سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳:۱۷ بعد از ظهر

رئیس پست بافق: تصویر یوز بر پاکت های پستی نقش می بندد

کد خبر: 40349
تعداد بازدیدکننده: 309
تاریخ: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

رئیس پست بافق با اشاره به ایجاد مهر پستی با تصویر یوزآسیایی در این اداره، گفت: دراین مهر شعار حمایتی و زیستگاه یوز در شهرستان بافق و نام اداره نقش بسته است.

IMG_1000004243

عباس زارع بیدکی گفت: پست بافق برای فرهنگ سازی در راستای حمایت و حفاظت گونه های نادر و کمیاب  محیط زیست شهرستان برنامه های متنوعی دارد.

رئیس پست بافق افزود: چاپ تمبر اختصاصی یوزپلنگ آسیایی نخستین برنامه فرهنگی برای حمایت از این گونه نادر، کمیاب و در معرض انقراض حیات وحش ایران بود.

images

وی با اشاره به ابراز علاقه از سوی مجموعه داران سراسر کشور برای داشتن این تمبر، افزود: این اقدام با استقبال و بازخوردهای بسیار خوبی از سوی علاقه مندان به محیط زیست و گونه های حیوانی در خطر انقراض روبرو شد.

زارع بیدکی خاطرنشان کرد: پست شهرستان در دومین گام تصویر سر و چهره یوزپلنگ آسیایی را در قالب یک مهر حک  نموده و تصویر این حیوان زیبای حیات وحش ایران از این پس بر روی پاکت کلیه مرسولات و نامه های پستی نقش می بندد.

رئیس پست بافق خاطرنشان کرد: دراین مهر شعار حمایتی و زیستگاه یوز در شهرستان بافق و نام اداره پست شهرستان  نقش بسته است.

36

 

 

 

۹ نظر

 1. جاده خاکی می‌گه:

  ممنون
  کار پسندیده ای بود

 2. محمد می‌گه:

  باتشکر ازسلیقه ریاست محترم اداره پست بافق

 3. محسن فکور می‌گه:

  ممنون و سپاسگذاریم هم ازاداره پست شهرستان و رییس اداره محیط زیست

 4. فتوحي می‌گه:

  ابتکار جالبی کردن . آفرین

 5. معلم می‌گه:

  ریاست محترم اداره پست شهرستان بافق
  جناب اقای زارع بید کی
  باسلام
  از طراحی زیبا وحمایت فرهنگی شماازمنابع بافق وبه جااست از راهنمایی وزحمات شما درامر اشنایی دانش اموزان پایه سوم اموزشگاه مثنوی خلد برین بانحوی ارسال نامه واشنایی باکار اداره پست دربازدیدروزسه شنبه مورخ۱۳۹۳/۰۲/۱۶ کمال تشکر راداشته توفیق روزافزون شما وهمکارانتان را ازخداوند متعال خواستاریم
  مدیر.اقای عسکری
  معلم .ن باقریان

 6. با سلام
  ضمن تشکر از دید فرهنگی ریاست محترم اداره پست بافق، بعنوان یک شهروند بافقی که در تهران ساکن هستم، اتفاقات فرهنگی و هنری زیبایی در شهر جاری شده است و این ذوق و سلیقه عاشقانه و مخلصانه مسئولین را می رساند. موفق و پیروز باشید. حسن ابراهیمی بسابی – سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

 7. ناشناس می‌گه:

  ریاست محترم اداره پست شهرستان بافق
  جناب اقای زارع بید کی
  بااهدای سلام و دعای خیر
  صمیمانه ترین تقدیرخود را از تلاشهای صادقانه ، برخورد مناسب و معاشرت زیبای جنابعالی و مجموعه منسجم و متعهد آن اداره اعلام داشته یاد آورمی گردد در ارتباط این بازدیدازمهر و لطف خود خاطره ای شیرین و تاثیر مثبت بردانش آموزان پایه سوم و چهارم ما برجا گذاشتید ا
  بیانی مقدم -آموزشگاه شاهد غدیر

 8. mahmood می‌گه:

  کاش تصویر سنگ آهن را چاپ میکردیدتا به همه بفهمانید که از آن ماست.اگر سنگ آهن نباشد مخارج نگهداری این یوز از کجا میاید.