دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸:۰۰ قبل از ظهر

بازدید فرماندار از شهرداری بافق

کد خبر: 38672
تعداد بازدیدکننده: 86
تاریخ: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق: سید مهدی طلائی مقدم در نخستین روز کاری خود به شهرداری بافق آمد و از نزدیک با فعالیت واحد های مختلف این نهاد آشنا شد.

فرماندار بافق در نشستی که در محل شهرداری بافق برگزار شد بازدید از ادارات ، نهاد ها و شرکت های دولتی را از اولویت های کاری خود عنوان کرد و گفت: به منظور آشنایی با وظایف و ماموریتهای دستگاههای اجرایی و ایجاد روحیه تعامل و همکاری بین کارکنان و هماهنگی مسئولان اجرایی با یکدیگر در جهت پیشبرد اهداف نظام و سیاستهای کلی دولت تدبیر و امید این بازدید ها به صورت متوالی و متناوب ادامه خواهد داشت.

“سیدمهدی طلایی مقدم” ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه خدمت خالصانه و همراه با نیت خیرخواهانه شهرداری به نکاتی جهت تسریع در توسعه و آبادانی شهر از جمله توسعه فضای سبز و افزایش بوستان‌های محلی، نظارت دقیق بر پروژه‌ها و نگاه بلند مدت و آینده نگر در اجرای آن و نیز دستیابی به راهکارهای افزایش درآمد شهرداری اشاره نمود.

وی با اشاره به منابع غنی و پتانسیلهای فردی و شهری تصریح کرد: مدیریت خدمات شهری و تبدیل فرصتهای شهر به فرصتهای جامع و پایدار از جمله برنامه های فرمانداری می باشد.

طلائی مقدم افزود: برای پیشرفت و توسعه پایدار شهرستان بافق و بررسی مسائل و مشکلات مردم و تلاش در راستای عمران و آبادانی این شهرستان نیازمند همکاری مسئولان دستگاههای اجرایی و نهاد های فرهنگی هستیم.

شهردار بافق در این نشست به پیرامون توسعه همه جانبه شهر و جذب سرمایه گذار و احیای بافت فرسوده اشاره کرد و گفت : اولین برنامه استفاده از منابع درآمدی موجود و آماده سازی زیرساخت ها برای آینده است.

“رحمت اله عفتی” افزود : برای رسیدن به این هدف واحد سرمایه گذاری و مشارکت را در شهرداری فعال کردیم که اولین گام  واحد سرمایه گذاری این است که یک منابع درآمدی پایدار و مستمر برای شهرداری پایه گذاری کند.

عفتی در ادامه در خصوص اصلاح معابر شهری و مدیریت صحیح ترافیکی و مشکلات آن مطالبی را مطرح نمود.

در پایان این نشست فرماندار بافق از مجموعه شهرداری بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت واحد های مختلف این نهاد آشنا شد.

IMG_6249 IMG_6261 IMG_6272 IMG_6273 IMG_6275 IMG_6277

۲ نظر

  1. رضا می‌گه:

    خداوند به فرماندار شهرمان جزای خیر عنایت کند که به سرعت پیگیر مسائل شده اند

  2. بافقی می‌گه:

    خبری از نماینده مجلس نیست مسافرت رفتند؟