جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷:۳۱ بعد از ظهر

شهرداربافق خبرداد: تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری بافق

کد خبر: 36910
تعداد بازدیدکننده: 81
تاریخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲

شهرداربافق: ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری برای برنامه ریزی وهماهنگی بهتر و دقیق تر در زمینه های مختلف  تشکیل شد.

SONY DSC

 رحمت الله عفتی در گفت و گو با «بافق فردا»  درباره برنامه های نوروز ۹۳ شهردار ی بافق، اظهارکرد: ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری بافق با شرکت مدیران واحدهای مختلفت برای برنامه ریزی وهماهنگی بهتر و دقیق تر در زمینه های مختلف  تشکیل شد.

شهرداربافق افزود: ایجاد ایستگاه راهنمایی مسافرین نوروزی در ورودی شهر جنب آتش نشانی و پذیرایی از میهمانان نوروزی  ، تهیه و توزیع بروشور و نقشه راهنمای شهر با مشخص نمودن اماکن تفریحی-پارکها و آثار باستانی، نصب بنر و پارچه نوشته  با مضمون تبریک سال نو و خیر مقدم به مسافرین نوروزی از جمله برخی برنامه های در دستورکار است.

وی به تشکیل کشیک تسهیلات نوروزی شهرداری جهت راهنمایی و رفع مشکل میهمانان نوروزی اشاره و ادامه داد: تشکیل اکیپ های بازرسی ویژه جهت جلوگیری از سد معابرعمومی در پیاده روها و خیابانها و بازدید از وضعیت روشنایی معابر اصلی و اعلام نقص به شرکت توزیع برق از برخی دیگر موارد است.

عفتی با اشاره به نقش فضای سبز در زیبایی مبلمان شهری خاطرنشان کرد: هرس درختان جهت تامین دید ترافیکی و تابلوهای شناسایی معابر و گل کاری روفوژمیانی و کناری معابر از دیگر برنامه های شهرداری است.

وی با اشاره به گل کاری در سطح شهر با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیون ریال خاطرنشان کرد: اطلسی، همیشه بهار، جعفری، بنفشه، آهار، و غیره از جمله گل هایی است که در میادین، پارک‌ها و باغچه ها، رفیو‍‍‍ژ میانی خیابان‌های سطح شهر کشت می‌شود

.شهرداربافق با اشاره به بازدید و کنترل دائمی نیروها و امکانات آتش نشانی و خدمات ایمنی جهت آمادگی کامل امداد رسانی، و افزایش ساعت کار وسایط نقلیه عمومی عنوان کرد: اتخاذ  تمهیدات لازم جهت استقرار تعداد کافی تاکسی در پایانه مسافر بری و ایستگاه  قطار با توجه به حجم مسافر از برنامه رفاهی در برنامه است.

رحمت الله عفتی با بیان این مطلب که صدور مجوز حفاری در سطح شهر از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین۹۳ لغو می شود، عنوان کرد: پیگیری تسریع در مرمت کانالهای حفر شده و  ترمیم آسفالت معابر شهر و نیز ترمیم و تعویض و رنگ آمیزی بلوکهای معیوب و شکسته معابر از اقدامات در دست انجام است.

شهرداربافق با اشاره به همکاری و هماهنگی های انجام شده با اداره میراث فرهنگی شهرستان بافق، گفت: برای نظافت و ساماندهی  محیط پیرامون بناها و آثار تاریخی و برخی زمینه های مورد نیاز آمادگی هایی انجام شده است.

۲ نظر

  1. حمید می‌گه:

    آقای عفتی شهردار محترم بافق یه خورده در رابطه با نخال های که در خیابانها وکوچه هست تصمیم بگیری زشت است غریبه ای یا مهمان نوروزی که به این شهر میاید یک مورد دیگر هم این است که در کوچه محلهای قدیمی یا بافت قدیم میدان خان کوچه های اطراف این محله خیلی اشغل دانی در این مورد هم تصمیمی بگیرید ودر مورد میدان پل سه دهانه قاضی که دستتان درد نکند این هم پیگیری کنید که پیمانکاری که کار میکنند کارش را سریعتر انجام دهد چون کارش خیلی کند است آقای عفتی دستتان درد نکند تشکر

  2. دلسوز می‌گه:

    آقای عفتی سلام
    اکثر میهمانان یا به عبارتی همه میهمانان از مجتمع شهید برزگری جنب شن های روان بازدید می کنند و برای ایاب و ذهاب آنها در این جاده خاکی جز آبرو ریزی جیزی عاید شهرمان نمی شود اگر ممکنه فکری به حال جاده ورودی ریگها بکنید