شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۶:۱۵ قبل از ظهر

با تغییرات درهیات مدیره، شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به کدام سمت خواهد رفت؟؟؟

کد خبر: 38872
تعداد بازدیدکننده: 212
تاریخ: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳

خبرهای رسیده به «بافق فردا» از تغییرات قریب الوقوع در هیات مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی بافق حکایت دارد.

شنیده ها حاکی از آن است که متاسفانه بزودی یکی از اعضای بافقی از لیست هیات مدیره این شرکت حذف و افرادی از شهرهای دیگر جایگزین خواهند شد.

خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

۲۲ نظر

 1. پیگیر می‌گه:

  خیالتان راحت باشد اتفاق خاصی نمی افتد بنده پیگیر این موضوع هستم

 2. ناشناس می‌گه:

  به سمت اصفهان…..

 3. فتاحی قعله ای می‌گه:

  قابل توجه مدیر عامل شرکت و همچنین معاونین محترمی که می گفتند خصوصی سازی خوب است. این ترکش اول است

 4. محمد رضا برزگری می‌گه:

  یاددرگیری سالهای ۱۳۷۹و ۱۳۹۰ برای خصوصی سازی و مدیر عامل بومی به خیر باشد. دیگر چیزی در چغارت نمانده. حالا عده ای بر سر استخوانها دعوا می کنند . انشاالله همین استخوانهارا سر راه گلویشان قرار خواهیم داد .

 5. علي رضا می‌گه:

  حتما حاج اقا ابوطالبی را که تنها بومی هیئت مدیره است را برداشته اند

 6. محمود می‌گه:

  مسولین شهر به هوش باشید دارند با غرور مردم دارالشجاعه بافق بازی می کنند سکوت مردم در قبال انتخاب فرماندار غیر بومی را حمل بر بی تفاوتی مردم قلمداد نکنید تحمل مردم هم حدی دارد

 7. محمد می‌گه:

  دیر وقتی است که خصوصی شده فقط قراره عده ای برن حالا هم میخواهن با شانتاژ مسئله رو جور دیگهای جلوه بدهند تا منافعشون حفظ بشه.
  البته در اینکه ما باید هوشیار باشیم و همچنین مسئولین شهر تا حق و حقوق شهر گرفته بشه شکی نیست.
  اما مراقب کسانیکه دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند باشیم و نشود هر آنچه در سال ۹۰ شد و فقط مردم ضربه خوردند و آنهائیکه بدنبال پست و مقام و نون و آبی بودند به آن رسیدند و حالا از ترس اینکه از این مسندها برداشته بشوند دنبال یه بازی دیگه هستند

 8. سیروس می‌گه:

  باسلام باخبرتغیر هیئت مدیره قرار نیست مردم اشتباه سال ۹۰ را انجام بدهند اقای مدیر کاش به اطرافیانش هشدار میداد همه چیزراازیاد بردن بدجور بااخلاق تند وغرورشان دل افراد راکه حاضربه بعضی کارها نمی شوندمیشکنند انشاالله خدا…….

 9. بافقی می‌گه:

  با سلام.طبق برآوردهای سال ۹۰ حقیر ماموریت نیروی بافقی جهت خصوصی سازی به اتمام رسیده و پس از خروج از هیئت مدیره و رود یک شخصی از استان یزد ایشان از بافق نقل مکان خواهند کرد.چون دیگر بافق ظرفیت حضور آنان را ندارد.با تشکر.

 10. فهیم می‌گه:

  اون شخصی که از هیئت مدیره باید بره احتمالا آقای دکتر یاراحمدیه….

 11. محمد رضا می‌گه:

  سلام .باید با تمام توان برای داشتن نماینده مجلس بافقی کار کنیم وافراد توانمند تربیت کنیم وبه پست های بالای کشوری بفرستیم تا بتوان از این تصمیم گیری ها جلوگیری کرد ،فعلاًمملکت این جوری شده ،نمونه اش اردکان که باید هم نماینده مجلس داشته باشد وهم استاندار اردکانی باشد .

 12. ناشناس می‌گه:

  دکتر یاراحمدی را کنار گذاشتند تا بتوانند ثروتهای خدادادی بافق را چپاول کنندامیواریم خدا تمام خیانت کننده ها و مزدوران را از ریشه بخشکاند دکتر را قدر ندانستیم بافق را تاراج میبرند باز مسؤولین ساکت بنشینند

 13. محمد می‌گه:

  اقای فهیم عزیز اقای دکتر یاراحمدی چندماهی است که از هییت مدیره خارج شدند و باعث بانی این کار هم خود ما بافقی هد بودیم که نتونستیم ببینیم چنین کسی داره برای بافق و شرکت خالصانه کار میکرد شما اگر الان یه نظرسنجی برای مدیران شرکت برگزار کنید حتما ایشان در رده اول تا سوم هستند .اما حیف که قدر ندونستیم

 14. احمد می‌گه:

  افرادی مثل آقای دکتر یار احمد کم پیدا می شوند کسی که جلو غارت این معدن را داشت می گرفت و خیلی از کارهای شرکت داشت روبرا می شد مثل قضیه بابری ها که یکی فقط فقط بار نامه صادر می کردو بار بریهای دیگه هیچ……خدا لعت کنه به کسانی که در حق این مردم ظلم می کنن و ….

 15. علی غصه خور می‌گه:

  دزدی داشت مغازه ای را میزد ،گفتند چکار میکنی ؟ گفت: دارم ساز میزنم ،گفتند : این سازد صدا ندارد؟ گفت : صداش بعدا در میاد ، من فکر میکنم صدای این کارا بعدا در میاد خواهشا شما که اطلاع ندارید زود قضاوت نکنید مثلا سال گذشته بیش از هزار میلیارد تومان شرکت فروش داشته خداوکیلی بررسی کنید ببینید چقدر سهم یافق شده وچقدر دربافق سرمایه گذاری شده ؟ کجا رفته ؟،صداش بعدا در میاد !!!

 16. محمد می‌گه:

  علی غصه خور بی خودی غصه نخور خبری نیست مشکلات در حال حل شدن است مسئوولین حواسشان به شهر مان است وپیگیر مسائل هستند

 17. adg می‌گه:

  ورود مهندس نیک کار را به هیئت مدیره به اطلاع دوستان میرسانم. خوب بالاخره حق آب و گل داره. سهم می بره از این شرکت خصوصی. جواد عسکری هم که می خواد. رضا تربتی هم برای اصفهانی ها و …. فکر کنم نیم درصد برای بافقی ها در نظر گرفتند. شوخی نبود.خیلی هم جدیه. عسکری چکار می کنی؟

 18. مطلع می‌گه:

  سلام این هشداری بود که چندین ماه قبل درهمین سایت توسط فردی داده شد عزیزان اقای عسکری اگر سه سال سکوت از مردم خواستی در این دو سال چه کردی ؟؟ ایا واقعا طرحهای شما پیشرفت ۶۵ درصدی داشته ؟چون از زمان شما دوسال گذشت/؟ چه جوابی برای مردم دارید حالا هم که عجله دارید شرکت را همانند بیست سال پیش به ذوب اهن بدهید ؟ راستی ایا این توسعه وپیشرفت است ؟

 19. دلسوز می‌گه:

  اقای مدیر عامل جواب دهند که بعد هم نوبت خودشان است تا باز نشست شوند

 20. حسن می‌گه:

  اقای عسکری نوبت به شما ودوستانتان رسید اماده باشید