سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۴:۲۹ بعد از ظهر

کارگران نمونه شهرداری بافق تجلیل شدند

کد خبر: 40159
تعداد بازدیدکننده: 273
تاریخ: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳


شهردار بافق ۷ کارگر نمونه این نهاد را مورد تجلیل قرار داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق ، آقایان محمد دهقانزاده،محمد رضا محبی،سید حسین متولی،حسن شفیعی،حسین شمس الدینی،جواد دهستانی و محمد جواد دهقانزاده به عنوان کارگران نمونه این نهاد شناخته شده و از سوی شهردار، با اهدای هدیه و لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین به مناسبت روز جهانی کار و کارگر ، در مراسمی از تلاش و کوشش بقیه کارگران شهرداری بافق نیز قدردانی و هدیه ای به رسم یاد بود اهدا شد.
در این مراسم کارکنان شهرداری در فضایی صمیمی به طرح مسائل ومشکلات خویش درزمینه های مختلف پرداختند و شهردار بافق برای رفع موارد مطروحه، در چارچوب قانون و مقرات قول پیگیری داد.
شهردار بافق در این آئین با اشاره به اینکه امروز با دستان پرتوان کارگران هر روز خدمات این مجموعه تجلی بیشتری پیدا می کند، گفت: توسعه ،آبادانی و داشتن شهری پاک، در گرو تلاش کارگران شهرداری است.
عفتی افزود: همه مجموعه شهرداری باید برای داشتن شهری شاداب و آباد تلاش کنند چون شهر امانت مردم بوده و ما باید برای عمران و آبادانی آن کوشا باشیم.

۶ نظر

 1. رنجبر می‌گه:

  باسلام جناب آقای مهندس عفتی دست مریزاد جدا که خسته نباشی ودرود بر کارگران زحمتکش شهرداری که داشتن شهری پاک وتمیز فقط باتلاش این عزیزان میسر خواهد شد

 2. احسان می‌گه:

  سلام.درود بر مسئولینی که به فکر گارگران هستند.

 3. ناظر می‌گه:

  سلام کار پسندیده ای است و می توان نکته مقابل را برای نظارت بیشتر هم در نظر گرفت.

 4. حمیده مراد علیزاده می‌گه:

  با سلام
  با عنایت به احساس مسئولیت و تلاش صادقانه کلیه کارگران شهرداری ، همچنین نظر به مدیریت خلاقانه و موفق جناب آقای مهندس عفتی بر خود لازم می دانم که بدینوسیله موجبات سپاس و قدردانی خویش را به حضرتعالی و کلیه همکارانتان در آن مجموعه ابراز دارم.

 5. ب-م می‌گه:

  با اهدای سلام و دعای خیر : از جناب آقای مهندس عفتی شهردارمحترم که برای شاداب سازی و آبادانی شهرمان تلاش می کنند ، همچنین آقای مهندس با بایی که در ایجاد فضای سبز آموزشگاه شاهد غدیر با ما همکاری داشتند کمال تشکر را داریم .

 6. بافقي می‌گه:

  این شاداب سازی رووآبادانی وخلاقیت رونشون ماهم بدید