جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲:۳۳ بعد از ظهر

افتتاح طرح های مخابراتی بمناسبت هفته ارتباطات

کد خبر: 3810
تعداد بازدیدکننده: 139
تاریخ: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱


رئیس اداره مخابرات شهرستان بافق اعلام کرد: بمناسبت هفته ارتباطات و روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی ۱۷ پروژه مخابراتی بافق و بهاباد با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۴۹۲ میلیون ریال به طور متمرکز با دیگر طرحهای مخابراتی در مرکز استان به بهره برداری می رسد.

سیدمحمد میرهدائی با بیان این مطلب افزود: این پروژه ها شامل تأسیس و توسعه سوئیچ، ایجاد مرکز تلفن، اجرای شبکه کابل و فیبرنوری، تأسیس سامانه تلفن همراه (BTS)، تأسیس و توسعه اینترنت پرسرعت (ADSL)، ارتقا ظرفیت سامانه های تلفن همراه و آماده سازی ساختمان فنی و … می باشد.

رئیس مخابرات شهرستانهای بافق و بهاباد همچنین اظهار داشت: در سال گذشته ۳۳ پروژه مخابراتی به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد و هشتصد و هشتاد و هفت میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

۴ نظر

 1. آسمان می‌گه:

  چه خبر از دیجیتال؟

 2. سهیل می‌گه:

  آقای میرهدایی چرا اینترنت موبایل توی بافق کار نمی کنه در حالی که قبلا در بافق فعال بود.

 3. علیرضا می‌گه:

  آقای میرهدایی از مدیران باتجربه، زحمتکش و موفق شهرستان هستند، امیدوارم قدردانی از مدیران بالیاقت بومی فراموشمان نشود/صمنا روز ارتباطلات را هم به همه پرسنل مخابرات تبریک میگویم.

 4. الکساندر گراهام بل می‌گه:

  سلام
  من که تلفن را اختراع کردم.
  آقای میرهدایی چرا برای شهرک سنگ آهن جنب سپاه تلفن نمی کشی؟؟؟؟اگه میدونستم اینقدر طاقچه بالا می گذارید هیچوقت تلفن را اختراع نمی کردم!!!!!