چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴:۳۱ قبل از ظهر

۲هزار میهمان در یادواره شهدای تدارکات در بافق شرکت می کنند

کد خبر: 41047
تعداد بازدیدکننده: 214
تاریخ: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

دبیر یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی استان یزد: نزدیک به ۲ هزار میهمان از نقاط مختلف استان و کشور در یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی استان یزد شرکت می کنند.

_MTB0249
حسن بلندیان  گفت: نزدیک به ۲ هزار میهمان از نقاط مختلف استان و کشور در یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی استان یزد شرکت می کنند.
دبیر یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی استان یزد افزود: بیش از ۴۰۰ نفر از خانواده های بزرگوار شهدای تدارکات و پشتیبانی نیز در این یادواره شرکت می کنند.
وی با بیان این مطلب که فضای صحن آستان امامزاده عبدالله(ع) بافق گنجایش نزدیک به ۷ هزار نفر را دارد، گفت: با توجه به استقبال خوب مردم شهرستان انتظار افزایش شرکت کنندگان در مراسم یادواره را داریم.
وی افزود: بدین خاطر برنامه نصب دوربین مدار بسته و تلویزون در محوطه بیرونی صحن اصلی نیز پیش بینی شده است.
دبیر یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی استان یزد خاطرنشان کرد: عزاداری هیئت های عزاداری شهرستان در قالب یک هیئت با نام حضرت ابوالفضل(ع)، نمازجماعت، ارائه گزارش، سخنرانی، تجلیل از خانواده های شهدا و پیشکسوتان تدارکات و پشتیبانی و رونمایی از برخی طرح ها از برنامه های این یادواره است.
یادواره یکصد شهید تدارکات و پشتیبانی و ۲۶۶ شهید شهرستان بافق پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت در آستان امامزاده عبدالله(ع) بافق برگزار می شود.

۳ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  سلام
  جناب آقای بلندیان اقدام شماها بسیار پسندیده و نیکوست ولی خداوکیلی چرا پیگیر حقوق به حق مردم بافق نیستند؟؟؟
  مگر پدر و مادر همین شهدای والامقام نباید از تو این خیابون های درب و داغون بافق عبور کنند؟؟میدونید چند بار تو همین خیابون مسجد جامع ماشین به پدریکی از شهیدان بافق زده؟؟؟اونم برای رفتن به نماز؟؟
  بودجه شهر ما کجا داره خرج میشه که بعداز ۳۰سال هنوز نتونستند خیابون وحشی رو سروسامون بدن؟؟؟
  شماها مدیون این ملتید اگر پیگیر نباشید پس کی میخاد جلوی این غارتگران رو بگیره؟؟؟
  تمام بهانه اینا اینه که مالکین ملکشون رو نمیدن خوب به ملت چه ببینم تو یزد چطوری و با چه وسیله ای املاک به اون گرونی آزاد سازی میشه که ظرف مدت یه ماه زیرگذر رو گذر ساخته میشه ولی اینجا باید مردم خاک بخورن و حسرت بدل از این دنیا برن ؟؟تا کی باید اینجوری سرما شیره بمالن شماها لااقل سئوال کنید تا جواب بگیرید مارو که تو اداره شون هم راه نمیدن
  شما رو به همون شهدایی که الان یادواره براشون برگذار مینمایید قسم نگذارید حقوق مردم بافق بیشتر از این پایمال شه این دنیا ارزش دروغ کاری و فریبکاری نداره آقایان مسئول و متولی به گوش باشید .
  منتظر جواب شما هستم البته همینجا !!!!!!

 2. حسن می‌گه:

  آقای بلندیان فرمانداریامسئول شهرند؟

 3. ali می‌گه:

  بابا! مافیای فولاد به حرف رئیس جمهور گوش نمیده حالا شما میگی….