دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۸:۱۷ قبل از ظهر

تقدیر و تشکر

کد خبر: 39020
تعداد بازدیدکننده: 50
تاریخ: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳

شهردار محترم جناب آقای مهندس عفتی
تمشیت امور و تقویت حضور نیروهای کاردان، متعهد و مجرب با تدین، تخصص، کارآمدی و هوشیاری قوت می یابد.
بدین وسیله، از توانمندیهای مدیریتی که در حوزه های خرد و کلان در عرصه های مختلف عمرانی، علمی، معنوی و اسلامی شهربافق، اندیشمندانه اهتمام ورزیده اید و نیز از هم افزایی، هم اندیشی، هم سویی و هم فکری که با اعضای شورای اسلامی شهر مبذول داشته اید،تشکروقدردانی نموده و با قلبی سرشار از اخلاص و ارادت و در کمال امتنان و افتخار برای شما و سایر همکارانتان آرزوی موفقیت و سربلندی مینماییم .
لذا وظیفه خود می‌دانم که به نمایندگی از کارکنان مجتمع شهید برزگری از زحمات شما و همکاران محترم در اختصاص سرویس رایگان برای بازدید کنندگان از منطقه ریگهای صادق آباد تشکر و سپاسگزاری نمایم.
مدیریت مجتمع شهید برزگری

۶ نظر

 1. استاد می‌گه:

  ببخشید ایشان در این مدت غیر از تعویض چندبلوک کنار خیابان و اب پاشی صبحگاهی کار دیگری هم کرده اند

 2. همشهری می‌گه:

  آقای مدیر مجتمع
  یک فکری به حال جاده کن
  اومدیم تفریح، همش خاک خوردیم، ماشینمون هم زیر خاک رفت.
  جاده آسفالت هم داره خراب میشه.

 3. علی می‌گه:

  سلام
  من هم از زحمات آقای شهردار تشکر می کنم بخصوص در خصوص برقراری سرویس رایگان بافق – صادق آباد.راستی در جواب اون استاد هم بگم اگه امروز یه سری به خیابان ما(خیابان مهدیه)زده بودی می دیدی که چند تا اکیپ داشتن همزمان آسفالت جمع می کردن که اینجور سرعت کاری را تا به حال در بافق ندیده بودم.کاشی چشم این استاد و همه استاد ها بینا شه و حرف ….. نزنن

 4. احسان می‌گه:

  سلام
  جدا” جا داره من هم از آقای شهردار و مجموعه شهرداری تشکر کنم.من هم با این که ماشین شخصی داشتم اما خودم و مهمانانی که برام امده بود همه از این سرویس استفاده کردیم.روزهای خوبی را برای شهردار خوب شهرمون آروز میکنم.

 5. استاد می‌گه:

  علی کوچولو انشاالله بزرگ بشی که با یک سرویس رایگان ارضا نشی . درمورد خیابان مهدیه که خیابان شماست چند ماه داری خاک می خوری وهنگام رفت و امد با لا و پایین می پری

 6. حبیب می‌گه:

  (( استاد ، خیلی بی چشم ورویی))، عفتی کارش درسته