دوشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹:۰۳ بعد از ظهر

آیا اردیبهشت نود را از یاد برده اید ؟

کد خبر: 39433
تعداد بازدیدکننده: 142
تاریخ: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

یکی ازاخبارواتفاقات نامیمون سالهای گذشته برای بافق .خبرواگذاری کامل معدن چغارت به بخش خصوصی است.خبری که باعث شگفتی پیر وجوان شد.خبری که کارکردوراه وروش مسئولین را به چالش کشید(آیا عدالت این است؟) این چه عدالتیست که من وشما باید با عوارض این معادن دست به گریبان باشیم .باید آنرااستخراج کنیم وجوانانمان را به کام مرگ بفرستیم وهیچ بهره ای از آن نبریم؟این چه عدالتیست که ورزشگاهی در شهری دیگر ازاین معدن فیض ببرد وشهر ما از نبود امکانات رنج.؟

مگر ما برای اسلام قیام نکردیم؟مطمئنااگر از بی عدالتی رنج نمیبردیم. قیام نمیکردیم.

مسئولین بهوش باشید.

چرا با احساسات مردم بازی میکنید؟

چرا حقشان را ضایع میکنید؟

مگر این مردم برای انقلاب کم گذاشتند؟

کجا کم کاری کردیم؟

این مردم که پیرو ولایت بودند.این مردم وفاداریشان به نظام رابه اثبات رسانده اند.شهید واسیر وآزاده تقدیم انقلاب کردندکمترینشان من حقیر هستم که جانباز شیمیایی دفاع مقدسم وتا آخرعمربایدبا عوارض آن سربه گریبان باشم.

چه میخواهید از این مردم؟

آیا اردیبهشت نود را از یاد برده اید وباز میخواهید محکی به جوانانمان بزنید؟

این را بدانید جوانانمان همچون دوران دفاع مقدس ذره ای ترس در وجودشان نیست واز حقشان دفاع میکنند.

چرا میخواهید مردم را نسبت به نظام بدبین کنید؟

امروز نقل هر مجلسی است که اگر در دوران ستمشاهی معدن اکتشاف وشروع به استخراج شد در کنارش بزرگترین وبهترین پارک استان دربافق ساخته شد وسهام بهترین کارخانجات به کارگران این معدن واگذارشد.

اما شما چکارکردید ؟

جزعقب ماندگی برای شهر ماچه تحفه ای برای ماداشتید؟

چکار باید میکردید و کردید ؟

چکارباید میکردیم ونکردیم؟

مطمئنا دستهایی درکاراست که مردم را دلسرد کند.این حقشان است که سهمی هم به خودشان وشهرشان برسد.

چرا در این مورد حساس با رهبر فرزانه مان مشورت نمی کنید ونظر ایشان را جویا نمیشوید؟

مطمئنا ایشان با نادیده گرفتن حق مردم مخالفند اما اگر ایشان چنین نظری داشته باشند معادن که سهل است جانمان را فدا میکنیم

محمد رضا رضایی بافقی

 

 

 

۱۲ نظر

 1. امير می‌گه:

  حاصل کل اتفاقات اردیبهشت ۹۰ چه بود اطلاع رسانی کنید لطفاً

 2. جومونگ می‌گه:

  همیشه و همه جا گوش و همه وقت گوش به فرمانیم گوش به فرمان ولایت فقیه در همه حال آماده ایم
  و ترسی از دشمنان داخلی و خارجی نداریم

 3. مظفری می‌گه:

  نویسندگان محترم خواهشا با اینهمه اخبار نادرست آرامش مردم را به هم نزنید .امروز در جلسه شورای اداری مدیرعامل شرکت ؛آقای عسکری بحث خصوصی سازی رو شفاف ؛ خوب و کلی بیان کردند .وخواستند به جای مسمومیت اذهان بیائیم یکپارچه باشیم با هم باشیم .تعدادی هستند که توسعه بافق رو نمیخوان .چرا باید بحثهای داخلی را به مردم بکشونیم و ارامش مردم را به هم بزنیم ؟ما داریم برای توسعه شهرمون تلاش میکنیم و مطمئن باشین از هیچ کوششی دریغ نداریم .من به نوبه خودم تلاش و سعه صدر آقای عسکری و تمام همکارانشان را در امر توسعه و اشتغالزایی معادن شهرستان میستایم و خسته نباشید میگم. چرا ما فقط به کوبیدن هم برخاستیم چرا فقط ترور شخصیت را پیش گرفتیم .بیائین این اتحادی که حرفش رو میزنیم در عمل نشون بدیم .همراهی و همیاری مسئولین که از خاک خودتون هستن بهترین راه دستیابی به حقیقت توسعه بافقه.همدل؛ همراه ؛ همصدا میتونیم این اتحاد رو نشون بدیم .

 4. جاده خاکی می‌گه:

  عدالت!!!!!!!!!!!چه واژه غریبی…
  عدل علی!!!!!!!!!!!
  کشوری که سرزمین امام زمان (عج)هستش ،این همه ناحقی
  مسئولینی که اینقدر دم از ایمان و قیامت میزنند….
  یا صاحب الزمان خودت بفریادمان برس
  نمیدانیم قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس رو!!!!!

 5. بافقی می‌گه:

  آقای مظفری کجای این خبرنادرست است که آرامش مرده به هم میخوره اگرهمین مسئولین قضه رابه مردم اطلاع رسانی می کردندمردم اینقدربدبین نمی شدندشماکه همش دادازباهم باشیندمی زنیدمگرمردم باهم نبودند (اردیبهشت ۹۰)اونهایی که به این جارسیدند ازاین اتحادبودولی خودشان راگم کردندویادشون رفته.شماکه ادعاداریدبرای توسعه شهرتلاش میکنیدچه کارکرده ایدبجز فروختن معادن شهر حتما این توسعه وآبادانی شهررارقم میزند.آقای مظفری ماکسی رانمی کوبیم ولی دلمان دردمی آیدکه برای افرادی متحدشدیم که چوب حر اج رابه پیشرفت وتوسعه بافق زدندودلشان نمی سوزدماایمان داریم که اگرزره ای ازحق این مردم ضایع شودبایدجواب بدهندواون وقت مانمی گذریم ….

 6. جوادي می‌گه:

  اقای مظفری شما بفرمایید قولهای داده شده توسط اقای عسکری در دوسال قبل به کجا رسیده؟؟کارخانجاتش کو؟؟؟ادعاهایشان اگر راست بوده در این شفاف سازی بفرمایند چه کرده اند؟؟سایت بافق فردا لطفا صحبتهای اقای عسکری در دو یا سه سال قبل را بیاورید تا جناب مظفری هم شفاف سازی کنند ببینیم کجای کار می لنگد؟؟؟

 7. محمد می‌گه:

  خانم مظفری عزیز سلام اگر آقای عسکری پیگیر هستند چرا نیامدند وشفاف سازی کنند حالا بعداز اینکه همه چی تموم شده شفاف سازی چه بدرد میخوره .درضمن فکر اردیبهشت ۹۰ را از سر جوانها بیرون کنید ضربه ای که اون موقع به بافق زده شد خیلی برای بافق گران تمام شد وجز بدبخت برای بافق چیزی نداشت

 8. فرنود راستگو می‌گه:

  آقای محمد رضا رضایی
  احترام جانبازان و شهدای انقلاب بر ما واجب است اما این کار شما تشویش اذهان عمومی است و جرم محسوب می شود. شما نمی توانید جلو سیل بایستید. اجرای اصل ۴۴ مورد تایید مقام معظم رهبری است وشما چه بخواهید و چه نخواهید اجرا خواهد شد.
  اگر برای آینده بافق نظر و برنامه ای دارید بفرمایید و از تحریک مردم به شورش بپرهیزید.

 9. رمز می‌گه:

  خب حالا که شفاف سازی شده بگو ببینیم چی گفتن تو جلسه شاید فقط شما قانع شده باشی

 10. مظفری می‌گه:

  سلام.اولا من آقا نیستم و خانمم. دوما شما معنای شفاف سازی رو چی میگین باورکنید موردهجمه قراردادن مدیران و مسئولین کار درستی نیست .اعتماد و پشت هم بودن رو از مردم شهر های دیگه بیاموزیم .چرا سرمون رو مثل کبک زیر برف کردیم گویی کسی ما و اعمال و رفتارمون رو نمیبینه .فقط با هم بودن و یک دل بودن میتونه ما رو به اهدافمون برسونه .
  نظر دهنده محترم (شماره ۹) هم خدمتتون عرض کنم حتما خبرشفاف سازی و اطلاع رسانی رو توی همین سایت مشاهده میکنید .

  • رضايي می‌گه:

   سرکار خانم مظفری .ضمن تشکر از شما که پیگیر مسائل شهر هستید.یک سئوال از شما دارم آیااگرقبل از این اتفاقات اطلاع رسانی میشد بهتر نبود؟مردم بافق حامی آقای عسکری هستند در این مورد شک نکنید اما وقتی هیات مدیره شرکت به یکباره عوض میشوند وتعدادی از افراد بومی حذف میشوند به نظر شما جای تامل نیست .مردم باشعورند ودوست ندارند نادیده گرفته شوند نه خودشان نه حقشان.من هم یک بافقی هستم که بخاطربی عدالتی دلگیرم این را هم حتما میدانیدکه بنده اصلا در سنگ آهن مشغول بکار نیستم که از کارم بترسم اما به هر حال بافقیم .ممنون از شما