چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸:۱۱ بعد از ظهر

رئیس اوقاف بافق خبرداد: بازدید ۵ هزار نفر از آستان امامزاده عبدالله(ع) بافق

کد خبر: 37846
تعداد بازدیدکننده: 406
تاریخ: ۰۶ فروردین ۱۳۹۳

رئیس اوقاف بافق عنوان کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون نزدیک به ۵ هزار نفر از آستان امامزاده عبدالله(ع) بافق دیدن کردند.
IMG_0021 - Copy - Copy
حجت الاسلام محمدعلی فلاح  اظهارکرد: مراسم معنوی تحویل سال ۹۳ با حضور نزدیک به ۶ هزارنفر در آستان امامزاده عبدالله بن موسی جعفر(ع) بافق برگزارشد.
IMG_10007460
رئیس اوقاف بافق افزود: این مراسم معنوی با شرکت سخنران کشوری و برنامه های متنوع مذهبی و فرهنگی انجام شد.
وی با اشاره به اهمیت مذهبی و تاریخی این آستان مقدس، ادامه داد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون نزدیک به ۵ هزار نفر از این مجموعه مذهبی_تاریخی دیدن کردند.
فلاح خاطرنشان کرد: برنامه های مذهبی و فرهنگی متنوعی در قالب طرح آرامش بهاری در این آستان برای زائرین و مسافرین گرامی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: در قالب این طرح غرفه هایی چون پاسخ به مسایل و سوالات شرعی و اعتقادی، مشاوره های مختلف، با هم واقف باشیم، قرآن بخوانید و جایزه بگیرید و نقاشی کودکان توسط طلاب و روحانیون بومی در ۲ بخش برادران و خواهران در این آستان دایر است.
آستان امامزاده عبدالله(ع) بافق علاوه بر جایگاه مذهبی از لحاظ قدمت بنا نیز از آثار تاریخی با اهمیت این شهرستان است.

بقعه های تاریخی و قدیمی قاضی میرجعفر، پیرمراد، و پیرقطرم از  جمله دیگر مکان های مورد احترام و بااهمیت شهرستان بافق هستند.

۱۲ نظر

 1. رضا می‌گه:

  از زحمات جناب اقای فلاح عزیزمان که خالصانه زحمت می کشند تشکر می شود جا دارد از خادمین افتخاری استان مقدس که شبانه روز زحمت می کشند قدردانی نمود اجر همگی با اقا امامزاده عبدا…(ع)

 2. بافقی می‌گه:

  امارها بر چه حسابی هستند

 3. ب-م می‌گه:

  ضمن سپاس و تشکر از زحمات شبانه روزی حجت الاسلام محمدعلی فلاح که مدیریت آستان امامزاده عبدالله بن موسی جعفر(ع) بافق را نیز به عهده دارند تقاضا داریم در صورت امکان صدای بلند گو های آستان را به داخل صحن هدایت کنند و افراد در صورت حضور در مراسم فیض ببرند و برای همسایگان مشکل ایجاد نگردد.

 4. ولایتی می‌گه:

  حاج آقا! واقعا دستتون درد نکنه! از وقتی شما رئیس اوقاف بافق شدید تغییر و تحولات زیادی انجام شده که جای تقدیر داره! خدا قوت…. اجرتون با امام زاده عبدالله….

 5. محمد می‌گه:

  مگه پارسال برای زائران توسط هیت امناء به…. امامزاده عبدالله (ع) برنامه تدارک دیده نشده بود چه کار مثبتی انجام دادند ایشون که اینقدر ازشون تعریف می کنید مگه همین آقا امسال زائر سرای امامزاده را نبستند که مسافرا دادشون در بیاید همه ساله اینقدر مسافر میاد بافق

 6. هادی می‌گه:

  با سلام و احترام ، از زحمات جنابعالی تقدیر و تشکر می گردد و اززمانی که شما عهده دار این مسئولیت شده اید وضعیت امامزاده بهتر شده است. خدااجرتان بدهد . با همت وتلاش شما و دست اندرکارانتان انشاالله روزی امامزاده به پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.

 7. مهدی می‌گه:

  خسته نباشی برادر

 8. بابا می‌گه:

  از خودتون اینقدر تعریف نکنید چشمتون میزنند با بسته شدن زایر سرای استان توسط خودتون این امار را از کجا به وجود اوردید

 9. احمد می‌گه:

  باسلام ، جناب آقای فلاح انشاالله بادرایتی که در شما وجوددارد روز بروز شاهد پیشرفت وضعیت امامزاده عبدالله (ع)باشیم .خدایارتان ،موفق ومویدباشید

 10. فرهنگی می‌گه:

  دمت گرم حاجی بخدا

  کارت ایول داره

 11. بابا دست خوش می‌گه:

  بله بیرون کردن چندتا کارگر هم ایول داره

 12. محمد می‌گه:

  بله واقعا اگه کار حاجی درست بود شب عیدی چند تا کارگر امامزاده را با اون همه سابقه کار بیرون نمیکرد و بجاش دو تا نیروی بازنشسته و یه استاد کار بنا با هزینه بالا نمیآورد انشاا.. روزی حقایق برای همه ما بافقی ها روشن بشه تا ببینیم این مدیر غیر بومی چه بلائی بر سر اوقاف و امامزاده اورد و فقط با تبلیغات سایت ها و روزنامه ها خودش کشوند بالا و وقتی به نیروهای خدوم بافقی و هیئت امناء سابق و دیگر کارمندان اوقاف و امامزاده توهین وکرد و تهمت زد ما ها و مسئولین غیر بومی دیگه شهرستان بخاطر خویشاوندی با هاش و دوستی که از قدیم باهاش داشتند حمایتش هم کردند وای بر ما