چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۰:۱۷ قبل از ظهر

دیدار رئیس و معاونان آموزش و پرورش با فرماندار جدید بافق

کد خبر: 38658
تعداد بازدیدکننده: 199
تاریخ: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ فرماندار جدید بافق در دیدار رئیس و معاونان آموزش و پرورش ضمن تقدیر و تشکر شهرستان بافق را یک شهری با سابقه فرهنگی بالا و عالی خواند و گفت: برخورد با قشر فرهنگی آن هم در شهر فرهنگی مثل بافق باید با برنامه  ، تعامل و همدلی سازنده و مفید باشد.

“سید مهدی طلایی مقدم” با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری به نام ” اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ” خاطر نشان کرد : این نامگذاری مسولیت  آموزش وپرورش را سنگین نموده وامیدواریم این سازمان بعنوان یک هدایت کننده حرکت آموزشی و تربیتی نقش مهمی در پیشبرد مسائل آموزشی و فرهنگی و همچنین آینده کشور رقم بزند.

وی با اشاره به شرایط کنونی جامعه ضمن تاکید بر نقش معلمان و فرهنگیان در جلوگیری از تهاجم فرهنگی و اینکه آموزش و پرورش یک نهاد فرهنگی و اجتماعی است ،افزود: بستر برای کارهای فرهنگی در این مجموعه بزرگ آماده است و امیدواریم با مدیریت جدید کارها به صورت جدی دنبال شود.

طلایی مقدم افزود: من به عنوان نماینده دولت در شهرستان با تمام توان و تلاش سعی خواهم کرد در جهت اعتلای شهرستان بخصوص پیشرفت آموزش و پرورش قدم بردارم و در خدمت خانواده بزرگ آموزش و پرورش ، آموزش و پرورش تقویت شود و به عنوان یک زیر ساخت قوی در حوزه تعلیم و تربیت روی نسل آینده ما کار شود.

در این دیدار رئیس و معاون آموزشی آموزش و پرورش بافق به بیان مسائل ، مشکلات و وضعیت این نهاد در حوزه آموزش و پرورش پرداختند.

IMG_6227  IMG_6230

۱ نظر

  1. محمد رضا می‌گه:

    سلام .رضا قاسم زاده آن بالا نگاه می کند ،در آن بالا چه چیز خاصی دیده است شاید چغودی در آنبالا لانه کرده است .حاج کوشکی چرا شا نه هایش افتاده است نترس بسیجی ،رضایی شاد است ،حاج اصغر بین دوبر شک است وبه دیروز وامروز فکر می کند .