سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۷:۲۷ بعد از ظهر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق: مردم بافق در تمام عرصه ها اعم از دفاع مقدس و پشتیبانی از جبهه ها پیشتاز بودند.

کد خبر: 37199
تعداد بازدیدکننده: 114
تاریخ: ۰-۶۷ فروردین -۶۲۱

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با اشاره به شاخص هایی چون دینداری و ولایت مداری مردم شهرستان بافق، عنوان کرد: مردم  شهرستان بافق در تمام عرصه ها اعم از شرکت در دفاع مقدس و پشتیبانی از جبهه ها پیشتاز بودند.

(9)

بمانعلی باقیان در یادمان ۲۴ شهید عملیات بدر شهرستان بافق، با گرامیداشت یاد امام(ره)، شهدای انقلاب و بوِیژه ۲۵۲ شهید شهرستان، اظهارکرد: شهدا با نثار خونشان باعث شدند تا نظام، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بماند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق، با اشاره به وضعیت کنونی برخی کشورهای منطقه خاورمیانه و همسایه چون پاکستان عراق، افغانستان، سوریه و کشورهای آسیای میانه و غیره، ادامه داد: ایثار و از خودگذشتی شهدا، جانبازان، رزمندگان دفاع مقدس و خانواده این بزرگواران اقتدار انقلاب اسلامی را باعث شد.

وی با مقایسه وضعیت کنونی ایران با گذشته، افزود: امام(ره) با پایه گذاری فرهنگ  بسیج، ایثار و ایثارگری، و شهادت باعث اقتدار ایران اسلامی گردید.

فرمانده ناحیه مقاومت بافق با اشاره به شاخص های چون دینداری وولایت مداری مردم شهرستان بافق، عنوان کرد: مردم این شهرستان در تمام عرصه ها اعم از شرکت در دفاع مقدس و پشتیبانی از جبهه ها پیشتاز بودند.

باقیان با اشاره به شرکت فعال مردم شهرستان بافق در راهپیمایی و انتخابات ها، افزود: مردم این شهرستان با حضور فعال در تمام عرصه ها شعور سیاسی شان را نشان داند.

وی با بیان این مطلب که باید قدر این مردم خوب، و ولایت مدار که در واقع پاسداشت خون شهداست را بدانیم، افزود: شهرستان بافق هر ساله بیشترین حضور در اردوهای راهیان نور و همچنین اعزام به مرقد امام(ره) در سالگرد رحلت این بزرگوار را در استان دارد.

بمانعلی باقیان گفت: گفتمان انقلاب اسلامی امروز در سطح منطقه و دنیا به عنوان گفتمان غالب مطرح است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با اشاره به نظریه یکی  از نظریه پردازن غربی در زمینه دشواری لطمه زدن به شیعیان، خاطرنشان کرد: این نظریه پرداز بیان نموده شیعه ۲ بال و یک سپر دارد یکی از بال ها فرهنگ عاشورا و یک بال آن فرهنگ مهدویت و سپر آن ولایت فقیه است.