جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴:۳۷ بعد از ظهر

بازدید فرماندار بافق از کارخانجات تعمیرات لکوموتیو

کد خبر: 38776
تعداد بازدیدکننده: 656
تاریخ: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق در ادامه سلسله بازدیدهای ادواری از مجموعه کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق بازدید کرد.

مدیر کارخانجات لوموتیو بافق در این بازدید با اشاره به وضعیت اشتغال در این مجموعه گفت: بیش از ۶۰۰ نفر نیروی انسانی مشغول به کار هستند که از این تعداد ۱۰۰ نفر در بخش دولتی و ۵۰۰ نفر در بخشهای غیر دولتی در حال فعالیت هستند.

محمد انوری از کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق به عنوان یک مجموعه خدماتی و تعمیراتی یاد کرد و افزود: به طور کلی بحث خدمات ، تعمیرات و نگهداری بیش از ۲۵درصد از لکوموتیوهای آلستوم و GE سطح کشور با این مجموعه است .

وی خاطرنشان کرد : لکوموتیوهایی که بیشتر در سطح کشور در حالت تردد هستند بیش از ۶۰۰ عدد می باشد که با احتساب ۲۵ درصد سهم بافق از تعمیرات و نگهداری لکوموتیو بیش از ۱۴۵ ترن می باشد که به خدمات آن را به بخشهای خصوصی واگذار کردیم.

مدیر کارخانجات تعمیرات بافق در پاسخ به سوال فرماندار در خصوص وضعیت کارخانه تعمیرات اساس گفت: برای اجرای مصوبه احداث کارخانه تعمیرات اساس لوکوموتیو در بافق علاوه بر سیاست‌های محلی و سیاست‌های کلان دولت هم باید در نظر گرفته شود.

وی تاکید کرد: راه‌اندازی این کارخانه به طور قطع نیازمند مشارکت بخش خصوصی است.

در این برنامه فرماندار بافق ضمن بازدید از قسمت‌های کارخانجات تعمیرات لکوموتیو  از نزدیک با مسائل و مشکلات این واحد تعمیراتی آشنا شد و در مورد مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مسئولان آن قول مساعدت و پیگیری داد.

IMG_6330

IMG_6335

۴ نظر

 1. علي می‌گه:

  با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان بافق
  همانطور که از نزدیک مشاهده نمودید کارخانجات بافق با حجم بالای کار اما متاسفانه حقوق و مزایا ی ان در مقایسه با دیگر ارگان ها ان بسیار کم میباشد یه طوری که یک مهندس با ۱۸ سال کار از یک کارگر ساده سنگ اهن کمتر حقوق دریافت میکند و تعدادی از پرسنل شرکت های تابعه باچندین سال سابقه کار کار خود را رها کرده و به سنگ اهن میروند

 2. رضايي می‌گه:

  ضمن خیر مقدم به فرماندار عزیز .ای کاش وقتی هم برای گوش دادن به درددلهای کارگران و کارمندان اختصاص داده میشد

 3. وفادار می‌گه:

  ان شاا…فرماندار جدید مشکل بلیط قطار برای مشهد را برای بافقیها حل نماید تا سهمیه جداگانه های برای شهروندان بافقی درنظر گرفته شده وهزینه آن از بافق تامشهد محاسبه گردد

 4. لال می‌گه:

  همانطور که در گزارش آمده است نزدیک به ۵۰۰ نفر در بخش خصوصی کارخانجات مشغول به کار می باشند که متاسفانه از لحاظ امکانات رفاهی اصلا و ابدا در رفاه نیستند