چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹:۵۳ بعد از ظهر

با فرماندار روراست باشیم شاید با تدبیر صبح امیدمان بدمد

کد خبر: 36703
تعداد بازدیدکننده: 69
تاریخ: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

2222

ظاهرابعد از اظهارنظرهای مختلف وگاه تند برخی از مردم وجناح بازیهای مرسوم وقولهای برخی از مسئولین دررابطه با معرفی فرماندار بومی .باز هم تیر مردم به سنگ خورد و به رسم رفاقت حزبی همان گزینه روی میز استاندار که از روز اول روی میز ایشان جا خوش کرده بود قرار است راهی بافق شده وسکان هدایت فرمانداری بافق را در دست گیرد.شهری که به یمن داشتن معادن خدادادی .فرماندارش مهره ای کلیدی برای استاندار خواهد بود و باید کاملا مطیع  بوده ودر روزهای سخت نیم نگاهی هم به کل استان نموده وکمکهایی جهت پروژه های مختلف مرزی وبرون مرزی داشته باشد.بگذریم که چه گذشت. به هرحال دیگر از در مخالفت وارد شدن سودی نداشته وشاید برگردیم به اردیبهشت نود که قصه اش را بهتر از من میدانید وبهتر است چنین روزهایی رانخواهیم و نبینیم .

حال که درمقابل کارانجام شده قرار گرفتیم بهتر است با فرماندار روراست باشیم شاید باتدبیر صبح امیدمان بدمد .

فرماندار محترم:

این گوی واین میدان.برنامه شما چیست؟ تابحال وعده سر خرمن بوده .شما چند مرد حلاجید؟ آیا قرار است به گذشته برگردیم؟این مردم خسته اند در این شهر فرصتی برای آزمون وخطا نیست .خطا ها لبریزند .جایی برای خطای مجدد نیست .

فقط یادتان باشد. مقام ماندنی نیست  از مقامها فقط آه ونفرین وخدا پدر بیامرز میماند.و البته جواب در محضر دادرس.بکوشید در محضرش رو سفید باشید. کمبود هارا لیست نمیکنم انشاالله به چشم خواهید دید ماچیزی جز محرومیت وکمبود نداریم هر گوشه که نگاه کنید خواهید دید.

امید وارم روزی که از این شهرمیروید بدرقه کنندگانتان زیاد باشند ودعا گویانتان زیاد تر.

                                                                   محمدرضا رضایی بافقی

۹ نظر

 1. حمید می‌گه:

  آقای رضایی دستتان درد نکد از بیانات زیبا یتان خیلی خوب بود ولی کو گوش شنوا هر مسئولی که به این شهر بیاید باید پیرو مسئول بالاتر خود باشد و کسی که به درد دل مردم نمی رسد تواین دنیا مسئولین باید مردم داری کنند تا وقتی که میروند دعای خیر مردم پشت سرشان باشد مثل فرماندار چند سال پیش اقای بزاز که خد ا خیرش بدهد فرمانداری نمونه بود

 2. جواد می‌گه:

  گل گفتی رضایی جان

 3. دوست می‌گه:

  آفرین به این جسارت.گل گفتی .ای کاش گوش شنوایی هم باشد.آقای رضایی ممنون

 4. 1403 می‌گه:

  سلام
  آقای رضایی زدی وسط هدف.
  بله اگه شهرمون ی بزرگتری ی مسئول درست و حسابی داشت فرماندار غیر بومی برای شهرمون انتخاب نمیکردن/لابد مسئولین هم دوست دارند که فرماندار غیربومی باشه/خوب اگر ناراحت بودند ی عکس العملی از خودشون نشون میدادن/اگرهم مردم بخوان از حقشون دفاع کنند دوباره بهشون لقب شورشگر میزنن….؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بلههههه مسئولین از خواب بیدار شید؟؟؟؟؟

 5. 123 می‌گه:

  این که فرماندار بومی باشد شاید برا بافق بهتر باشد ولی باید کسی روی کار بیاید (چه بومی و چه غیر بومی)که خدا ترس باشد و در برابر پستی که دارد مسئول باشد خیلی از بافقی ها به سمت فرمانداری رسیده اند که کاری برای بافق انجام نداده اند و حتی در بعضی از موارد هم خنجر از پشت به مردم این دیار زده اند فرماندار چه بومی و چه غیر بومی بیاید امیدوارم کاری برای شهرستان انجام دهد تا بعد از رفتنش مردم او را دعا کنند نه آنکه فحش و ناسزا به او بگویند

 6. داود می‌گه:

  سلام
  حقیقت همین است که دوستم بیان کرده است

 7. ناشناس می‌گه:

  فرمانداران شهرستانهای استان یزدتوسط یکی ازنمایندگان مجلس معرفی وچیدمان می شوندبنده خدااستاندارکاری به این کارهانداره پس بیاییدهمه درراستای توسعه اردکان قدم برداریم

 8. مجیدشاهی می‌گه:

  درپاسخ دوستی که اظهار داشتند فرمانداران استان توسط مهندس تابش انتخاب میشونند باید عرض کنم صددر صدر این اظهار نظر شما غلط است وچنین چیزی اصلا صحت ندارد تابش بجای اینکهخودش را در گیر این مسائل حاشیه ایی بکند بیشتر به فکر رفع مشکلات حوزه انتخابی خودش هست کاری که باید نماینده ما هم پیرو ان باشد بحران سازی واتهام زنی قرارنیست دردی از دردهای کهنه بافق را حل کند باید این سوالات را از نماینده خودمان بپرسیم وازش بخواهیم چرا کارهای نیمه تمام شهر بافق بعد از گذشت قریب دوسال ونیم هنوز به اتمام نرسیده است مثل گاز وجاده بافق یزد..چرا اجازه دادند در دولت قبل فرماندار غیر بومب برای بافق انتخاب کنند چرا ان روز سکوت وامروز به انتصاب فرماندار غیر بومی اعتراض دارید؟آیا پاسخی غیر تامین منافع گروهی خاص وحمایت از این گروه را پیدا میکنید

 9. روح الله می‌گه:

  با سلام خدمت برادر عزیز آقای رضایی
  تمام مشکلات از نداشتن مسول ؟ نه این که بی مسول باشیم ، نه مسولی که جوابگو باشد . مسولی که یک دهم درصد بداند ،که حتما هم می داند باید فردا روز قیامت باید جوابگو باشند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  کدام مسول هر سه ماه یا کمتر و بیشتر یه جایی با مردم وعده بگذارد که کارهایی که انجام داده توضیح بده یا برنامه هایی که دارد یا سوالاتی که مردم دارند پاسخگو باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  هرچند خود مردم باید سوال کنند هرجا و مکانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  )
  آقای رضایی ممنون