پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۸:۰۶ بعد از ظهر

سالی که نکوست از بهارش پیداست

کد خبر: 37631
تعداد بازدیدکننده: 258
تاریخ: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

ضرب المثل است «سالی که نکوست از بهارش پیداست» و چه نیکویی از آن بالاتر که سالی با فاطمیه آغاز و با فاطمیه به پایان رسد و این یعنی راه هموار برای فاطمی شدن.

گردش ایام بر عمرمان افزوده و با هر عید یک سال پیرتر می شویم و عجیب که این پیر شدن و از دست دادن فرصتها را جشن می گیریم و چه بسا در سالیانی که عمر گذرانده ایم مغبون باشیم که ان شالله اینگونه نباشد.

چند ساعتی به لحظه تحویل سال نمانده آن هنگام که می خواهیم از مقلب القلوب انقلابی در روح و جانمان بخواهیم و با مناجاتی از جنس خواهش از درگاه ربوبی اش برای خود ،دوستان و همه و همه سالی بخواهیم پر برکت و پرنعمت.

و امسال خدا از باب توفیقش راهی گشوده تا در لحظات سال تحویل در مدینه النبی بر سر سفره ای بنشینم از جنس رحمتِ رحمه للعالمین آن هم با عنایت کوثری که عالم و آدم روزی خور یک گرشمه نگاه اوست ، فاطرآسمانها و زمین، مادر مهربان امت فاطمه علیها سلام.و ایام نو شدن سال را برای اولین بار وارد سرزمینی شوم که در دلش کعبه را جای داده و در توصیفش هیچ نمی توانم بگویم چرا که از آن معرفتی ندارم.

امید آنکه همه دوستان و همراهان« بافق فردا» که دو سال و اندی است با دلی که در گرو بافق دارند اخبار و تحلیلهای شهرشان را از این پایگاه  خبری دریافت می کنند قلبا حلالم کنند باشد که نائب الزیاره قابلی باشم برای همه آنها.

با آرزوی سالی سرشار از برکت و نعمت آن هم با نور فاطمی.

محمد علی قاسم زاده

۲ نظر

  1. رضايي می‌گه:

    دوست وبرادرخوبم جناب آقای قاسم زاده .التماس دعا انشا الله درسرزمین وحی به شما خوش بگذردوبهره کافی از این سرزمین داشته باشید

  2. حسین می‌گه:

    خوب یود ممنون از سایتتون