سه شنبه ۸ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸:۰۰ قبل از ظهر

بازدید فرماندار بافق از روستاهای قطرم و شادکام

کد خبر: 40641
تعداد بازدیدکننده: 861
تاریخ: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق با حضور بخشدار مرکزی ، جمعی از مسئولان بافق ، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا از دو روستای قطرم و شادکام از توابع بخش مرکزی این شهرستان بازدید کرد.

“سید مهدی طلایی مقدم” و هیات همراه در بازدید از طرح های عمرانی و نقاط دیدنی روستاهای قطرم و شادکام با حضور در مساجد این دو روستا به بررسی مسائل و مشکلات پرداخت و جهت تکمیل طرح های مورد نظر دهیار و اعضای شورا قول مساعد و پیگیری داد .

گفتنی است در این بازدید تکمیل آسفالت جاده روستا و تامین آب آشامیدنی و کشاورزی روستای قطرم ، تهیه مسکن و اشتغالزایی زایی ویژه جوانان و احداث پارک روستای شادکام از جمله مسائل و خواسته های مطرح شده از سوی دهیار و اعضای شورای اسلامی روستاهای قطرم و شادکام بود.

IMG_8313 IMG_8329 IMG_8359 IMG_8360 IMG_8384

۲ نظر

 1. ماشاالله حاجی شمس الدینی می‌گه:

  سلام
  تشریف فرمایی شما و هیئت همراه را به روستای سرسبز قطرم گرامی داشته و به فال نیک میگیریم امید واریم در دولت تدبیر و امید با حمایتها ی بی دریغ شماوتخصیص به موقع اعتبارات عمرانی روستاها شاهد برگشت مردم به روستاهای خود و ادامه فعالیت آنها در امور کشاورزی و دامپروری باشیم.
  پیشنهادی به جناب آقای فرماندارم دارم
  باتوجه به گرانی سوخت و دور بودن اکثر روستاها از بافق خصوصآ دو روستای قطرم و شادکام که در بن بست راه ارتباطی قرار گرفته اند ترتیبی اتخاذ فرمایید شهرداری یا هر ارگانی که متولی امر جابجایی روستاییان میباشد بطور مداوم و هفتگی نسبت به ایاب و ذهاب اقدام نماید .
  ممنون و سپاسگذارم

 2. بافقی می‌گه:

  باباشما قطرمی ها دلتون خوشه تو شهر بافق نتوانستند اشتغال زایی کنند حالا بیا ن توروستا این کار را انجام بدهند