدرسه .به نظر من باید زودتر از اینها به فکر بودید.شما که از مسئولین ایرادمیگیرید چرا اسفند وزمانی که گازوئیل مدرسه تون تموم شد رفتید سراغ راه حل .

  2. شاهی می‌گه:

    با وجود تغییراتی که در اداره کل اموزش وپرورش استان اتفاق افتاده وبالطبع ان معاون پشتیبانی ورییس اداره بافق جابجا شدند یقینا با تدبیری که اندیشیده میشود این مشکلات بصورت ریشه ایی حل خواهدشدمدیران محترم مدارس یقین داشته باشند با امدن اقای شیرزاد وبرنامه های ایشان وضعیت موجود هرروز نسبت به روز قبل بهتر خواهد شدنابسامانیها وسومدیریت ها که در چند سال گدشته حاکم بوده بطور کل در این چند ماه گدشته رفع شده ومدیریت عقلانی حاکم شده است یقینا وضعیت بهتر خواهد شد باید به اینده دولت تدبیر وامید هم اعتماد داشت وهم اعتقاد.