شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶:۳۲ بعد از ظهر

طرح‌های عمرانی سبزدشت و کوشک بافق مورد بهره‌برداری قرار گرفت

کد خبر: 36777
تعداد بازدیدکننده: 117
تاریخ: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

در مراسمی با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری یزد طرح‌های عمرانی روستاهای سبزدشت و کوشک  بافق بهره‌برداری شد.

در مراسمی با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری یزد، فرماندار شهرستان بافق، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان این شهرستان، طرح‌های عمرانی روستاهای کوشک و سبزدشت به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل امور روستایی استانداری یزد ضمن بازدید از روستاهای این منطقه، شش طرح عمرانی روستایی شامل آب شیرین کن روستای کوشک، بلوار امام رضا (ع ( حد فاصل بین روستاهای دولت آباد و شیطور، واحد دامداری گاو شیری موری آباد، شبکه برق استخر آب برکوئیه، آسفالت کوچه‌های مومن آباد و ساختمان دهیاری باجگان را افتتاح کرد.

با افتتاح آب شیرین کن روستای کوشک بافق بیش از ۱۵۰خانوار در این روستا و روستاهای همچوار از نعمت آب شرب سالم بهره مند می شوند.

همچنین با بهره برداری از  مجتمع گاو شیری روستای موری آباد برای  بیش از ۵ نفر اشتغال ایجاد شده است و این گاوداری ۱۰راس گاو شیری پرورش داده می شود.

اعتبار طرح‌های افتتاح شده بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که از محل اعتبارات بخشداری و دهیاری و با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

این طرح‌ها در زمینه اشتغال، کشاورزی، مرمت و خدمات‌رسانی روستاهای این منطقه مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

افتتاح تجمیع  سایت های مجازی روستاهای شیطور و دولت آباد ، کتابخانه روستای شیطور و چند طرح  فرهنگی دیگر  در این مراسم افتتاح شد.

مسئولان همچنین با حضور بر گلزار شهدای موری آباد و تپه نور الشهد دولت آباد در زمینه رفع مشکلات ساماندهی آن و رفع مشکل آب فضای سبز تپه نورالشهدا قول مساعدت دادند.عبداللهی

۱ نظر

  1. علی می‌گه:

    شورای بافق باید یادبگیرد و همه خیابان مهدیه را پیاده رو نکند