سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹:۳۳ قبل از ظهر

برای اجرای مصوبه ساخت کارخانه تعمیرات اساس لوکوموتیو در بافق علاوه بر سیاست های محلی ، سیاست های کلان دولت هم باید در نظر گرفته شود

کد خبر: 38890
تعداد بازدیدکننده: 70
تاریخ: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳

ˈمحمد انوریˈ در حاشیه مراسم بازدید فرماندار جدید بافق از کارخانجات تعمیرات لکوموتیو این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق در قالب یک مجموعه خدماتی و تعمیراتی فعالیت می کند .

مدیر کارخانجات لکوموتیو بافق گفت : به طور کلی خدمات ، تعمیرات و نگهداری بیش از ۲۵درصد از لکوموتیوهای آلستوم و GE سطح کشور با این مجموعه است که تاکنون به شایستگی از عهده وظایف و ماموریت های خود برآمده است .

وی با اشاره به وضعیت اشتغال در این مجموعه گفت: بیش از ۶۰۰ نفر نیروی انسانی مشغول به کار هستند که از این تعداد ۱۰۰ نفر در بخش دولتی و ۵۰۰ نفر در بخش های غیردولتی فعالیت می کنند .

انوری با بیان اینکه افزون بر ۶۰۰ لکوموتیوهایی در سطح کشور در حالت تردد هستند، خاطرنشان کرد : با احتساب ۲۵ درصد از تعمیرات و نگهداری لکوموتیو، سهم بافق بیش از ۱۴۵ ترن است که خدمات آنها را به بخش های خصوصی واگذار کردیم .

مدیر کارخانجات تعمیرات بافق در خصوص وضعیت ایجات کارخانه تعمیرات اساس گفت: برای اجرای مصوبه ساخت کارخانه تعمیرات اساس لوکوموتیو در بافق علاوه بر سیاست های محلی ، سیاست های کلان دولت هم باید در نظر گرفته شود .

وی، راه اندازی این کارخانه را در بافق به طور قطع نیازمند مشارکت بخش خصوصی دانست.

۱ نظر

  1. حمید می‌گه:

    با سلام
    با تشکر از مدیریت محترم فعلی کارخانجات خواهشم از سرمایه داران بافقی اینکه حرفهای آقای مهندس انوری را جدی بگیرن وبه جای سرمایه گذاری تو بانکا دست به دست هم داده و آینده بافقو بسازن