شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۲:۵۸ قبل از ظهر

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ بافق خبرداد: ۱۲ تصادف و واژگونی در ایام نوروز ۹۳

کد خبر: 38100
تعداد بازدیدکننده: 246
تاریخ: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ بافق خبرداد:
۱۲ تصادف و واژگونی در ایام نوروز ۹۳
17130
رئیس مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ بافق گفت: ۱۲ تصادف و واژگونی در ایام نوروز امسال تا کنون ۲۰ مصدوم در برداشت.
سعیدملکزاده  با اشاره به اجرای طرح آماده باش نوروزی مرکز ۱۱۵ بافق، اظهارکرد: پایگاه های شهری و جاده ای مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ بافق در ایام نوروز بصورت ویژه برای خدمت رسانی به مسافرین در وضعیت آماده باش قرار دارند.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ بافق با اشاره به انجام ۴۳ ماموریت مختلف در ۲ بخش تصادف و سایر فوریت ها در این مدت، ادامه داد: از ابتدای نوروز امسال تا کنون ۱۲ تصادف و واژگونی به این مرکز گزارش و این حوادث ۲۰ مصدوم در برداشت.
وی با اشاره به تنوع فوریت های پزشکی ارائه شده در این مدت، افزود: در این مدت به ۳۱ حادثه و فوریت پزشکی غیرتصادفی شهروندان و مسافرین نوروزی نیز خدماتی ارایه شد.
ملکزاده در زمینه فوریت های غیرتصادفی، خاطرنشان کرد: ۲۷ نفر برای اقدامات درمانی به بیمارستان بافق انتقال و ۴ نفر نیز بصورت سرپایی درمان شدند.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ بافق با اشاره به آغاز بخش دوم سفرهای نوروزی و پیش رو بودن روز طبیعت، عنوان کرد: امیدواریم رانندگان با رعایت نکات ایمنی و پیمودن مسیرها با آرامش، سفری خاطره انگیز برای خود و سرنشینان داشته باشند.

۲ نظر

  1. علی رضا می‌گه:

    سلام و عرض خسته نباشید به رئیس و کارکنان اورژانس ۱۱۵ بافق و آرزوی سلامتی برای شما که در زمان درد و ناراحتی در کنار مردم هستید

  2. عباس می‌گه:

    سعید جان خسته نباشید از شما وهمکاران عزیز که در این ایام بصورت آماده باش یار ویاور مردم بوده وهستید بی نهایت تشکر می کنم