یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۱:۰۵ قبل از ظهر

رئیس ستاد تسهیلات سفربافق: بیش از ۹۰ هزار بازدید کننده ازبافق دیدن کردند

کد خبر: 38186
تعداد بازدیدکننده: 86
تاریخ: ۱۴ فروردین ۱۳۹۳

رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان بافق: بیش از ۹۰ هزار بازدید کننده از آثار تاریخی، جاذبه های طبیعی و دیگر دیدنی های شهرستان بافق دیدن کردند.

MTB_10000403

مهدی دهقان خاوری  با اشاره به ظرفیت های گردشگری شهرستان بافق، اظهارکرد: از ابتدای نوروز امسال تا کنون بیش از ۹۰ هزار بازدید کننده از آثار تاریخی، جاذبه های طبیعی و دیگر دیدنی های شهرستان بافق دیدن کردند.

فرمانداربافق با اشاره به اهمیت و جایگاه مذهبی و تاریخی امامزاده عبدالله(ع) بافق، افزود: آستان امامزاده عبدالله(ع) بافق جایگاه نخست پربازدید ترین ها را به خود اختصاص داده است.

رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان بافق با اشاره به استقبال خوب مسافرین و گردشگران نوروزی از جاذبه های طبیعی بافق، افزود: ریگ های روان صادق آباد جایگاه دوم تعداد بازدید کننده  را در این مدت داشته است.

خاوری ادامه داد: پارک و دریاچه تفریحی آهنشهر و قلعه تاریخی باقرآباد نیز در ردیف های بعدی پربیننده ترین جاذبه ها و دیدنی های شهرستان قرار دارند.

فرمانداربافق با اشاره به آثار تاریخی، جاذبه هاب طبیعی و دیگر دیدنی های  این شهرستان، خاطرنشان کرد: شهرستان بافق داشته های زیادی در بحث گردشگری دارد و با برنامه ریزی مناسب زمینه توسعه و گسترش آن در شهرستان فراهم می شود.

۹ نظر

 1. ضیاالله ملک زاده بافقی می‌گه:

  با سلام و احترام . کل جمعیت بافق طبق سرشماری سال ۱۳۹۰ کمتر از پنجاه هزار نفر( ۴۱۸۷۶ ) نفر میباشد ومسلما ظرفیت پذیرش ۹۰ هزار گردشگر را ندارد . لطفا در آمار خود تجدید نظر فرمایید .

 2. محمد می‌گه:

  احتمالا منم که رفته بودم شرکت گاز کپسول بگیرم و اجبارا باید بریدگی را دور میزدم و وارد بافق میشدم مثل خیلی های دیگه جزء آمار حساب کردند که شده ۹۰هزار نفر

 3. رضا می‌گه:

  باسلام اتفاقاَآمارخیلی در ست است امسال خیلی زیادمسافرىداشته بافق

 4. حسين می‌گه:

  باسلام تشکر به فرمانداربافق ازامارصحیح

 5. تقی می‌گه:

  اگه این آمار درست باشه حتما باید تو این ایام واردات گندم داشته باشیم برای نون

 6. ضروری می‌گه:

  دوستان دقت داشته باشند : بازدیدکننده نه مسافر و اسکان !

 7. علی می‌گه:

  سلام جمعیت صادق آباد ۳۰ نفر هم نیست ولی بالای ۳۰هزار نفر از شن های روان دیدن کردند

 8. دوست می‌گه:

  باسلام واحترام بانظراستاد عزیز جناب اقای ملک زاده موافقم

 9. ثنا می‌گه:

  جل الخالق وبافق و اینهمه بازدید کننده .!!!! کدوم آثار تاریخی به جا مونده ؟؟؟بابا اینا همه بافقین که شهرهای دیگه زندگی میکنن و اومدن سری به خونواده بزنن .مثل من که میرم شهرمون و سر به خونوادم میزنم. شما رو به خدا از این اماردهی غلط دست بردارید .