پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰:۱۷ قبل از ظهر

از خط قرمز مافیای فولاد ( تاسیس کارخانه فولادسازی در شهرستان بافق ) عبور خواهیم کرد

کد خبر: 41353
تعداد بازدیدکننده: 156
تاریخ: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

با توکل به خدا و اعتماد به مسئولان شهرستان و استان از خط قرمز مافیای فولاد ( تاسیس کارخانه فولادسازی در شهرستان بافق ) عبور خواهیم کرد

لطفا دلسوزان شهرستان بافق این مطلب را کامل، با تامل و بدون در نظر گرفتن منافع جناحی بخوانند.

شرکت سنگ آهن مرکزی از ابتدای تاسیس فقط و فقط با هدف تامین خوراک ذوب آهن اصفهان ادامه حیات داده و به همین دید به آن نگاه می شد. اما سال ۷۹ که نقطه عطف مهمی در تاریخ این شرکت محسوب می شود؛ حرکت شما مردم فهیم در راستای عدالت خواهی و جلوگیری از خصوصی شدن تنها قطب اقتصادی منطقه بافق منجر به حضور مدیر عاملی بومی و از جنس خودمان در مسند مدیریت این مجموعه معدنی گردید. مرحوم مهندس محمد دهستانی بافقی معروف به سردار سازندگی شهرستان بافق با هدف تغییر ماهیت شرکت به مجتمع صنعتی معدنی و قطب اقتصادی استان کار خود را شروع کرده و با جسارت تمام صادرات را به جهت تحت فشار قرار دادن اصفهان، امکان مانور بیشتر به روی قیمت سنگ، خارج کردن شرکت از رکود و تامین مالی پروژه های آتی با وجود تمام مخالفتها در برنامه کاری خود گنجاند. ( قیمت فروش سنگ به ذوب آهن اصفهان از ابتدا تا بحال با توجه به نفوذ بالای آنها در سطوح بالای مدیریتی؛ بسیار ناعادلانه و با تفاوتی فاحش نسبت به قیمت جهانی آن قرار داشت که به نوعی استثمار منابع این شهرستان محسوب شده و با این وجود نیز، ذوب آهن اصفهان حاضر به پرداخت کامل و به موقع آن نشده و نمی شود و سالیان سال هست که بزرگترین بدهکار شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بوده است )

علی ایحال پس از سی و چند سال و در زمان مدیریت مرحوم دهستانی کارهای زیربنایی بزرگی به شرح زیر انجام گرفت که باعث امید روزافزون مردم به آینده شهرستان و مهاجر پذیری آن گردید:

۱-  بهره برداری از کارخانه فرآوری چغارت پس از یازده سال سکوت

۲-  ایجاد اشتغال برای چندین هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم

۳-  استارت کارخانه آگلومراسیون

۴-  استارت کارخانه فولاد ( فولاد ابویی  )

۵-  انجام تحقیقات طرح فاضلاب شهری

۶-  تحقیقات برداشت آب شیرین از دشت حسن آباد

۷-  پیگیری طرح گندله سازی سه چاهون

۸-  انتقال آب زاینده رود به شهرستان

۹-  احداث کمربند سبز

۱۰-                     احداث بلوار آهن

۱۱-                     احداث فلکه چغارت

۱۲-                     احداث فلکه ورودی شهر

۱۳-                     احداث پارک شادی

۱۴-                     احداث هتل

۱۵-                     احداث ساختمان اداری شرکت

۱۶-                     به کارگیری افراد بومی در سمتهای مختلف

۱۷-                     متمرکز کردن خریدهای شرکت سنگ آهن در شهرستان که باعث رونق بازار گشت.

و غیره . اما مافیای فولاد که آینده شهرستان را روشن می دید و از تامین خوراک خود به دلیل کامل شدن چرخه فولاد در شهرستان با احداث کارخانه های فوق الذکر احساس خطر جدی کرده بود دیگر طاقت نیاورده، با سوء استفاده از اختلافات داخلی خود ما، با شناختی که سالیان سال از مردم نجیب این منطقه محروم به دست آورده بودند و متاسفانه با همراهی عده ای محدود، اقدام به جایگزینی مدیرعامل غیر بومی کردند.

همه از بزرگ و کوچک، پیر و جوان، مسئول و غیر مسئول به این مقوله اذعان دارند که دوره بدبختی و رکود برای شهرستان شروع شده بود به طوری که همه طرحها، برنامه های زیر ساختی و بلند مدت متوقف گردید، بدهی میلیاردی ذوب آهن میلیاردی تر گردید، ذوب آهن اصفهان در این راستا نفس راحتی کشید، کارخانه فولاد با هدف عدم بهره برداری با نقشه ای حساب شده به بخش خصوصی واگذار گردید، تمامی آنومالیهای اکتشافی شرکت سنگ آهن مرکزی جدا و بخشش شد. مدیر عامل غیر بومی شرکت در خیانت به شهرستان و خوش خدمتی به ذوب آهن اصفهان سنگ تمام گذاشت؛ نه اینکه آبی نیاورد سبو را نیز شکسته و نمک و نمکدان را با هم قورت داد. مردم که طعم شیرین پیشرفت و آبادانی را در زمان مدیریت مرحوم دهستانی چشیده بودند جایگزینی مدیر عامل غیر بومی دیکری را بعد از رفتن او برنتافته، حرکت عدالتخواهانه دوم شکل گرفت و مردم تا پای جان در دفاع از حرکت خود ماندند تا در نهایت به خواسته خود نائل آمدند. بدخواهان شهرستان به دکتر یاراحمدی فرصت اجرای برنامه هایش را نداده و حاج محمد جواد عسکری به عنوان سکاندار این مجموعه انتخاب گردید.

هر چند که در حال حاضر عسکری آماج حمله های ما قرار گرفته اما می خواهم به خودم جرات داده و چند مورد از کارهای ارزشمند دومین مدیر بومی را در زیر لیست کنم تا انصاف را درباره وی رعایت کرده باشم:

۱-  پیگیری و تکمیل پروژه آگلومراسیون

۲-  به کارگیری بیش از هزار نیرو به صورت مستقیم در چند سال اخیر

۳-  پیگیری، تکمیل و راه اندازی هتل نیکان

۴-  پیگیری و اخذ مجوز فاینانس کارخانه گندله سازی سه چاهون

۵-  پروژه اصلاح خط کارخانه فرآوری

۶-  شروع عملیات اجرایی پروژه فاضلاب شهری ( بزرگترین پروژه فاضلاب شهری کشور )

۷-  کمک به بیمارستان ولیعصر (عج) بافق

۸-  کمک به آموزش و پرورش شهرستان

۹-  نصب دو دستگاه آب شیرین کن در سطح شهرستان

۱۰-                     اجرای پروژه موزیکال دریاچه آهنشهر

۱۱-                     شروع به کار کارخانه کوره بلند به همراهی شرکت شهداب

و غیره که ظاهراً قطع به یقین مورد یازدهم ( تاسیس کوره بلند )، پا گذاشتن روی دم مافیای فولاد و بر علیه نقشه های آنان در جهت تاراج منابع خدادادی منطقه بوده که اوضاع را اینچنین آشفته کردند تا بتوانند از آب گل آلود ماهی مورد نظر خود را صید کنند.

و اما حرف من این است که در این آشفته بازار خصوصی سازی، ما مردم شهرستان چه توقعی داریم که از مدیرعامل بومی خود انتظار داشتیم در تعطیلی معدن و جمع شدن بدون مجوز در شهر رهبر ما باشد!!!؛ آیا از رابطه های پیچیده قدرت در رده های بالا خبر داریم؟ آیا حذف یک بومی متعهد از هیئت مدیره سنگ آهن و جایگزینی وی با کسی که دو بار به دست ما از شهرمان اخراج شده چه معنی می تواند داشته باشد؟ آیا واقعاً فکر می کنیم هر مسئولی می تواند از هر موضوعی به راحتی سخن بگوید؟ و آیا مسئولین ما برخواسته از خود ما و فرزندان این مرز و بوم نیستند؟ آیا نمی دانیم که بی احترامی به خودی تف سر بالاست؟ پس اگر این روش ما باشد، در چند روز آتی نیز با توجه به معذوریتی که اعضای محترم شورا به جهت عدم اعلام علنی اینکه در خصوص واگذاری شرکت سنگ آهن کاری از دستشان ساخته نبوده، آن فرزندان و نمایندگان منتخب خود را نیز مورد عتاب قرار خواهیم داد؟ کی می خواهیم تابوی ترس از پذیرفتن مسئولیت توسط فرزندان متعهد، متخصص و پاک این مرزو و بوم را بشکنیم؟  و تا کی می خواهیم سرباز پیاده مافیای فولاد باشیم؟

و حرف آخر اینکه بیاییم مشکلات داخلی را ( در صورت وجود ) بگذاربم برای آینده؛ همه شما را دوست دارم ، همه شما همشهریان محروم و رنج کشیده ام را، همه و همه، از مسئول و غیر مسئول، چپی یا راستی ، معتدل یا میانه رو، زن یا مرد  و …؛ عاجزانه از شما تقاضا دارم فعلاً اتحاد، همراهی و همدلی برای عبور از خط قرمز مافیای فولاد.                                                              به امید موفقیت

امضاء محفوظ

۳۴ نظر

 1. سنگ صبور می‌گه:

  با سلام خدمت کلیه همشهریان عزیز یه نکته کوچک را می خواهم یاد اور بشم با توجه به اینکه فولاد خوزستان خودش زیر مجموعه دولت است : سنگ اهن از همان اول خصوصی بوده ولی چون الان مردم فهمیدند که چرا فقط خاک و دولخش برا ما باشه و مسئولیی که روی کار اومدن یکم پیگیر کار عمران و ابادانی هستن ،دوست نداره دولت این بافق خرابه شده از این وضعیت در بیاد بخاطر اینکه هزینه های جاری برا شهر جلوش گرفته بشه و نتونه خرج این خراب شده بشه ،گفتن خصوصی که مردم میگن خصوصی هست نمیتونه خرج کنه ، فولاد خوزستان هنوز بدهی داره و خاک توسر ما بافقی بکنه که نتونیم خودمون سهام دار یه جای ادم وار مثل معدن باشیم واقعا مارو چی فرض کردن ، اینهایی که سر مدیرعامل بومی خودتونو میکشتین که پستشم گرفتین چرا اینجا ساکتین پس فقط برا دل خودتون بوده نه برا شهرتون تو این خصوصی سازی هشت سال دیگه نهایتش معدن تموم میشه و بافق اولین روستای بزرگ کشور میشه چرا که گاز که نیست همچی رو هم بردن من جمله اب و تو این هشت سال هم که برق میره ، ما میمونیمو چراغ بادی ها ، واقعا خجالت داره اگه انسان از خاکه پس محل زادگاه ما سنگ اهن هست که وجود مارو گرفته ، خیانت به این بزرگی در حق من و شما هم نیست نسل اینده ما باید بره تو همین سنگ اهن گوسفند بچرونه نزارید کوچکترین خدشه ای به اینده این شهر بشه این پول چقد کثیف هست که با یه پست گرفتن و پول ، وطنتو میفروشی به کجا میخوای بری ، مسئولین هیچ کاره هستن توی این شهر مگر اینکه مردم این شهر خودشون بخوان چرا که باید باغیرتشون نذارن کوچکترین ذلتی پذیرفته بشه ما هیچ تفاهم نامه ای رو قبول نداریم مگر اینکه فقط و فقط درصد قابل توجهی حتی از همون ۲۸ درصد مال شهر اینده شهر و حق کلیه شهروندان باشه ما توایران همچی داریم اما ما بافقیا از همش محرومیم ولی یک چیز داریم که با همین انگار همچی داریم تمام مشکلات مارو حل میکنه هرکی واقعا میخواد تو این شهر زندگی کنه باید دست در دست هم نزارند حق این شهر ضایع بشه بسه دیگه این همه خفتو خواری

 2. بافقی دلسوز می‌گه:

  واقعاگل گفتی

 3. ندای بافق می‌گه:

  ما مردم بافق فقط و فقط خواهان توقف خصوصی سازی و برگشت به دولتی بودن آن و مهمتر همه این ها تعلق درصد قابل توجهی از سود فروش داخلی و خارجی معدن به آبادانی شهر محروم و بیچارمون هستیم
  اقای عسکری شاید کارهایی انجام داده دستش درد نکنهی
  مدیر باید بومی باشد اما …

 4. روح ا... می‌گه:

  احسنت به این قلم و جسارت این اعتراضات باید در زمان مدیریت آقای احمدیه انجام می گرفت زمانی که تمامی معادن و آنومالی های اطراف را بخشیدند زمانی که دو درصد به قم دادن و … نه الان که شهر در حال پیشرفت است و در کنار خصوصی سازی امتیازات خوبی در حال گرفته شدن است پس بیائیم گوش به حرف عده ای سودجو و تفرقه انداز , همانهائی که در زمان مدیریت مرحوم دهستانی از هیچ اقدامی علیه آن مرحوم کوتاهی نکردند همانهائی که قلم به دست هستند و برای خود نشریه ای دارند و … پرهیز کنیم که بیشترین خیانت را همین افراد در حق شهر کرده و می کنند .

 5. حاجی می‌گه:

  جناب آقایی که نوشتی حق امضا محفوظ و جرات نکردی اسم خودت رو بنویسی چون می دونی که کارگرا تا آخرش وایسادن…
  چرا تو حرفات یک کلمه از خدمات ارزشمند دکتر یاراحمدی به عنوان دومین مدیر بومی نزدی؟؟؟ آقای عسکری سومین مدیر بومی بوده نه دومین مدیر بومی!!!
  دیدی که تو هم غرض داری و بی دلیل تعریف نمی کنی؟؟؟
  الکی اذهان مردم رو مشوش نکن…

 6. محمد می‌گه:

  امیدوارم حداقل کارخانه فولاد کوره بلند که با زیرکی تمام به شهداب سپرده شده که چه انتخابی بهتر از این با پشت کاری که از شهداب دیدیم به زودی راه اندازی شود انشآلله

 7. احمد می‌گه:

  سلام موافقم
  بافقی مقیم یزد

 8. ساسان می‌گه:

  تند رو های افراطی بافق بدانند که ما مردم بافق قویا از اقای عسکری حمایت می کنیم

 9. علی می‌گه:

  چهار نفر تواف و نانوا و بقال نمی توانند جلو پیشرفت بافق را بگیرند

 10. محمد می‌گه:

  مردم بافق بهوش باشید و فریب چهار نفر غیر بافقی مدعی را نخورید و از مدیر بومی بافقی حمایت کنید

 11. فتاحی می‌گه:

  چه تعبیر خوبی به کار برده اید:سه نسل ما سربازان پیاده مافیای فولادیم

 12. رضا می‌گه:

  احسنت غریبه که دلش برای ما نسوختهولی خیلی جالبه احمدیه چند سال براحتی همه این کارها رو کرد و هیچکدوم از ما دم برنیاورویم

 13. ولي اله می‌گه:

  اتحاد همدلی همراهی رمز پیروزی

 14. عباس می‌گه:

  باسلام سوالم این است چرا اولا این شخص خود را معرفی ننموده است وبا امضاء محفوظ مطلب ثبت نموده است و ثانیا چرا وقتی دکتر یاراحمدی فهمید که دارند شرکت را خصوصی می کنند به خاطر منافع شهر حاضر به استعفا شد ولی آقای جواد عسکری می دانست که قرار است شرکت خصوصی شود و جریان را به مردم نگفت و حاضر به استعفا نشد

 15. سعید می‌گه:

  با سلام
  من مطلبتان را آخر خواندم و بر روی کلیت حرفها صحه می گذارم .ولی کاش در مورد سکانداری دکتر یاراحمدی و استعفای یکباره ایشان برای مردم شفاف سازی می شد.البته حدس و گمان بی مورد چاره کار نیست و بهتر است خود ایشان در این مورد نظر دهند.
  کاش بافق و بافقی در گذشته میدانست چه گوهر گرانبهایی را در چنته دارد.بدون شک اگر همت والایی بود امروز کسی این شهر را شهرستان نمی گفت.اینجا استان بافق بود.
  ولی به هر صورت گذشته ها گذشته و به نظر من اهم فعالیتهای ما بافقیها باید بر چند موضوع خلاصه شود
  اولین مورد حفظ اتحاد تا رسیدن به خواسته لغو خصوصی سازی و دومین مورد آن در حال حاضر این است که همه میدانند خیلی از بدبختیهای این شهرستان از دست اندازی های همسایه زیاده خواه و دم کلفت و عربده کش (اردکان) است و متاسفانه آنومالیهای ما در خطر استثمار مسئولان آن قرار دارد و من از شورای شهر خواهش دارم در مورد آنومالی حسن آبادبه هیچ وجه کوتاه نیایند.

 16. بافقی دلسوز می‌گه:

  درحال حاضر وحدت وهمدلی وحمایت مهمه

 17. شیخ محمد تقی می‌گه:

  با سلام
  اقای با امضای محفوظ
  با اینکه می دانیم شما جزو پاچه خوار های جواد عسگری هستیدتوجه شمارا به چند نکته جلب می کنم
  ۱طرح اگلومره که به گفته خودتان استارتش ار دوره دهستانی زده نه شماگه۳ تا مدیر دیکه د هم در ان سهیم بودندبا وسایل چینی امیدی به بهره بهرداری ان نیست در حالی که اقای عسگری گفته بودند اردبهشت ۹۲ استارت زده میشه بیش از یکسال میگذره خبری نشد که نشد
  ۲-میشه اون ۱۰۰۰۰تا نیرو کجا بکار شده اند؟
  ۳۰-هتل نیکان در دوره عسگری ساخته نشد بلکه افتتاح شد و به بربدران جعفری داده شد!
  ۴- پیگیری و اخذ مجوز فاینانس کارخانه گندله سازی سه چاهون که در سال ۱۳۹۰ مجوز ان گرفته شد و در شورای اقتصاد به تصویب رسید که اقای عسگریان موقع مدیر عامل نبودند
  ۵-پروزه اضلاح خط که هنوز ۱ هفته میلگرد های ان خالی شده و یک پروزه حیلی کوچک هست در حالی که دو سال روز شمار زدین مثل قالیباف شهردار تهران اما او کجا و عسگری کجا
  ۶-پروزه فاضلاب شهری که اجرایی نشده ملت هم دیدن اخیرا چند تا لوله ریختند خیابون مسجد جامع و نمردیم پروزه فاضلاب شهریتون هم دیدیم
  ۷به نظر من او ن ۳تای اخر سر جمع ۳۰۰ میلیون هزینه داشته که شعبان کارگران هم از عهده مخارج ان بر می امده که شما بر سر ملت بافق منت می گذارید
  ۸-میشه ادرس این کوره بلند شهداب را به ما بگویید کی به بهره برداری رسیده است که ملت بافق نفهمیده اند

  در پایان اینکه دیگر دوره فرا فکنی و هو اندازی و دروغگویی به سر امده ملت بافق اینقدر ها هم که شما فکر می کنید ساده نیستند که به یک مطلب و بیانیه فریبنده بانی این اتفاقات و اطرافیانش را بخورند

 18. بافقی می‌گه:

  درسته خدمات ارزنده بیشتر توسط مدیرعاملان بومی انجام گرفته مرحوم دهستانی – دکتر یاراحمدی و جواد عسکری و دیگر هیچ

 19. نویسنده می‌گه:

  با سلام خدمت همه خوانندگان سایت وزین بافق فردا، دلسوزان شهرستان و علی الخصوص آقای حاجی : از همه به خاطر اشتباهی که از اینجانب در متن فوق رخ داده عذر خواهی می کنم اتفاقا جناب آقای دکتر یاراحمدی مهره ارزشمندی برای شهرستان بوده و هست. من نیز ایشان را از صمیم قلب دوست داشته و به گفته شما صحه می گذارم آقای حاجی. ایشان نیز به عنوان دومین مدیر بومی شرکت در همان فرصت کمی که متاسفانه در اختیارش گذاشتند خدمات ارزنده ای برای نیروهای شرکتی و تبدیل وضعیت و کل شرکت انجام داد. بدخواهان فرصتی برای خدمات بیشتر به ایشان ندادند. تاکید اصلی نگارنده به مهره های بومی با ارزش است و اعمال هر کسی با نیتش سنجیده می شود .و من فکر نمیکنم هیچ بافقی با نیت بدی برای شهرستان و همشهریانش قدم بردارد موفق باشید

 20. احمد می‌گه:

  با سلام خدمت مردم مظلوم بافق بیائید با کمک هم و هم دلی در کنار کار کنان شرکت سنگ آهن که نگذاشتن این مافیای آهن حق این مردم را بخوره بائیستیم تا حق این شهر مطلوم مثل کارخا نه های جوار معدنی وووووواداه بشه با هم دلی هم و مسئولین دلسوز شهرمان ممنون

 21. محمود می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  مردم عزیز و همیشه در صحنه بافق یه کم با دید باز به این قضیه خصوصی سازی نگاه کنید بابا این خصوصی ساری جز برنامه های دولت بوده و هیچ کارش هم نمی شد کرد چه با عسکری چه بی عسکری و در ضمن مگر رءیس شورای شهر ما مدیر معدن سه چاهون نبوده چطور خبر نداشته ببینید همه مسءولین می دونستند که این کار باید انجام بشه حالا چطور شده که همه کاسه و کوزه ها سر مدیر عامل شکسته شده خدا می داند و این حق را ما داریم که اعتراض کرده و خواهان اجرای بدون قید و شرط خواسته های خود باشیم ولی به قول نویسنده این بیانیه با اتحاد و همدلی و یک پارچه گی نه با دروغ و تهمت ناروا ما باید هوای همشهریان خود را داشته باشیم حالا چه مدیر عامل که جای خود و چه رءیس شورای شهرمان که اونم شخصی دلسوز و پرتلاش هست ما باید با هم یک دل و یک صدا باشیم که افرادی از آب گل آلود ماهی نگیرند خدای ناکرده موفق و پیروز باشید

 22. اميد می‌گه:

  باسلام خدمت عزیزان.دنبال مقصرگشتن ویکدیگررامحکوم کردن مشکلی راحل نمیکندبیاییدبااتحادوهمدلی وتوکل برخدادرراه احقاق حقمان واعتلای بافق عزیزمان قدم برداریم.نویسنده عزیز عالی بودوپر ازاطلاعات مفید.همگی موفق باشید

 23. همشهری می‌گه:

  باسلام واحترام ملت فهیم بافق جلوراهزنای سرگردنه رابگیریدبخاطرسنگ آهن چه تعدادازجوونای مردم چه درشرکت چه درشهروچه درمسیرماشینهاکشته شدن.

 24. محفوظ می‌گه:

  سلام محفوظ جان.مطمئنی همه رادرست گفتی؟ریسمان اتحادبافقیانخ نما شده وبدترازاون برای مافیای آهن بافق آشکار

 25. رضا می‌گه:

  اقای امضا محفوظ دستتان درد نکنه ،
  یادم می آید زمانی گه ماشین های لوله آب از تو خیابون های بافق رد می شدند بعضی از افراد که همه اونها رو می شناسند می گفتند که این مانور لوله است و هیچ وقت آب به بافق نمی رسه همونهایی که می گفتند ما آب نمی خواهیم , گاز نمی خواهیم , جاده نمی خواهیم فقط دهستانی مدیر عامل نباشد الان همون ادمها دارند همه تقصیرها را سر یک نفر می اندازندهمانهایی که مصلحت یک جناح را به همه شهر و همشهریهایشان ترجیح می دهند.این رو بدونید گه اگه آقای عسکری نباشه دیگه چرخه فولاد نداریم .دیگه بافق قطب فولاد نیست و بچه ها مون باید برای کار برن اصفهان تو کارخونهایی که با خاک ما ساخته شدن کار کنن, کارخونه هایی که با یک عمر کار پدرای ما و خود ما تو معدن و آماده کردن سنگ برای اونا ساخته شده . دهستانی رو که نگذاشتیم کاری البته با لطف بعضی از آقایون و پرونده سازی برای آن مرحوم .عسکری رو هم که اینجوری داریم می کوبیم همون مدیر غیر بومی خوبه که بیاد و پنجاه و نه آنومانی بافق رو تقدیم کنه به تهیه تولید و ما هیچی نگیم

 26. محمد می‌گه:

  تنها کسیکه میتونسته جلوی مافیای فولاد بیایسته فقط و فقط مدیرعامله و لا غیر،حالا که گند کار در اومده میخوایین مسئولین دیگه رو هم درگیر کنین
  تا مدیر این قضیه رو نمیپذیرفته هیچ کس جرات نمی کرد این خصوصی سازی رو عملی کنه، در ضمن چرا میخوایین بگین بیگناه است در صورتیکه خودش میگه من موافقم !!!!!

 27. یک بافقی می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از همت والای همشهریان غیور بافقی
  همشهریان و همکاران عزیز ،اکنون زمان اتحاد است . نباید با اختلاف بر سر موضوعات پیرامون هواخواهی ، طرفداری از مدیرعاملان بومی گذشته باعث ایجاد کدورت و تفرقه در میان خودمان شویم . مافیای فولاد بدنبال همین هستند .آنها می خواهند ما را از داشتن نماینده بومی در هیئت مدیره منصرف کنند . ما اول باید در ابتدای امر این حرف را به کرسی نشانیم . « دو نفر از اعضای هیئت مدیره بومی باشند »
  بعد از تصویب این موضوع است که می توان به دنبال نفرات کارآمد بود ،که خوشبختانه ما در این شهر کم نداریم .
  افرادی همچون :
  ….
  …..
  ……
  و دیگر عزیزان منتخب همکاران بومی شرکت سنگ آهن .
  پس عزیزان ، اول و دوم و سوم اتحاد و همدلی ، چهارم اعضای هیئت مدیره بومی ، پنجم اعضای هیئت مدیره منتخب کارمندان بومی شرکت سنگ آهن .
  تنها از این طریق است که می توان به پیروزی نهایی بر مافیای فولاد دست یافت .

 28. اميد می‌گه:

  سلام دوستان.باپیشنهادهای یک بافقی موافقم.تشکر.موفق باشید

 29. عزیز می‌گه:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دلسوزان
  عزیزان من چند روز است شاهد این موضوع از نزدیک هستم که دارن مدیر بومی آقای عسکری را تخریب می کنند خطاب به آنهایی می گویم که سوار بر موجهای اختلافات شده و می خواهند اعتراض کارگران را به سمت و سویی که دوست دارند ببرند چشمهایتان را باز کنید به نظر من در این موقعیت هیچ کس مظلوم تر از حاجی جواد عسکری گیر نیاوردن که تمام کاسه و کوزه ها را سر اون می شکنن بابا بنده خدا یک روز درست خونوادشو از نزدیک ندیده تو این دوسال همش تهران جلسه یزد چین اینور و اونور اینقدر خون دل خورده تا این آگلومره رو راه انداخته و مجوز کارای دیگه رو گرفته مردم عزیز چشمهایتان را باز کنید و حواستان شیش دانگ جمع باشد مدیر دلسوزمان را از دست ندهیم

 30. جسن بافقی می‌گه:

  آنچه که امروز شاهدیم نتیجه همت وتلاش کارگران است اماباید در گفته هایمان صداقت وانصاف را داشته باشیم مدیران بومی که به فکر مردم باشند را حمایت کنیم نه آنهایی که منافع شخصی را برهمه چبز ترجیح میدهندامثال دکتر یاراحمدی ازمدیران دلسوزی است که حاضر نشدزیر بار روند غیر اصولی خصوصی سازی برودچراکه میدانیم اگر خصوصی سازی به معنای واقعی انجام شود همه مشکلات حل میشود وبخش خصوصی میتواند امتیازات قانونی را به بافق بدهد تا منافع مردم بافق تامین شود اگر چه قوانین بسیار پیشرفته ای برای خصوصی سازی تدوین شده واگر دقیق اجرا شود هیچ مشکلی بوجود نمی آید افسوس که در عمل مشکل داریم وعده ای منافع خود را بر منافع جمعی ترجیح میدهنداتحاد اتحاد اتحاد رمز موفقیت است

 31. خودی می‌گه:

  ای کاش آقای عسکری هم کمی از خودش مایه می گذاشت و تن به خصوصی سازی این چنین ذلت بار نمیداد لذا لازم است بنده به آقای دکتر یار احمدی هزاران هزار بار آفرین بگویم و بگویم که آفرین به این همه غیرت که در وجود تو مرد بزرگ هست

 32. دهستانی می‌گه:

  مطالب امضا محفوظ صرفا جهت پاچه خواری نوشته شده و در هیچکدام از این کارها عسکری دخیل نبوده خیلی بده که ما همه کارها را فقط به یک نفر از سر دروغ نسبت دهیم

 33. ناشناس می‌گه:

  آقای عسکری فقط به فکرشرکت …. بوده وحق مردم بافق رابه شرکت …. داده چ