شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸:۴۵ قبل از ظهر

آخرین اطلاعیه ای که سایت فرابورس از واگذاری شرکت سنگ اهن مرکزی بافق در سایت خود درج نمود

کد خبر: 41245
تعداد بازدیدکننده: 229
تاریخ: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

کارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع می رساند؛ پیرو بیانیه شماره ۰۷۱۲/الف/۹۳ مورخ ۱۴/۰۲/۱۳۹۳ مدیریت بازار، سازمان خصوصی سازی در نظر دارد، تعداد ۱۰,۶۹۶,۲۱۸ سهم معادل ۵/۲۸ درصد (بیست و هشت ممیز پنج دهم درصد) از سهام مدیریتی غیرکنترلی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران (سهامی خاص) متعلق به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران را بطور یکجا و نقد یا نقد و اقساط (۲۰ درصد نقد، مابقی اقساط ۴ ساله با نرخ ۱۵ درصد) با قیمت پایه کل ۱۶,۷۳۸,۰۸۳,۶۹۹,۴۸۰ ریال، از طریق عرضه در بازار سوم فرابورس ایران فردا دوشنبه مورخ ۲۹/۰۲/۱۳۹۳ به فروش برساند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید به بیانیه مذکور واقع در وب سایت رسمی شرکت فرابورس ایران به نشانی www.ifb.ir مراجعه فرمائید. مدیریت بازار فرابورس ایران.

زمان درج ساعت ۱۴:۱۱:۳۴ امروز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۳

۱۱ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  لَهُ مُعَقِّباتٌ مِنْ بَیْنِ یَدَیْهِ وَ مِنْ خَلْفِهِ یَحْفَظُونَهُ مِنْ أَمْرِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ وَ إِذا أَرادَ اللَّهُ بِقَوْمٍ سُوْءاً فَلا مَرَدَّ لَهُ وَ ما لَهُمْ مِنْ دُونِهِ مِنْ والٍ
  آیه «انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّرو ما بانفسهم» خداوند سرنوشت هیچ قومی و «ملّتی» را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود تغییر دهند، که در دو مورد از قرآن با تفاوت مختصری آمده است، یک قانون کلی و عمومی را بیان می کند، قانونی سرنوشت ساز و حرکت آفرین و هشدار دهنده!
  این قانون که یکی از پایه های اساسی جهان بینی و جامعه شناسی در اسلام است، به ما می گوید: مقدرات شما قبل از هر چیز و هر کسی در دست خود شما است و هرگونه تغییر و دگرگونی در خوشبختی و بدبختی اقوام در درجه اوّل به خود آنها بازگشت می کند.و این یک سنّت تغییر ناپذیر الهی است. فیض و رحمت خدا بیکران و عمومی و همگانی است، ولی به تناسب شایستگیها و لیاقت ها به مردم می رسد. در ابتدا خدا نعمتهای مادّی و معنوی خویش را شامل حال اقوام می کند. چنانچه نعمتهای الهی را وسیله ای برای تکامل خویش ساختند و از آن در مسیر حق مدد گرفتند و شکر آن را که همان استفاده صحیح است بجا آوردند، نعمتش را پایدار، بلکه افزون می سازد؛ امّا هنگامی که این مواهب وسیله ای برای طغیان و سرکشی و ظلم و بیدادگری و تبعیض و ناسپاسی و غرور و آلودگی گردد، در این هنگام نعمت ها را می گیرد و یا آن را تبدیل به بلا و مصیبت می کند. بنابراین دگرگونیها همواره از ناحیه ما است وگرنه مواهب الهی زوال ناپذیر است. پس آنچه که این آیه شریفه در مقام بیان آن است این است که سعادت و خوشبختی و شقاوت و بدبختی همه انسان ها و سرنوشت دنیوی و اخروی آنها را خودشان رقم می زنند. و خود راه ضلالت و گمراهی و یا هدایت و رستگاری را بر می گزینند.

 2. عباس ابراهیمی خوسفی می‌گه:

  ممنون از همه ی کسانیکه زحمت کشیدند تا دسترنج مردم بافق به یغما برود ولی بترسید از آخر شاهنامه شاها

 3. abc می‌گه:

  عَجَــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب

 4. داود کارگران می‌گه:

  مطمئن باشید مسئولین برای مردم بافق کاری انجام نمی دهند.زیرا جناب دخیل عباس برای دور بعد انتخابات مجلس نیازمند تایید صلاحیت شدن است و افراد شورا نیز خود صاحب پست هایی هستند که برای حفظ آن باید همکاری لازم را با مسئولین رده بالا انجام دهند.سایت بافق فردا هم برای جلوگیری از فیلتر شدن مجبور است یک چارچوب هایی را در اطلاع رسانی رعایت کند.پس تنها خود مردم هستند که می توانند با ایستادگی بر خواست به حق خود به نتایجی دست یابند.بعید است دولت حاضر باشد در مقابل خواست مردم شهر بافق کوتاه بیاید زیرا مردم شهرهای معدنی دیگر نیز سر بر خواهند آورد.دولت بسیار به فروش معادن متمایل و محتاج است.به نظر می رسد این بار نیز با وعده وعید کار را به پیش ببرند یا اینکه با درگیر کردن ذهن مردم به امور حاشیه ای در بافق -به گونه ای موضوع حل کنند.در مرحله آخر شاید متوسل به مشت اهنین شوند.هشدار می دهم که فریب امور حاشیه ای را که در چند روز آینده درست خواهند کرد نخورید.

 5. پاگنده می‌گه:

  شعبه انتقال خون رو از بافق جمع کردند چون زالوها خون بافقیها رو میمکنند و خونی به اونها نمیرسه

 6. ح می‌گه:

  دخیل عباس کووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

 7. کریم می‌گه:

  تا اصفهان واردکان را داریم نباید غصه بخوریم .

 8. شادکامی می‌گه:

  چطور ذوب آهن اصفهان که یک کارخانه هست نباید خصوصی بشه ولی معدن سنگ آهن بافق که جزء انفال هست باید خصوصی بشه مردم بافق می دونید چرا چون برخی از مسئولین شهر بافق فقط به فکر پست خود هستند ولی اصفهان دو تا نماینده از شهر خودشون دارن که حتی شبها که خواب هم هستن به فکر شهرشون هستن .حقتون هست سرتون بیاد وقتی به همشریتون رای نمیدین.

 9. پيام ناظر فرابورس می‌گه:

  سلام ساعت ۹:۴۵ روز ۲۹/۲/۹۳ باز هم تکرا کردند. در قسمت پیام ناظر

 10. احسان می‌گه:

  ﺑﺎﺑﺎ ﺩﺧﻴﻞ ﻋﺒﺎﺱ ﺩﺍﺧﻞ ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺗﺎ ﺩﻭﻫﻔﺘﻪ ﺑﻪ ﻋﻘﺐ ﺍﻓﺘﺎﺩ و ﻓﺮﺍﺑﻮﺱ ﻣﻬﻢ ﻧﻴﺴﺖ ﻓﺮﺍﺑﻮﺭﺱ ﻣﻴﻜﻪ ﻓﺮﺩﺍ ﺣﺎﻟﺎ ﻛﺪﺍﻣﻮ ﺑﺎﻭﺭ ﻛﻨﻴﻢ ﻫﻤﻪ ﺩﺍﺭﻥ ﺟﺎﺧﺎﻟﻲ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﺩﻭﺑﺎﺭ ﻗﻀﻴﻪ ﺳﺎﻝ ۸۹ﺑﺎﻳﺪ ﺗﻜﺮﺍﺭ ﺑﺸﻪ ﺗﺎ ﻧﻔﺮﺷﻨﺪ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺧﻮﺵ نمیشه

 11. شبنم می‌گه:

  زود خصوی کنید تا جلو پول های مفتی که عده ای میگیرند گرفته بشه