شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۶:۰۵ بعد از ظهر

فصل بهار فصل نو شدن است

کد خبر: 37598
تعداد بازدیدکننده: 103
تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

کم کم سردی زمستان بار سفر میبندد و راهی سفر طولانی میشود و کم کم فصل بهار آغاز میشود وسال ۹۲ به پایان می رسد و سال جدید ۹۳ جایگزین آن میشود که فصلی پر از نشاط و افکاری جدید و نو که در افکار همه ی مردم باید مثل عطری بهاری باشد
در این فصل همه ی ما انسان ها همه ی خاطرات تلخ و اتفاقاتی ناگور برایمان به وجود آمده است به بیرون میریزیم و فکر و اخلاقمان را مثبت اندیش میکنیم بنابراین فصل بهار فصل نو شدن است و همه ی ما ایرانیاین به جشن و شادی میپردازیم در پی آمدن این فصل ما باید به فکر موفقیت هایی که به دست می آوریم فکر کنیم و نباید دست از هیچ تلاشی برداریم و اگر با شکست در زمینه مواجه شدیم ناامید نشویم و تلاش خود را دو برابر کنیم.
یکی دیگر از تغییراتی که ما باید در آن کوشا باشیم این است که دست از تمسخر دیگران برداریم و عادت هایی که در زندگی روزمره خود داشتیم که باعث ضررمان میشد دست کشیم .
یکی دیگر تغییرات این است که افسوس هیچ چیز را نخوریم که خیلی افسوس خوردن برای انسان ها بسیار مضر است و ما باید به فکر رهایی شدن از تنبلی باشیم و سستی را هیچ وقت جایز نشمریم.
کم کم وقت آن است که برای این فصل پرطراوت و پر نشاط آماده شویم و دیگر مردم را با این خصوصیات مثبت اشنا کنیم و امید واریم دیگر مردم با فکری مثبت به راه خویش ادامه دهند

 عباسعلی حاجی شمس الدینی