جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸:۴۴ بعد از ظهر

حضور فرماندار بافق در دانشگاه آزاد اسلامی

کد خبر: 38807
تعداد بازدیدکننده: 132
تاریخ: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

DSC09835

همزمان با برگزاری آزمون استخدامی مجتمع فولاد ، فرماندار بافق در دانشگاه آزاد اسلامی حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی واحد بافق، سید مهدی طلایی مقدم _ فرماندار شهرستان بافق _ به همراه جمعی از مدیران مجتمع فولاد بافق به منظور بازدید از روند اجرایی آزمون استخدامی این شرکت در دانشگاه آزاد اسلامی حضور یافتند.

در این دیدار فرماندار بافق از حوزه امتحانی بازدید بعمل آورده و در جریان چگونگی و روند انجام آزمون قرار گرفته و سپس نشستی با ریاست و معاونین دانشگاه برگزار شد و رئیس دانشگاه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و امکانات آموزشی و پژوهشی واحد ارائه کرده و همچنین از آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری آزمونهای مختلف خبر داد.

۷ نظر

 1. سلیم خان می‌گه:

  شباهت میده که فرماندار جدید از وضعیت شهر و ادارات باخبر است چون دقیقا به جاهایی که مشکل دار است سر میزنه. احتمالا بعد از اون نوبت به اداره او..ف برسه.

 2. کارمند دانشگاه آزاد بافق می‌گه:

  اتفاقا به کوری چشم حسودان آزمونی برگزار نمودیم که در تاریخ آزمونهای استخدامی استان سرآمد بود

 3. بافقی می‌گه:

  ممنون ک به ادارات سرمیزنید.
  امیدوام پیگیریتان هم درمورد کارها همینجور باشد

 4. استاد می‌گه:

  دانشگاه آزاد همچین بی مشکل هم نیست نارضایتی دانشجو،استاد و کارمند . هر کر و کوری هم متوجه میشه!؟

 5. داوطلب می‌گه:

  باسلام
  امیدوارم درنحوه گزینش هم مانند برگزاری آزمون بامقررات پیش بروند و مردم بافق به امید راه افتادن فولاد نشسته اند لذا از نیروهای بومی استفاده کنید من دیدم از شهرهای شیراز ، کرمان ، وشهرستانهای اطراف یزد نیز دراین آزمون شرکت کرده بودند دراخر از دانشگاه ازاد برای برگزار کردن این ازمون تشکر می کنم

 6. بافقی می‌گه:

  انشاءئ الله از این سر زدنها خسته نشوند و بیخیال ادارت نشوند همه ادارت و ارگانها تو تکاپو هستند بعدی کیه معلوم مرد کار هستند و از زیاد نشستن و … خوششون نمیاد به هر حال به قول قدیمی ها جوجه را آخر پاییز میشمارند . باید صبر کرد چون زمانه است که همه چیز را مشخص میکند.

 7. علی می‌گه:

  اقای طلایی مقدم از روزی که شما امدید بعضی روسای ادارات سر وقت سر کار میایند انشالله بررسی کنید چند روز قبل از امدنتان را وانها را زیر سر بگیرید چون خیلی اهل جیم هستند تازه وسط کار هم به بهونه کار اداره کار شخصی و خونه … از نگهبانهای دم در امار بگیرید