چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۹:۲۵ بعد از ظهر

بلوک ۲۸٫۵ درصدی سهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شامل ۱۰ میلیون سهم به ارزش کل پایه ۱۶ هزار و ۷۳۸ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه شنبه(۱۵ و ۱۶ اردیبهشت) در فرابورس عرضه خواهد شد

کد خبر: 40215
تعداد بازدیدکننده: 91
تاریخ: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: سهام ۱۰ شرکت دولتی در سومین هفته دومین ماه سالجاری از طریق مزایده و فرابورس واگذار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سهام ۱۰ شرکت دولتی توسط سازمان خصوصی سازی در هفته سوم اردیبهشت از طریق مزایده و فرابورس واگذار می‌شود.
تعداد ۳۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰۰ درصد سهام کنترلی شرکت تولید نیروی برق سبز منجیل به قیمت کل پایه ۴ هزار و ۹۰۰ میلیارد و ۲۰۰ ریال به صورت نقد و اقساط (۳۰ درصد نقد، بقیه اقساط ۴ ساله با نرخ ۱۵ درصد) و بلوک ۲۸٫۵ درصدی سهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شامل ۱۰ میلیون سهم به ارزش کل پایه ۱۶ هزار و ۷۳۸ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه شنبه(۱۵ و ۱۶ اردیبهشت) در فرابورس عرضه خواهد شد.
همچنین ۱۰۰ درصد ارزش نیروگاه صوفیان به قیمت کل پایه یک هزار و ۱۹۷ میلیارد ریال، ۱۰۰ درصد ارزش نیروگاه گازی کنگان به قیمت کل پایه ۸۱۸ میلیارد و ۲۷۹ میلیون ریال و ۱۰۰ درصد سهام شرکت فولاد آذربایجان شامل ۳۵۰ میلیون سهم به ارزش پایه هر سهم یک هزار و ۴۵۹ ریال در سه شنبه پیش رو از طریق مزایده واگذار می‌شود.
۶۵ درصد ارزش طرح فولاد میانه به قیمت کل پایه ۳ هزار و ۱۹۹ میلیارد و ۱۸۲ میلیون ریال، ۱۰۰ درصد ارزش نیروگاه برق شهید مفتح به قیمت کل پایه ۱۴ هزار و ۵۸۹ میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال و ۴۹ درصد سهام شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی نیز به ارزش پایه هر سهم ۲۸ میلیون ریال در این روز روی میز مزایده می‌رود.
واگذاری ۴۰ درصد سهام شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح شامل ۱۰ هزار سهم به ارزش پایه هر سهم ۲ میلیون و ۹۳۳ هزار ریال و ۱۰۰ درصد ارزش نیروگاه شهید رجایی به قیمت کل پایه ۳۷ هزار و ۸۳۹ میلیارد و ۶۷۵ میلیون ریال در شانزدهمین روز دومین ماه امسال به مزایده گذاشته می‌شود.

۷ نظر

 1. همشهری می‌گه:

  سلام دوشنبه صبح معلوم می شود بعدازگزارش شورا آیا می توانند یانه

 2. عباس ابراهیمی خوسفی می‌گه:

  با سلام مردم را گمراه می کنند نمی دانم قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را از یک این اطلاعیه رسمی سازمان خصوصی سازی و از طرفی دیگر حرفهای آقای جوکار خدایا پناه بر تو

 3. عسکری می‌گه:

  این خبر برای ۸ اردیبهشت هست یعنی قبل از اتفاقات و جلسه هم اندیشیه توسعه و عمران بافق… نتیجه جلسه روز ۱۳ اردیبهشت استاندار در تهران کاملا برعکس خبر بالا هست و مصوبه واگذاری ۲۸ درصد فعلا در اولویت نیست و برای بررسی بیشتر متوقف شده

 4. عباس می‌گه:

  چرا حالاکه بحث توقف خصوصی سازی اعلام شده آقایان به فکر مردم نبوده و در جهت تشویش اذهان مطلب می زنید

 5. علی می‌گه:

  مرحبا به حاجی جوادو همه دوستان دیگرو استاندارو جوکار در جهت حمایت مردم بافق

 6. بافقی می‌گه:

  و آنچه نباید میشد و …..

 7. 1403 می‌گه:

  اگر مردم بافق واعضای شورای شهر گذاشتن معدن و خصوصی کن” اونا برن خصوصی کنن