سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲:۳۲ قبل از ظهر

اطلاعیه ی جدید سازمان هدفمندسازی یارانه ها در خصوص اصلاح اطلاعات خانوارها

کد خبر: 41341
تعداد بازدیدکننده: 127
تاریخ: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

‌بدین وسیله به اطلاع مردم شریف شهرستان بافق که در مرحله دوم اجرای قانون هدفمند‌کردن یارانه‌ها ثبت‌نام نموده و به دلیل یکی از وقایع چهارگانه تولد، فوت، ازدواج و طلاق متقاضی دریافت این تغییرات در سامانه رفاهی به نشانی www.refahi.ir بوده می‌رساند که متقاضیان مربوطه می‌توانند از روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۳ ضمن در دست داشتن اسناد و مدارک معتبر ( نظیر شناسنامه ؛کارت ملی ؛ سند ازدواج و … متناسب با نوع ثبت نام ) با مراجعه به دفتر پلیس + ۱۰ بافق واقع در بلوار امام خمینی (ره) نسبت به ثبت تغییرات مزبور اقدام کنند.

همچنین آن دسته از عزیزانی که به دلایل مختلف از جمله در شرف طلاق بودن از همسر ، زندانی بودن سرپرست ، اعتیاد ، مهجوریت، فقدان سرپرست، عدم صلاحیت سرپرست خانوار و غیره… متقاضی تغییر سرپرست خانوار خود جهت ادامه دریافت یارانه نقدی هستند، نیز می‌توانند پس از مراجعه به فرمانداری محل سکونت خود و طی مراحل قانونی نسبت به تغییر سرپرست خانوار در دفاتر پلیس +۱۰ اقدام کنند.
به دنبال فوت سرپرست و به محض اینکه شماره ی حساب شخص متوفی مسدود گردد؛ یارانه ای به حساب مذکور واریز نخواهد شد که می طلبد خانوار برای معرفی سرپرست جدید در اسرع وقت به فرمانداری مراجعه نماید.
لازم به توضیح است در خصوص موارد طلاق نیز قبل از مراجعه به پلیس + ۱۰ ؛ متقاضی با در دست داشتن مدارک لازم به فرمانداری مراجعه نمایند .
دکتر هادی یزدانی
کارشناس مسئول قانون هدفمندسازی یارانه ها و دبیر کمیسیون ماده ۹
فرمانداری شهرستان بافق

۲ نظر

  1. کاظم می‌گه:

    هزینه ثبت نام چنده ؟