سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹:۵۰ بعد از ظهر

مدیران جدید برق بافق و میبد معرفی شدند

کد خبر: 39713
تعداد بازدیدکننده: 117
تاریخ: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

image_86699

مراسم قدردانی از خدمات مدیران پیشین و معرفی مدیران جدید برق بافق و میبد با حضور معاونین و مدیران شرکت برگزار شد.

 در مراسم تودیع و معارفه داخلی مدیران برق بافق ومیبد که به صورت جداگانه و به فاصله چند روز از یکدیگر در شهرستان های مذکور برگزار شد؛ مهندس علی محمد انتظاری در سخنانی با اشاره به اینکه نگاه به تصدی مسئولیت ها در فرهنگ اسلامی و خدمت رسانی به عنوان وسیله ای برای تامین رضای الهی وخدمت به خلق خداست، گفت: اگر نگاه به پست ومقام همانند نگاه به فرهنگ ایثار و شهادت باشد تحت هیچ شرایطی خستگی دردل خدمتگذاران راه نیابد.

 وی افزود: خدمتگذاران در صنعت برق به مقام و مسئولیت ها ، به عنوان یک منصب نگاه نمی کنند، بلکه این عناوین بار امانتی است که بر دوش آنها گذاشته شده و باید آنرا درسرمنزل مقصود بسپارند.

 معاون برنامه ریزی و مهندسی بااشاره به اینکه هرخدمتی فرصت بزرگ معامله با خداوند است، افزود: باید قدراین فرصتهارا بدانیم وازآنها به خوبی استفاده کنیم.

مهندس انتظاری نگاه ویژه به اهداف استراتژیک شرکت ، تلاش برای مدیریت عملکرد، کنترل وراهبری شبکه و استمرار انرژی الکتریکی ، فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق و وصول مطالبات را از ضررورت های قابل پیگیری توسط مدیران این شهرستانها برشمرد.

شایان ذکر است مهندس سید ناصرمیرفخرالدین به عنوان مدیر برق شهرستان بافق و مهندس حمیدرضا عدل ثانی به سمت مدیر برق میبد معرفی شدند.

۳ نظر

 1. ماشاالله حاجی شمس الدینی می‌گه:

  سلام
  تبریک عرض میکنم.

 2. محمد می‌گه:

  ایشون بافقی هستند یا بازم غریبه…

 3. ناشناس می‌گه:

  سلام مامردم بافق اززحمات آقای عدل تشکرمیکنیم وآرزومیکنیم هرکجاهستندموفق باشند