دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹:۰۷ بعد از ظهر

مشکلات بافق تمام شده؟

کد خبر: 37159
تعداد بازدیدکننده: 139
تاریخ: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

picture

ابتدا باید عرض نمایم مخاطب بنده شخص خاصی نیست لطفا به خود نگیرید.
چند روزی است که جشن برگزار شده در شهرک آهنشهر نقل مجالس و محافل است و چگونگی برگزار شدن آن بهانه ایی شده برای سخنوری و سخنرانی افراد و گروههایی که هرکدام داعیه حمایت از مردمشان گوش فلک را کرمیکند.

بنده قصد ندارم که به آن مورد خاص اصلا نظرهم بیندازم که به نظرم ارزش بحث دراین ابعاد را ندارد، دراین مجال فقط وفقط میخواهم نکته ایی رایادداور شوم. ای کاش در شهرمان افراد صاحب قلم و منتقد از هردو گروه پیش ازآنکه دررسانه های مجازی به یکدیگر می تاختند درمجمعی دور هم جمع میشدند و با مباحث کارشناسی شده مسایل را مورد نقد و بررسی قرارمیدادندو اینگونه همیت و اقتدار خود رادرجامعه مجازی برای به کرسی نشاندن حرفشان به رخ جهانیان نمیکشاندند که دنیای مجازی دنیایی است جهانی .

سوالی هم برایم پیش آمده که هرکدام از بزرگواران که جواب دهند جدا بنده و افراد بسیاری رادربافق مورد لطف قرارداده اند،  بزرگواران شهری که همه مادرآن زندگی میکنیم خوشبختانه یا بدبختانه تا دلتان بخواهد کار برزمین مانده دارد ازطرحها و لوایح انجام نشده تا طرحها و لوایح درانتظارتصویب و اکثر این طرحها یا بصورت درخواست مردمی پیگیری شده یا ازطرف نمایندگان مردم. چرا برای به ثمر رساندن لوایح تصویب شده به اندازه برگزاری یک جشن وقت نمیگذارید؟

مگر همان مردمی که اکثر شما بزرگواران به خاطر آنها قلم بدست شده اید جدای از مردمی هستند که دراین شهر زندگی میکنند. چه شده که عدم اجرای گازرسانی واتمام بزرگراه بافق به یزد و چندین طرح بزرگ دیگر ارزش بحث و بررسی و موشکافی درحد ابعاد برگزاری یک جشن راندارد؟ من فکر میکنم و اعتقاددارم مسئله ایی برای همه ما مهم است که منافع ماراتضمین نماید و سایر مسایل را انشاالله دیگران ازکره ماه خواهند آمد وپیگیری خواهند نمود.
خداوند به همه ما درک صحیح ازخواسته های مردم و تفسیر صحیح از صرفه و صلاح مردم عنایت نماید
تابعد…رخصت

رضا دهقانزاده بافقی

 

۶ نظر

 1. رهگذر می‌گه:

  سلام و خسته نباشید دارم خدمت شما .
  در عجبم چرا بعضی از ما مردم به جای اینکه منافع شهر وراحتی مردم عزیز و همشهریمان را در نظر بگیریم وبجای پیگیری مسائل مهم که باعث آبادانی بافق و در آخر ایران عزیز می شود ،بایستی یکدفعه جو ما را بگیرد و بخواهیم خودی نشان دهیم و بدون کارشناسی کردن موضوع خودمان را کاسه داغتر از آش کرده و در مورد شادی مردم بافق را که تنها دلخوشیشان یا رفتن سر قبر مردگان است یا(اخیرا) ریگهای صادق آباداست قضاوت کنیم.
  شاید در جشنی که گرفته شد بی نظمی هایی هم بود که غیر طبیعی نیست کنترل کردن جوان با این ازدحام جمعیت بالا کار دشواریست.
  در آخر در سایت یزد رسا نوشته بود:در اول سال جدید برای ندوشن گاز رسانی تکمیل می شود…..چرا ما مسائل مهم مردم را پیگیر نشویم.
  راستی چرا امید جهان چند روز قبل تو شبکه ۳ برنامه داشت؟؟؟نکنه نمیدونن ما بافقیها او را تایید نکردیم.
  چرا دانشمند را از بافق بیرون کردیم ولی دریزد مراسم دارد؟؟؟شاید ما بافقیها از مرکز استان جلوتریم.
  به امید روزی که قیافه واقعی هرکس نمایان شود.

 2. حیران می‌گه:

  جناب آقای دهقانزاده
  درست می فرمایید.این روزها در کمتر مطلبی در این سایت دیدم که احساسات نویسندگان و نظر دهندگان موج نزند.
  تا نویسندگان احساسی باشند و مخاطبان و نظر دهندگان هم بر موجی که آنها درست می کنند سوار شوند انتظار بیشتری از این شهر نباید داشت.
  هنوز فاصله زیادی تا پختگی داریم.
  از شما ممنونم که به دور از احساسات مطلب نوشتید.

 3. علي رضا می‌گه:

  چناب آقای دهقانزاده ممنون از قلمتان
  حرف دل خیلی از مردم را زدید
  یکی از روحانیون گفته بود که سنگمان را بردند اما نمی گذاریم ارزشها را ببرند
  جالب است بدانید که بعضیها دوست دارند همه چیز برود و مردم بدبدخت باشند امام کاسبی انها از این ملت بافقی بماند
  آیا این حرف این روحانی گویای این مطلب نیست که اصلا از اوضاع و احوال مردم خبر ندارد.
  بهرحال خدا کند به قول دکتر شریعتی
  خداوند به علمای ما مسئولیت عطا فرماید

 4. عباس می‌گه:

  سلام لطف کنید این قسمت متن بالا را :: (… بنده قصد ندارم که به آن مورد خاص اصلا نظرهم بیندازم که به نظرم ارزش بحث دراین ابعاد را ندارد) را بیشتر توضیح دهید؟

 5. احمد می‌گه:

  عباس آقا شاید نظور نویسنده ایناست که در مقابل بدبختی های مردم بافق پس از سی و چند سال از پیروزی انقلاب که نه آب درستی دارند نه گاز دارند و نه جاده و نه ونه ونه های دیگری حالا ما چسبیدیم به اینکه دو تا کم عقل در جلو انظار قری به کمرشون دادن و داریم همه ارزشهای یک شهر را زیر سوال میبریم

 6. رضا می‌گه:

  بیایید به جای نوشتن مطلب مشکلات جوانان را حل کنید هیچ سیری به فکر هیچ گشنه ای نیست