دوشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱:۲۰ بعد از ظهر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق: مردم بافق در تمام عرصه ها اعم از دفاع مقدس و پشتیبانی از جبهه ها پیشتاز بودند

کد خبر: 37220
تعداد بازدیدکننده: 104
تاریخ: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با اشاره به شاخص هایی چون دینداری و ولایت مداری مردم شهرستان بافق، عنوان کرد: مردم این شهرستان در تمام عرصه ها اعم از شرکت در دفاع مقدس و پشتیبانی از جبهه ها پیشتاز بودند.

، بمانعلی باقیان در یادمان ۲۴ شهید عملیات بدر شهرستان بافق، با گرامیداشت یاد امام(ره)، شهدای انقلاب و بوِیژه ۲۵۲ شهید شهرستان، اظهارکرد: شهدا با نثار خونشان باعث شدند تا نظام، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بماند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق، با اشاره به وضعیت کنونی برخی کشورهای منطقه خاورمیانه و همسایه چون پاکستان عراق، افغانستان، سوریه و کشورهای آسیای میانه و غیره، ادامه داد: ایثار و از خودگذشتی شهدا، جانبازان، رزمندگان دفاع مقدس و خانواده این بزرگواران باعث اقتدار انقلاب اسلامی را باعث شد.

وی با مقایسه وضعیت کنونی ایران با گذشته، افزود: امام(ره) با پایه گذاری فرهنگ  بسیج، ایثار و ایثارگری، و شهادت باعث اقتدار ایران اسلامی گردید.

فرمانده ناحیه مقاومت بافق با اشاره به شاخص های چون دینداری وولایت مداری مردم شهرستان بافق، عنوان کرد: مردم این شهرستان در تمام عرصه ها اعم از شرکت در دفاع مقدس و پشتیبانی از جبهه ها پیشتاز بودند.

باقیان با اشاره به شرکت فعال مردم شهرستان بافق در راهپیمایی و انتخابات ها، افزود: مردم این شهرستان با حضور فعال در تمام عرصه ها شعور سیاسی شان را نشان داند.

وی با بیان این مطلب که باید قدر این مردم خوب، و ولایت مدار را بدانیم، افزود: شهرستان بافق هر ساله بیشترین حضور در اردوهای راهیان نور و همچنین اعزام به مرقد امام(ره) در سالگرد رحلت این بزرگوار را در استان دارد.

بمانعلی باقیان گفت: گفتمان انقلاب اسلامی امروز در سطح منطقه و دنیا به عنوان گفتمان غالب مطرح است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با اشاره به نظریه یکی  از نظریه پردازن غربی در زمینه دشواری لطمه زدن به شیعیان، خاطرنشان کرد: این نظریه پرداز بیان نموده شیعه ۲ بال و یک سپر دارد یکی از بال ها فرهنگ عاشورا و یک بال آن فرهنگ مهدویت و سپر آن ولایت فقیه است.

۲ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  تو همه زمینه ها پیشتاز بودند و از همه عقب افتادنددعا کنید که خداوند شهادت را نصیب شما کند در غیر این صورت زمانی فرا می رسد که جنگ تمام می شود و رزمندگان امروز سه دسته می شوند :
  اول دسته ای که به مخالفت با گذشته خود برمی خیزند .
  دوم دسته ای راه بی تفاوتی بر می گزینندو در زندگی مادی غرق می شوند و همه چیر را فراموش می کنند.
  دسته سوم به گذشته خود وفادار می مانند و احساس مسئولیت می کنند که از شدت مصائب و غصه ها دق خواهند کرد .
  آیا این انصاف است که این و ضع بافق باشد

 2. علی رضا می‌گه:

  سلام/ چرا عزیزان اصرار و تلاش دارید همش سیاه نمایی کنید ظاهرا فکر می کنید با ژست دلسوزی و آخ گفتن کاری درست میشه/ عزیزم کجای ایران محرم و فاطمیه و روضه اش طول سال برقرار و مردمش یکدست شیعه ۱۲ امامی و خیلی چیزهای دیگه/یا از بافق و استان در نرفتید یا خودتون رو زدید به کوچه علی چپ…