یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۶:۵۲ قبل از ظهر

مراسم تودیع ومعارفه مدیردانشجویی و رئیس کارگزینی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد

کد خبر: 37421
تعداد بازدیدکننده: 135
تاریخ: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲

image_85155

 در ابلاغ‌های جداگانه‌ای از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد،‌ سه انتصاب در این دانشگاه صورت گرفت .

در ابلاغ‌های جداگانه‌ای از سوی دکتر میرفخرالدینی ریاست واحد یزد، محمدرضا دهقانی اشکذری به عنوان رئیس اداره گزینش استان ، مهندس جابر پور ذاکری به عنوان مدیر دانشجویی و حمید صادقی را بعنوان رئیس جدید اداره کارگزینی و رفاه دانشگاه منصوب کرد و مراسمی به همین دلیل با حضور ریاست دانشگاه، معاونین ، مدیران و روسای ادارات در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد .

در این جلسه ابتدا دکتر میرفخرالدینی ریاست واحد یزد ضمن خیر مقدم گویی و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت : امروز جامعه ما نیازمند الگوگیری از بانوی دو عالم است و با الگو برداری از آن بانو است که می توانیم خط مستقیم را پیدا کنیم و در راه آن حضرت گام برداریم .

دکتر میرفخرالدینی ضمن تشکر و قدردانی از مدیران قبلی حوزه دانشجویی و رئیس کارگزینی دانشگاه به نقش بسیار مهم مدیران دانشگاه اشاره کرد و افزود : آمدن‌ها و رفتن‌های مدیریتی امری معمول در سیستم اداری بوده و آنچه که باقی می ماند، تلاشها و خدمات آن عزیزان است .

وی افزود : خدمت در دانشگاه فرصتی است تا اندوخته های معنوی خود را بیشتر و شایسته ترین خدمت ها را به مردم و دانشجویان ارائه نماییم.

رئیس واحد یزد ضمن تاکید بر سعی و تلاش برای تداوم فعالیت های دانشگاه گفت : انشاء ا… مدیران جدیدی که این مسئولیت را پذیرفته اند برنامه های خوب و مثمر ثمری برای توسعه عملکرد این واحد داشته باشند همانطور که مدیران پیشین این واحد با تلاش و اهتمام شایسته ای که در این راه انجام دادند، آثار خوبی از خود بر جای نهادند .

همچنین در این مراسم دکترالمدرسی معاون دانشجویی و دکتر معین الدین معاون اداری مالی دانشگاه از زحمات مسئولین گذشته تقدیر و برای مسئولین جدید آرزوی توفیق نمودند .

گفتنی است در این جلسه مدیران پیشین حوزه دانشجویی و کارگزینی دانشگاه سخنانی درباره فعالیت های حوزه خود بیان کردند و مدیران جدید نیز به ارائه برنامه های خود پرداختند . درپایان با اهداء لوح تقدیر از خدمات و زحمات مدیران پیشین تجلیل شد و حکم مسئولیت مدیران جدید به آنان ابلاغ گردید .