پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷:۲۷ قبل از ظهر

پرداخت بیش از ۲ میلیارد ریال مستمری درسال گذشته به مددجویان تحت پوشش کمیته امدادبافق

کد خبر: 3676
تعداد بازدیدکننده: 79
تاریخ: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان بافق به خبرنگار بافق فردا گفت: در سال نود بالغ بر ۲ میلیارد ریال مستمری به مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شد.
حسین افضلی ادامه داد: سال گذشته برای بیمه تامین اجتماعی مددجویان نیز ۸۵۵ میلیون ریال پرداخت گردید. وی ادامه داد: در بخش درمان مددجویان ۳۹۰ میلیون ریال هزینه گردیده است.وی اضافه کرد: همچنین برای تهیه کمک هزینه تامین جهیزیه نیز ۹۳ میلیون ریال به نیازمندان اعطا شد.
مدیر کمیته امداد بافق خاطرنشان کرد: در سال گذشته برای بخش فرهنگی ۴۲۷ میلیون ریال تخصیص داده شد که ۲۴۰ میلیون ریال از این مبلغ در خصوص مساعدت به دانشجویان نیازمند پرداخت شد.
حسین افضلی یادآورشد: پرداخت تسهیلات و وام که برای مواردی چون: وام ضروری یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال و وام دانشجویی نیز ۱۱۵ میلیون ریال پرداخت گردید.
وی بیان نمود: فعالیت عمرانی از دیگر خدمات این نهاد به مددجویان و مستمندان است که سال گذشته بیش از یک میلیارد ریال در این زمینه هزینه اختصاص یافت.
مدیر کمیته امدادبافق همچنین گفت:بر اساس اولویت کمیته امداد که ایجاد شرایط کاری و شغل مناسب ،  در قالب وامهای خودکفایی و اشتغال از منابع امداد و بانکی بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال به ۳۰۸ نفر پرداخت شد.

۱ نظر

  1. ج .کارگزینی شرکت می‌گه:

    باعرض سلام وخسته نباشید خدمت نویسندگان نامداربافق فردا.
    آقای افضلی سال گذشته چه ربطی به شما داردکه میخواهی به نام خود بزنی&در سال گذشته مدیرکمیته امدادشهرستان بافق آقای حسینی مبارکه بودند وبنده شاهد پیگیری های مستمرآقای حسینی درسال گذشته بودم که حدود ۱۰۰میلیون توانستند از مدیرعامل محبوب وقت دکتریاراحمدی کمک بگیرند برای مستمری بگیران تحت پوشش.
    ((((آقای حاج سید مهدی حسینی هم اکنون مدیرکمیته امداد شهرستان مهریز می باشند))))انشاالله موفق باشند