دوشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۹:۰۵ بعد از ظهر

رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق: ۳۷۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی بافق انجام شد

کد خبر: 39646
تعداد بازدیدکننده: 89
تاریخ: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق:

۳۷۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی بافق انجام شد

IMG_2603-300x199

کاظم صادقیان با اشاره به انجام بیش از ۳ هزار و هفتصد بازرسی انجام شده از اردیبهشت سال گذشته تا کنون از واحدهای صنفی بافق، عنوان کرد: بر اساس این بازرسی ها تعداد ۲۱۸ پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال گردیده است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق درباره بیشترین تخلف ها، گفت: میوه فروشی ها و لبنیاتی ها و پس از آن پوشاک بیشترین تشکیل پرونده را به خود اختصاص داده اند.

وی افزود: مصالح ساختمانی در جایگاه بعدی و بقیه پرونده ها نیز برای سایر صنف ها و محصولات تشکیل گردید.

وی خاطرنشان کرد: بازرسی هایی نیز  توسط اتاق اصناف شهرستان از واحدهای صنفی بصورت جداگانه انجام می شود.

وی بیان کرد: بر اساس قانون نظام صنفی جدید مصوب سال ۱۳۹۲ جرایم و تدابیر بازدارنده جدی تری دیده شده است.

صادقیان با اشاره به نمونه های پلکانی برخورد با واحدهای متخلف صنفی، خاطرنشان کرد: در این طرح متخلف برای حذف تخلف انجام شده بایستی حداقل تا یکسال از انجام موارد مشابه خودداری نماید.

وی افزود: در این قانون جرایم نقدی و غیرنقدی شامل تعطیلی موقت، نصب پارچه نوشته و غیره برای برخورد با واحد صنفی متخلف در نظر گرفته می شود.
رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق گفت: شهروندان گرامی برای ارائه هر نوع پیشنهاد، انتقاد و گزارش تخلف عدم رعایت مقررات صنفی و کالا  با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند

 

 

 

۱ نظر

  1. ناشناس می‌گه:

    جناب صادقیان عزیز:
    اگر تعدا بازرسیهاتون را بر تعداد روزهای کاری(۲۹۰ روز بدون تعطیلی) تقسیم کنی .حدودا روزانه ۱۳ بازرسی میشه .که فکر نکنم تا این حد پیگیر کار باشی عزیزم.مگر نه این همه تخلف رو این میوه فروشهای بی انصاف نمیکردند